خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی در کرونا

بزرگنمایی
دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 631

در ادامه همراه ما باشید تا نکات مهم خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی را بررسی کنیم تا بتوانید خرید موفقیت‌آمیزی را تجربه کنید.

خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی در کرونا

خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی می‌تواند هیجان‌انگیزترین کاری باشد که شما در طی یک الی دو ساعت انجام دهید؛ چرا که با کلیک کردن روی دسته بندی‌های یک فروشگاه اینترنتی خرید لوازم آرایش می‌توانید تمام دسته بندی‌های لوازم آرایشی و بهداشتی را مشاهده کنید، سپس محصول مورد نظر خودتان را خریداری کنید.

البته در نظر داشته باشید که حجم زیاد احساسات مثبت شما می‌تواند به ضررتان ختم شود؛ زیرا ممکن است محصولاتی آرایشی و بهداشتی را انتخاب کنید که با پوست شما سازگار نباشند. به همین خاطر بهتر است احساسات خود را کنترل کنید و صرفا با توجه به احساسات خرید نکنید. در ادامه همراه ما باشید تا نکات مهم خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی را بررسی کنیم تا بتوانید خرید موفقیت‌آمیزی را تجربه کنید.

 

لوازم آرایش 1

 

نکات خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی

وازم آرایشی و بهداشتی، دنیای از لوازم مختلف هستند که خانم‌ها به طور روزمره به آن‌ها نیاز دارند. به همین خاطر است که خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی ممکن است زمان‌بر باشد و حتی برای بعضی از افراد طاقت فرسا باشد. با این حال، چون زیبایی و سلامت هر خانمی اهمیت دارد، می‌بایست صبر و حوصله کنید تا مناسب‌ترین محصولات را با توجه به نوع پوست خود خریداری کنید. در ادامه به مهم‌ترین نکات کاربردی که هر خانم در خرید لوازم آرایش باید بداند، اشاره کرده ایم.

 

1. پیش از خرید لوازم آرایشی، مواد مضر و تخریب‌کننده پوست سالم را بشناسید

امروزه، خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی جزو از زندگی روزمره و روتین انسان‌ها محسوب می‌شود. توجه داشته باشید که خرید آگاهانه و اصولی لوازم آرایشی و بهداشتی می‌تواند چهره شما بهتر نشان بدهد. در مقابل، خرید غیرآگاهانه لوازم آرایشی و بهداشتی می‌تواند سلامت پوست‌تان را هم از شما بگیرد. آنچه که مشخص است، تمامی خانم‌ها دوست دارند تا چهره شاداب‌تری و جوان‌تری داشته باشند. به همین خاطر باید در نحوه خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی دقت بیشتری کنید.

 

لوازم آرایش 2

 

دانستن لیست مواد مضر و مخرب می‌تواند سهم بسزایی در خرید موفق شما داشته باشد؛ چرا که شما پول و زمان خود را صرف انتخاب لوازم آرایشی و بهداشتی نمی‌کنید که تنها جنبه آسیب‌رسانی به پوست شما داشته باشند. بنزیل بنزوات، قطرات زغال سنگ، الکل ایزوپروپیل و متیل لیزوتیازولینون از مواد اولیه مضری هستند که می‌توانند پوست شما را در اثر استفاده طولانی مدت به حالت مرگ‌باری تخریب کنند. البته غیر از این موارد، مواد دیگری هم هستند که موجب تخریب بافت پیوندی پوست می‌شوند. این مواد را در لیست زیر شرح داده ایم:

 

 • تری اتانولامین
 • فتالات
 • کوپلیمرهای وینیل استات
 • استات سرب
 • نونیلفنول
 • سدیم لورل سولفات
 • کادمیم
 • تولوئن
 • تالک
 • بنزوفنون‌ها
 • پارابن‌ها

 

اکنون که مواد مضر و آسیب‌رسان به پوست را می‌دانید، می‌بایست به مواد اولیه لوازم آرایشی و بهداشتی توجه کنید. به طور معمول، این اطلاعات بر روی بدنه محصولات درج شده است. در صورتی که یک یا چندین نوع از این مواد را مشاهده کردید، از خرید آن خودداری کنید؛ چون پرداخت پول بابت محصولی که به پوست شما آسیب می‌رساند، غیراصولی است.

 

2. بهترین سایت‌های اینترنتی شناخته‌شده را برای خرید لوازم آرایشی برگزینید

 

لوازم آرایش 3

 

چون در خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی تمایل دارید که محصولات اورجینال را خریداری کنید، بهتر است فروشگاه‌های اینترنتی شناخته‌شده را برای انتخاب کنید. فروشگاه اینترنتی مانند استاویتا استور که شناخته شده است و اکثر مردم آن را می‌شناسند؛ می‌تواند بهترین انتخاب شما برای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی باشد. شاید با خود بگویید که چه فرقی دارد، لوازم آرایش همان لوازم آرایش است و می‌توانیم از سایر سایت‌هایی که اسم آن‌ها را کمتر شنیده ایم؛ خریداری کنیم!

در پاسخ به این دست از سوالات باید بگوییم که بسته بندی نادرست محصولات خریداری‌شده می‌تواند سهم بسزایی در افت کیفیت آن‌ها داشته باشد. لوازم آرایشی و بهداشتی هم جزو وسایلی هستند که شما باید به فروشنده آن توجه داشته باشید. در خرید اینترنتی، فروشنده همان فروشگاه اینترنتی است که می‌بایست اطلاعات کاملی را از دسته بندی‌های متفاوت محصولات آرایشی و بهداشتی ارائه کند. این ویژگی که بیان کردیم، در سایت آنلاین استاویتا دیده می‌شود. شما پیش از انتخاب و نهایی کردن خرید خود می‌توانید تمام ویژگی‌های لوازم آرایشی مورد نظر خودتان را مشاهده کنید، سپس اقدام به نهایی کردن خرید خود کنید.

 

3. با انواع سبک‌های آرایشی آشنایی داشته باشید

اکنون که می‌دانید بهترین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی چیست، نوبت به کسب شناخت کلی درباره انواع سبک‌های آرایشی می‌رسد. اگر زمان کافی برای جمع آوری اطلاعات ضروری درباره انواع سبک آرایشی ندارید، نگران نباشید. آرایش اروپایی، آرایش کلاسیک، آرایش هالیوودی و آرایش شرقی از جمله رایج‌ترین سبک‌های آرایشی هستند.

در سبک آرایشی اروپایی از لوازم آرایشی استفاده می‌شود که رنگ پایه آن‌ها روشن باشد. برای مثال، استفاده از هایلایتر و کانسیلر در این نوع آرایش حرف اول را می‌زنند. علاوه براین، رنگ رژلب‌ها در این آرایش از نوع پررنگ و تیره نیست. رژلب‌های گلبهی و صورتی هم برای آرایش اروپایی مناسب هستند. در مقابل، در سبک آرایشی کلاسیک به دو ناحیه بیشتر از همه توجه می‌شود.

قسمت چشم‌ها و لب‌ها همان دو ناحیه خاص هستند که در سبک آرایشی کلاسیک باید مورد توجه قرار بگیرند. در صورتی که آرایش لب‌ها غلیظ است، بهتر است آرایش چشم‌ها ملایم باشد. در صورتی که عکس این شرایط را دارید، بهتر است آرایش لب از نوع ملایم باشد.

 

لوازم ارایش 4

 

در میکاپ شرقی، شما این اجازه را دارید تا از سایه‌های روشن و فانتزی استفاده کنید. به همین خاطر، در خرید سایه‌های روشن محدودیتی ندارید. غیر از این مورد، در میکاپ شرقی باید موهای شما رنگ شده باشد. لذا برای خرید این دو قلم بهتر است که زمان بیشتری را اختصاص بدهید.

این نکات را گفتیم تا بتوانید براساس میکاپی که مد نظر دارید، به خرید لوازم آرایشی و بهداشتی مناسب و کارآمد بپردازید. به بیانی ساده‌تر، با شناخت انواع میکاپ می‌توانید به سردرگمی‌های خود در حین خرید اینترنتی از استاویتا پایان بدهید.

 

4. متناسب با نوع پوست صورت و چهره‌تان به خرید لوازم آرایشی بپردازید

شناخت نوع پوست، چهارمین قدم مهمی که برای داشتن تجربه موفقیت‌آمیز از خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. اگر تابه‌حال این موضوع برای شما ارزشمند نبوده است و به دنبال کشف نوع پوست خود نبوده اید، هم‌اکنون به دنبال کشف نوع پوست خود باشید.

 

 • افرادی که پوست معمولی دارند، در حین خرید لوازم آرایشی و بهداشتی محدودیت خاصی ندارند؛ چون پوست آن‌ها با اغلب لوازم آرایشی و بهداشتی سازگار است و می‌تواند که انواع لوازم آرایش را تحمل کند.

 

 • افرادی که پوست خشک دارند، نباید از رژلب‌های تیره استفاده کنند. در صورت استفاده از رژلب‌های تیره، بخش‌های زیادی از پوست لب‌ آن‌ها تَرَک خواهد داشت. علاوه براین، افراد دارای پوست خشک باید به خرید محصولات مراقبت از پوست توجه بیشتری داشته باشند.

 

 • افرادی که پوست چرب دارند، نباید کرم‌پودرهایی را خریداری که حاوی چربی است؛ زیرا وجود چربی در لوازم آرایشی می‌تواند فرم کلی آرایشی و میکاپ آن‌ها ره به هم بریزد.

 

 • افرادی هم که دارای پوست حساسی هستند، نمی‌توانند از لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده کنند که SPF ندارند. این دست از افراد بهتر است که خرید لوازم مراقبت از پوست را در اولویت قرار بدهند.

 

غیر از تشخیص نوع پوست می‌بایست رنگ پوست خود را اهم تشخیص بدهید. رگ‌های پوست جای مچ شما می‌گویند که رنگ پوست شما از چه نوع است. چنانچه از این طریق نمی‌توانید رنگ پوست خود را تشخیص دهید، به زیورآلات خود توجه کنید. در صورتی که رنگ طلایی به شما می‌آید، رنگ پوست شما از نوع گرم است. در صورتی هم که جواهرات آبی رنگ همانند جواهرات نقره‌ای بر روی پوست شما زیبنده است، پوست شما از نوع سرد است.

حال افرادی که پوست سردی دارند، برای خرید سایه می‌توانند رنگ‌های سرد مانند رنگ آبی، هلویی و نقره‌ای را انتخاب کنند. در مقابل، افرادی که پوست گرم دارند، رنگ‌هایی نظیر طلایی، صورتی و قهوه‎ای مناسب هستند.

 

5.در کنار خرید لوازم آرایشی، به سراغ محصولات مراقبتی پوست هم بروید

 

لوازم آرایش 5

 

خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی بدون توجه به محصولات مراقبت از پوست، معنایی ندارد؛ چون لوازم بهداشتی بعد از آرایش و میکاپ به کار شما می‌آیند. اگر تا به امروز با صورت آرایش‌شده استراحت می‌کردید، باید بگوییم که دیگر این کار را انجام ندهید! دلیل عدم توصیه ما برای این کار، نفوذ مواد آرایشی به پوست در زمان طولانی است.

در صورتی که شما با رژلب یا ریمل بخوابید، تمامی ذرات آرایشی به پوست شما نفوذ پیدا می‌کنند و منافذ پوست را می‌بندند. به بیانی ساده‌تر، باقی ماندن لوازم آرایشی بر روس پوست صورت به منزله خفه کردن سلول‌های زنده پوست می‌باشد. به طور قطع شما این اثر منفی را دوست ندارید.

تهیه لوازم بهداشتی در کنار خرید لوازم آرایشی می‌تواند سلامت و زیبایی پوست شما را تکمیل کند. به این موضوع توجه داشته باشید.

 

6. نگهدارنده مناسب لوازم آرایشی خریداری کنید

زمانی که اقدام به خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی می‌کنید، می‌بایست فضای مجزایی را برای نگهداری آن‌ها در نظر بگیرید. در صورتی که از استندهای آرایشی استفاده نکنید، به ناچار مجبور هستید تا بخشی از محیط خانه خود را خالی کنید و لوازم آرایشی و بهداشتی خود را در آن جا قرار بدهید.

غیر از استند نگهدارنده لوازم آرایشی می‌توانید از کیف‌های آرایشی هم استفاده کنید. این کیف‌ها به شما اجازه می‌دهند تا به سهولت بتوانید لوازم آرایشی را حمل و نقل کنید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید