لیفت و لمینت ابرو چگونه انجام می شود

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 1716

در این بخش از زیبامون با تمام چیزهایی که لازم است در رابطه با لیفت و لمینت ابرو بدانید آشنا خواهید شد.

لیفت و لمینت ابرو چگونه انجام می شود

داشتن ابروهای زیبا ، خوش فرم و پر پشت یکی از خواسته های اصلی بیشتر افراد و به ویژه خانم هاست . اگرچه این روزها روش های مختلفی برای افزایش زیبایی ابروها مثل میکروبلیدینگ ابرو ، هاشور ابرو ، شیدینگ ابرو ، فیبروز ابرو و غیره ایجاد شده اما در چند سال اخیر ، لیفت و لمینت ابروها به یکی از روش های فوق العاده محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است ؛ زیرا این روش ، بر روی ابروهای طبیعی انجام میگیرد و کمک میکند تا تارهای ابرو حالت لیفت شده و پر رنگی پیدا کنند و ابروهای طبیعی را پهن تر ، پرپشت تر و خوش حالت تر نشان می دهد .

در واقع لیفت و لمینت ابرو برای افرادی که ابروهای کامل و زیبایی دارند گزینه مناسبی است و به آنها این امکان را می دهد تا تارهای ابرو را برای مدت زمان طولانی با حالت لیفت شده ، صاف و ظریف و پر رنگ نگه دارند و از آرایش ابرو و استفاده از ژل ابرو ، سایه ابرو و مداد ابرو بی نیاز شوند .

در واقع ، لیفت و لمینیت ابرو یکی از پر سر و صداترین روندهای زیبایی است که به دلیل ایجاد ابروهای کرکی و تعریف شده در بین افراد مشهور و سوپر مدل ، شناخته شده و معروف شده است .

در ادامه با زیبامون دات کام همراه باشید و اطلاعات مفیدی در رابطه با نحوه انجام لیفت و لمینیت ابرو ، مراقبت های بعد از لیفت و مزایا و عوارض احتمالی لمینت ابرو بیشتر آشنا شوید .

 

لیفت و لمینت ابرو چیست ؟

لیفت و لمینت ابرو یکی از روش هایی هست که با استفاده از مواد مخصوص ، حالت کرکی ، لیفت شده و زیبایی برای ابروها ایجاد می کنند. به طور کلی ، لیفت و لمینت ابرو برای افرادی که حالت طبیعی ابروهای خود را حفظ کردند مناسب است و به انها این امکان را می دهد تا با استفاده از این روش ، هم حالت طبیعی ابروهای خود را بسیار زیباتر و جذاب تر کنند و هم برای افزایش زیبایی ابروهای خود نیازی به استفاده از ژل ابرو ، سایه ابرو و مداد ابرو نداشته باشند. زیرا لیفت و لمینت ابرو ، تارهای ابرو را کاملا صاف کرده و به سمت بالا می کشد و حالت تار به تار و زیبایی را برای ابروها ایجاد می کند و به دلیل استفاده از مواد مخصوص برای اینکار ، رنگ ابروها نیز تقویت شده و حالت بسیار زیبا و طبیعی برای ابروها ایجاد خواهد شد.

برای لیفت و لیمنت ابروها از مواد مخصوصی که شامل محلول نرم کننده ابرو ، لوسیون خنثی کننده و مرطوب کننده ابرو هست استفاده می شود . در این روش بعد از اینکه محلول مخصوص لمینت ابرو روی ابروها زده می شود ، با استفاده از براش ابرو ، تارهای ابرو را به سمت بالا می کشند تا حالت لیفت شده و زیبایی برای ابروها ایجاد شود و سپس با استفاده از ژل مخصوص تارهای ابرو در جای خود کاملا فیکس و ثابت می شوند و این حالت لیفت شده ابرو برای 1 الی 3 ماه ماندگار خواهند شد.

به طور کلی ، لیفت و لمینت ابرو برای افرادی که به دنبال یک ابرو " کرکی " بدون نیاز به ژل ابرو هستید ، یا اگر موهای طبیعی ابرو آنها موج دار ، بی نظم یا به سمت پایین هستند ، یک روش عالی خواهد بود .

 

لیفت و لمینت ابرو 1

 

حتما بخوانید : لیفت ابرو و مژه (ویدیو)

 

لمینت و لیفت ابرو در آرایشگاه

اگر قصد دارید لیفت و لمینت بر روی ابروهای خود انجام دهید لازم است که حتما به یک مرکز تخصصی در زمینه لیفت ابرو مراجعه کنید و یا به سالن های زیبایی که این خدمات را زیر نظر افرای متخصص و آموزش دیده ارائه می دهند مراجعه کنید تا هم از نتیجه کار راضی باشید و هم از مواد باکیفیت و عالی برای لیفت و لمینت ابروهای شما استفاده شود.

 به طور کلی مراحل انجام لیفت و لمینت ابرو در آرایشگاه به ترتیب زیر خواهد بود :

 

مرحله اول :

ابتدا تمام تارهای ابرو و اطراف ابرو کاملا تمیز می شود تا هیچگونه آلودگی و مواد آرایشی روی تارهای ابرو باقی نماند . سپس با استفاده از محلولی به نام Brow Fix ، ابروها را در موقعیت رو به بالا قرار می دهند تا مطمئن شوند که تمام مراحل لیفت و لیمنت ابرو از ریشه ابروها تا انتها انجام می گیرد . این محلول ابروها را در طول درمان ،  ثابت نگه می دارد .

 

مرحله دوم :

در مرحله بعدی از یک کرم یا لوسیون به نام Brow Style استفاده می شود . این کرم یک فرآیند شیمیایی ایجاد می کند که پیوندهای هر تار ابرو را از بین می برد و این امکان را فراهم می کند تا تارهای ابرو به شکل جدید و در موقعیت جدید قرار گیرند . در این مرحله تارهای ابرو کاملا به سمت بالا لیفت می شوند و شکل و فرم طبیعی و زیبایی برای ابروها ایجاد خواهد شد . این کرم باید در مدت زمان تعیین شده که بر روی بسته بندی آن درج شده روی ابروها قرار گیرد تا فرایند لیفت و لمینت ابروها به درستی انجام شود. 

 

مرحله سوم :

در مرحله بعدی از محلولی به نام  Brow Set استفاده می شود تا تارهای ابرو در موقعیت و حالت جدیدی که قرار گرفتند ، کاملا فیکس و ثابت بمانند . این محلول نیز باید به مدت زمان معینی روی ابروها بماند تا اثربخشی خوبی داشته باشد. این مدت زمان معمولا بر روی بسته بندی محلول درج شده است .

 

مرحله چهارم :

در این مرحله می توان از رنگ ابرو مخصوص نیز برای ابروها استفاده کرد تا رنگ طبیعی و زیباتری برای ابروهای لیفت شده ایجاد شود . اگرچه این مرحله اختیاری است اما تاثیر خیلی زیادی در افزایش زیبایی ابروها دارد و نتیجه لیفت و لیمنت ابروها را چند برابر بهتر نشان خواهد داد.

 

مرحله پنجم :

تمام مواد و محلول هایی که بر روی ابرو زده شده است به خوبی تمیز و پاک می شود و سپس بر روی ابروها محلولی به نام Brow Nourish زده می شود. این محلول در واقع یک سرم مخصوص ابرو همراه با کراتین است که کمک میکند تارهای ابرو نرم و آبرسانی شوند.

 

تمام این مراحل ممکن است بین 30 تا 60 دقیقه طول بکشد.

 

لیفت و لمینت ابرو 2

 

حتما بخوانید : معرفی انواع مدل های ابرو در طول زمان + تصاویر

 

نحوه مراقبت از ابروهای لیفت و لمینت شده

بعد از انجام لیفت و لمینت ابرو توصیه می شود که به مدت 24 ساعت به ابروها آب نزنید و از مواد آرایشی ، کرم و روغن در اطراف و روی ابروها استفاده نکنید و از لمس کردن ابروها نیز خودداری کنید.

بعد از این مدت زمان ، حالت براق و درخشنده ابروها به تدریج از بین میرود و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که ابروها را با استفاده از براش مخصوص به سمت بالا شانه بکشید .

حالت ابروهای لیفت شده برای مدت زمان طولانی بین 1 الی 3 ماه ماندگاری خواهد داشت و شما در این مدت زمان دیگر نیازی به استفاده از ژل ابرو یا مداد ابرو برای آرایش ابروها ندارید و در هر ساعت از روز ، ابروهایی فوق العاده خوش حالت ، پر رنگ و زیبا خواهید داشت .

 

حتما بخوانید : ابرو برداشتن با وکس بهتره یا بند؟! + آموزش وکس ابرو در منزل

 

لیفت و لمینت ابرو قبل و بعد

همانطور که در تصویر مشخص است ، ابروهای طبیعی بعد از لیفت و لمینت کاملا بلند ، پرپشت و پرنگ می شوند و ظاهری فوق العاده طبیعی و زیبا خواهند داشت . تمام افرادی که لیفت و لیمنت ابرو را انجام می دهند بعد از دیدن ابروها خود شگفت زده می شوند زیرا هرگز تصور نمی کردند که تارهای ابرو بلندی داشته باشند.

 

لیفت و لیمنت ابرو 3

 

حتما بخوانید : چگونه ابروهای سالم طبیعی و زیبا داشته باشیم؟

 

لیفت و لمینت ابرو چه مزایایی دارد ؟

لمینت و لیفت ابرو می تواند ظاهر فوق العاده طبیعی برای ابروها ایجاد کند و مشکلات و نگرانی های مختلفی که در رابطه با ابروهای طبیعی خود دارید را نیز برطرف کند . از جمله مشکلاتی که ممکن است با لمینت کردن ابرو از بین روند عبارتند از :

 

  • مشکل نارک شدن ابروها در اثر افزایش سن
  • از بین رفتن جای خالی در لا به لای ابرو که در اثر کندن بیش از حد تارهای ابرو ایجاد شده
  • حالت گرفتن تارهای افتاده و بدون حالت ابرو که حتی بعد از براش کردن ابرو باز هم در مسیر مخالف قرار میگیرند
  • ایجاد حالت و فرم طبیعی و زیبا برای ابروها
  • ضخیم تر و پر تر و بلندتر به نظر رسیدن ابروها

 

حتما بخوانید : آموزش کشیدن ابرو با ترفند ساده

 

عوارض جانبی بعد از لیفت و لمینت ابرو چیست ؟

اگرچه لیفت و لمینت ابروها یکی از روشهای غیر تهاجمی و عالی برای افزایش زیبایی طبیعی ابروهاست اما اگر برای انجام این کار به سالن زیبایی حرفه ای و متخصص در این زمینه مراجعه نکنید و یا کار لیفت و لمینت ابروها زیر نظر افراد آموزش ندیده و بی تجربه در این زمینه انجام گیرد و یا از مواد بی کیفیت برای لیفت و لمینت ابروها استفاده شود ، ممکن است بعد از لیفت و لمینت ابرو با عوارض جانبی مختلفی که در زیر اشاره کردیم مواجه شوید :

 

  • تورم پوست اطراف ابرو
  • سرخی
  • پوسته پوست شدن پوست زیر ابرو
  • خارش
  • برجستگی

این عوارض جانبی ممکن است مستقیماً در زیر و بالای ابروها رخ دهد ، اما گاهی ممکن است تا پلک های شما نیز گسترش یابد.

 

حتما بخوانید : عوارض لیفت ابرو با روش های مختلف

 

سخن آخر

اگر ابروهای طبیعی و زیبایی دارید و به دنبال یک روش مطمئن و عالی هستید تا فرم و حالت ابروهای خود را بهتر کنید و دیگر نیازی به استفاده از مواد آرایشی برای آرایش ابروها نداشته باشید ، استفاده از لیفت و لمینت ابرو می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد . لمنیت و لیفت ابرو کمک میکند تا ابروهای شما حالت لیفت شده ، پر رنگ و خوش حالتی پیدا کنند و ضخیم تر و پر تر از همیشه به نظر برسند . برای اینکه نتایج حاصل از لیفت و لمینت ابرو ماندگاری بالایی داشته و با روش درست و اصولی انجام بگیرید لازم است حتما به مرکز تخصصی یا سالن زیبایی که این خدمات را توسط  افراد آموزش دیده و با تجربه ارائه می دهند مراجعه کنید.

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

چگونه ابروهای زیبا و خوش حالت داشته باشیم؟ + نکات حرفه ای و کاربردی

صفر تا صد مراقبت از ابرو + اموزش برداشتن حرفه ای ابرو

اکستنشن ابرو چیست؟ + تفاوت آن با میکروبلدینگ و فیبروز ابروها

آرایش ابرو - ابروهای زیبا و جذاب با این نکات آرایشی

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید