در حال گرفتن اطلاعات...

بهترین مراکز تخصصی اکستنشن مو در تهران

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 4686

در این بخش از زیبامون بهترین سالن های اکستنشن مو در غرب ، شرق ، شمال و جنوب تهران را معرفی کردیم .

بهترین مراکز تخصصی اکستنشن مو در تهران

داشتن موهای بلند یکی از خواسته های مهم برای اکثر خانم هاست ! اما از آنجایی که سرعت رشد موها معمولا در بیشتر افراد بسیار پایین است ، ممکن است مدت زمان بسیار طولانی برای رشد موها و بلند شدن موها تا اندازه مورد نظر شما طول بکشد ! در چنین مواقعی بهترین پیشنهاد است که به سراغ اکستنشن موها بروید و در سریع ترین زمان ممکن موهایی بلند و زیبا و با اندازه دلخواه خود داشته باشید . 

اکستنشن مو می‌ تواند موها را پرتر و سالم‌ تر نشان دهد و حتی برای افرادی که دچار ریزش مو شده‌ اند و یا افرادی که دارای موی نازک هستند، یک جایگزین مناسب محسوب می شود . اما برای اینکه اکستنشن موها کاملا طبیعی و زیبا به نظر برسد و آسیب زیادی به موهای طبیعی شما وارد نکند ، لازم است حتما به بهترین سالن اکستنشن مو مراجعه کنید تا هم اکستنشن موها با مو و مواد درجه یک و با کیفیت انجام شود و هم یک فرد متخصص و با تجربه کار اکستنشن موها را انجام دهد . 

اما آیا می دانید بهترین سالن اکستنشن مو در تهران کجاست ؟ در ادامه با زیبامون دات کام همراه باشید تا با بهترین سالن اکستنشن مو در شمال ، شرق و غرب تهران آشنا شوید و بهترین و مناسب ترین سالن زیبایی را برای اکستنشن موهای خود انتخاب کنید .

 

اکستنشن مو چیست ؟

اکستنشن موها ، یکی از روش‌ های فوق العاده کاربردی و محبوب است که به شما کمک میکند تا بلندی موهای خود را به هر اندازه که تمایل دارید افزایش داده و از داشتن موهایی بلند ، خوش حالت و پر حجم ، لذت ببرید !

در واقع اکستنشن مو ، دسته‌ هایی از موی طبیعی یا مصنوعی است که با استفاده از روش‌‌ ها و متدهای مختلف ، در لا به لای موهای شما نصب می شود و بلندی و حجم بیشتری را برای موها به وجود می آورد . شما میتوانید اندازه و رنگ اکستنشن موها را مطابق با سلیقه و رنگ طبیعی موهای خود انتخاب کنید و زیبایی بیشتری را برای موهای خود به وجود آورید !

 

قبل و بعد از اکستنشن مو

 

آشنایی با روش های مختلف اکستنش مو

 

1. اکستنشن مو با گیره یا کلیپس

اکستنشن مو با گیره یا کلیپس ، یکی از مدل‌ های اکستنشن مو است که یک رشته از مو اکستنشن با استفاده از یک پایه و گیره مخصوص که در بالای آن وجود دارد ، در لا به لای موها نصب می شود . برای نصب اکستنشن مو گیره ای ، ابتدا موها را به چند بخش تقسیم می کنند و سپس گیره اکستنشن مو را به موهای طبیعی وصل می کنند . این روش یکی از راحتترین روش ها برای اکستنشن مو است و می توانید هر زمانی که تمایل داشتید ، اکستنشن مو را از موهای طبیعی خود جدا کنید و مجددا روی مو نصب کنید . این مدل از اکستنشن مو را می توانید در خانه نیز انجام دهید .

 

2. اکستنشن مو چسبی

این مدل از اکستنشن مو با استفاده از چسب مخصوص انجام می شود . در این مدل از اکستنشن مو ، دو لایه اکستنشن مو وجود دارد که قسمت بالایی آن دارای چسب مخصوص است . اکستنشن کار برای نصب اکستنشن چسبی روی مو ، ابتدا یک لایه از موهای طبیعی را جدا می کند ، یک لایه از اکستنشن مو را در زیر لایه مو طبیعی قرار داده و لایه دوم از اکستنشن مو چسبی را در بالای موهای طبیعی قرار می دهد و موی طبیعی و دو لایه اکستنشن مو با استفاده از چسب ، به یکدیگر متصل خواهند شد . 

برای اینکه اکستنشن مو چسبی ماندگاری بیشتری داشته باشد ، از یک ابزار مخصوص برای گرم کردن چسب اکستنشن مو استفاده می شود تا این چسب به خوبی گرم شده و در جای خود محکم باقی بماند .

 

اکستنشن مو طبیعی

 

3. اکستنشن مو به روش دوختن

در این مدل از اکستنشن مو ، ابتدا یک خط افقی در پشت سر و لا به لای موها جدا می شود و موها به طور افقی روی پوست سر بافته می شوند . سپس اکستنشن مو که عرض آن به اندازه پشت سر هست ، با استفاده از نخ و سوزن ، به موی بافته شده ، دوخته می شود . 

اگرچه این مدل از اکستنشن مو ماندگاری خیلی زیادی دارد و حالت یکدستی را برای موها به وجود می آورد  اما ، روی سر احساس سنگینی ایجاد می کند و لازم است توسط افراد متخصص و حرفه‌ ای در این زمینه انجام شود ؛ زیرا که یک کار کاملا تخصصی و حرفه‌ای در زمینه اکستنشن موها محسوب می شود .

 

4. اکستنشن مو با لیزر

اکستنشن مو لیزری ، یکی از روش‌ های جدید و مدرن برای اکستنشن کردن موهاست که نتیجه نهایی استفاده از این روش ، فوق العاده طبیعی خواهد بود . برای این مدل از اکستنشن مو از شاخه‌ های مو که دارای یک قسمت چسبی  - کراتینی در بالای شاخه مو هست ، استفاده می شود .

در این روش یک شاخه‌ از اکستنشن مو ، بر روی چند تار از موهای طبیعی قرار میگیرد و بعد با استفاده از دستگاه مخصوص و لیزری ، این اکستنشن روی موهای طبیعی فیکس می شود . اکستنشن لیزری برای افرادی که موهای نازک و کم پشت دارند گزینه مناسبی است و به دلیل طبیعی بودن نتیجه کار ، تشخیص اکستنشن بودن موها فوق العاده سخت خواهد بود . اکستنشن مو لیزری به طور متوسط حدود 6 ماه ماندگاری دارد .

 

حتما بخوانید : تعریف کامل اکستنشن مو : قیمت + انواع روش ها

 

5. اکستنشن مو با رینگ

در روش اکستنشن موها با رینگ ، از نوعی رینگ کوچک و مخصوص برای اینکار استفاده می شود . ابتدا یک شاخه نازک از مو جدا می شود و سپس موها با استفاده از قلاب ، درون رینگ مخصوص اکستنشن قرار میگیرد. سپس یک شاخه اکستنشن مو را نیز درون این رینگ قرار داده و با ابزاری شبیه به انبردست ، رینگ را بر روی موهای طبیعی و اکستنشن فشار می دهند تا اکستنشن مو بر روی موها فیکس و محکم شود .

 

بهترین  اکستنشن کار مو در تهران

برای اینکه بتوانید بهترین اکستنشن کار مو در تهران را پیدا کنید لازم است حتما تحقیق و بررسی خوبی در این زمینه داشته باشید ؛ به این صورت که نمونه کارهای چند اکستنشن کار مو را از نزدیک مشاهده کنید ، از نظرات و رضایتمندی مشتریانی که کار اکستنشن مو را انجام داده اند ، مطلع شوید ، بهترین و مناسب ترین روش برای اکستنشن مو که با نوع موهای شما سازگاری داشته باشد را بشناسید و بعد از دریافت مشاوره از اکستنشن کار ، از این روش برای افزایش زیبایی موها خود استفاده کنید . 

بهترین اکستنشن کار مو در تهران معمولا از دستگاه های جدید و مواد باکیفیت و درجه یک برای اکستنشن مو استفاده می کند ، در زمینه اکستنشن موها کاملا آموزش دیده و با تجربه است ، نمونه کارهای متعددی دارد و رضایت مشتریان را به خوبی جلب کرده است . 

بنابراین اگر قصد دارید اکستنشن مو انجام دهید ، حتما به یک مرکز تخصصی و حرفه ای که لاین مخصوصی برای اکستشن مو دارد و از اکستنشن کار حرفه ای برای ارائه این خدمات استفاده می کند ، مراجعه کنید . زیرا یک اکستنشن مو خوب و حرفه ای نه تنها زیبایی موها را چند برابر خواهد کرد بلکه سلامت موهای طبیعی شما را نیز حفظ خواهد کرد . 

 

بهترین اکستنن کار در تهران

 

در ادامه با تعدادی از بهترین مراکز اکستنشن مو در تهران بیشتر آشنا می شوید . 

 

بهترین مرکز اکستنشن مو در غرب تهران

1. مرکز تخصصی اکستنشن مو سمیرا در شمال غرب تهران

خانم سمیرا غلامی باسابقه کاری و تجربه بالا در زمینه اکستنشن با روشهای مختلف از جمله میکرولیزر، دوخت، بافت، رینگ و اکستنشن تیپی با بهترین مواد اولیه و موهای طبیعی وکراتین شده در رنگ واندازه دلخواه شما وهمچنین ترمیم و ریموو به صورت تخصصی در سالن زیبایی چم بیوتی فعالیت می کند.

ایشان همچنین در زمینه انواع بافت و درد لاک های ژورنالی فعالیت دارند. مرکز تخصصی اکستنشن خانم  سمیرا غلامی واقع در شمال غرب تهران با طیف وسیعی از خدمات اکستنشن و بافت مو و درد لاک های ژورنالی وهمچنین در زمینه آموزشی  فعالیت دارد.


در بخش خدمات اکستنشن به روشهای مختلف با توجه به تناسب موهای شما و با رنگ واندازه دلخواه شما  و در بخش بافت و درد لاک زیباترین بافت و درد لاکهای ژورنالی به در خواست شما توسط این مرکز تخصصی ارائه میشود.

برای فراگیری اکستنشن وبافت مو شما عزیزان میتوانید با مرکز تخصصی اکستنشن مو سمیرا در تماس باشید. 

 

آدرس : سعادت آباد بلوار۲۴ متری نبش کوچه چهارم شرقی سالن زیبایی چم بیوتی

تماس : ۰۹۱۲۲۴۷۳۹۵۱ 

در واتس اپ پیام دهید.

ایدی اینستاگرام : hairextensions_samiragholami

ساعت کاری:همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰

نمونه کارهای مرکز اکستنشن مو سمیرا

 

 

 

2. اکستنشن مو مونا یزدانی

اگر به فکر داشتن موهای بلند و زیبا هستید و می خواهید اکستنشن مو انجام دهید، پیشنهاد می کنیم سری به مرکز زیبایی مونا یزدانی بزنید. این سالن زیبایی تخصصی، خدمات مربوط به اکستنشن موها را زیر نظر پرسنل متخصص و حرفه ای در این زمینه به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد و تضمین می کند که هیچگونه آسیبی به موهای شما وارد نخواهد شد.

آدرس : سعادت اباد ،ضلع جنوب غربی چهارراه سرو_پاکنژاد ، ساختمان ۴۲

تلفن : 

02122118780
02122118781
09190814100

اینستاگرام : monayazdani_beautycenter

ساعت کاری : 10 تا 20

 

 

 

 

 

3. مرکز تخصصی اکستنشن مو (هایپر اکستنشن شرق)

صدشاخه موی طبیعی با ضمانت نامه کتبی 550000 نصب رایگان

ابتدا از فروشگاه ما خرید کنید و سپس با دریافت فاکتور در سالن مجموعه (طبقه بالا فروشگاه) نصب رایگان انجام دهید.
شماره تماس: ۰۲۱۷۷۷۲۳۸۴۴ / ۰۹۱۲۲۹۵۲۶۱۷
آیدی اینستاگرام: hayperextension.shargh
آدرس فروشگاه: فلکه دوم تهرانپارس، پاساژ نگین شرق، طبقه اول، واحد 

آدرس اینستاگرام : اینستاگرام هایپر اکستنشن شرق

 

3. مرکز تخصصی اکستنشن ناهید شمس

مرکز تخصصی اکستنشن مو ناهید شمس ، اولین مرکز تخصصی اکستنشن مژه، مو و ابرو است که خدمات اکستنشن مو را با جدیدترین دستگاه های لیزری و کراتین به مشتریان ارائه می دهد .

آدرس : تهران ، سعادت آباد ، بلوار دریا ، بعد از خیابان مطهری جنوبی ، طبقه دوم ، پلاک 126

شماره تماس : 02188567754

 

4. مرکز اکستنشن مو و مژه سیمای ماندگار

مرکز اکستنشن مو سیمای ماندگار در غرب تهران ، انواع روش های اکستنشن مو شامل رینگ ، کراتین ، بافت ، اکستنشن موقت ، انواع اکستنشن مژه (کلاسیک ،هیدن ، والیوم ، میکس ، روسی) را با بهترین کیفیت و زیر نظر افراد متخصص در زمینه اکستنشن مو و مژه ارائه می دهد . 

آدرس :  تهران ، صادقیه ، ابتدای آیت الله کاشانی ، پشت بیمارستان ابن سینا ، خیابان اعتمادیان ، پلاک 27 ، طبقه 5 ، واحد 19.

شماره تماس :  02144953821 - 09124476274

   

5. مرکز تخصصی اکستنشن مژه و مو مریم معصومی

مرکز تخصصی اکستنشن مو و مژه مریم معصومی یکی از بهترین مراکز برای اکستنشن موها در غرب تهران است که اکستنشن مو با موهای 100٪ طبیعی با نصب لیزری را به مشتریان ارائه می دهد . 

آدرس : تهران ، پونک ، خیابان مخبری ، پلاک 138 ، طبقه دوم ، واحد 4 .

شماره تماس : 02146042334

 

6. اکستنشن مو تهرانی

اکستنشن تهرانی اولین مرکز اکستنشن مو در تهران است که از موهای طبیعی و از سر چیده شده با تست رنگ و دکلره برای مشتری استفاده می کند . با مراجعه به این مرکز تخصصی فقط هزینه مو از شما گرفته می شود و نصب اکستنشن موها با روشهای لیزر ، رینگ ، چسب ، کراتین ، دوخت و بافتک املا رایگان خواهد بود . 

آدرس : تهران ، جنت آباد جنوبی ، پائین تر از چهارراه لاله ، سر کوچه ششم ، مجتمع طلا و جواهر الماس ، طبقه 2 ، واحد 9 .

شماره تماس : 09121770680

 

اکستنشن مو

 

بهترین مرکز اکستنشن مو در شمال تهران 

 

1. مرکز اکستنشن مو و مژه مهناز در شمال تهران

در مرکز اکستنشن مو و مژه مهناز ،  از بهترین روش های اکستنشن که شامل روشهای لیزری ، چسب، رینگ ، دوخت، تیپ یالاینی ، گره و لمه است استفاده می شود و به شما این اطمینان داده می شود که اکستنشن مو هیچ ریزش و افتادنی را به همراه نخواهد داشت .

آدرس :  تهران ، جردن ، کوچه تور ، پلاک 4 ، مجتمع رز ، طبقه 2 ، واحد 4 .

شماره تماس : 02122039761  - 02122022279 و 09123490861

 

2. مرکز اکستنشن مو شبنم حضرتی

خانم شبنم حضرتی با سابقه بالا در زمینه اکستنشن موی طبیعی برند SHE ایتالیا فعالیت می‌ کند و خدماتی همچون اکستنشن میکرولیزر با سر چسب‌های کراتین برند شی (SHE Extention) ایتالیا ، نصب اکستنشن تیپ ، استفاده از موهای ۱۰۰% طبیعی و کراتین شده در رنگ‌ها و سایزهای مختلف و فروش مو طبیعی اکستنشن به صورت تخصصی و شاخه ایی را به مشتریان خود ارائه می دهند .

 آدرس : الهیه ، خیابان فرشته ، خیابان آفریقای شمالی ، ساختمان مدرن الهیه ، طبقه سوم اداری ، واحد 15 ، سالن دوورا .

شماره تماس : 09122577121 و 09308650016

 

اکستنشن موها

 

بهترین مرکز اکستنشن مو در شرق تهران 

 

1. مرکز تخصصی اکستنشن مو ویونا

مرکز تخصصی اکستنشن مو و مژه ویونا یکی از مراکز تخصصی و حرفه ای اکستنشن مو در شرق تهران است که محیطی آرام ، امن و بهداشتی همراه با کادری متخصص و مهربان برای مشتریان خود فراهم کرده است . این مرکز تخصصی علاوه بر ارائه خدمات اکستنشن مو و خدمات زیبایی و آرایشی ، دوره های آموزشی نیز برگزار می کند که می توانید با شرکت در این دوره ها ، مهارت و تخصص خود را در زمینه زیبایی ، آرایشی ، اکستنشن مو و مژه و غیره ارتقا دهید .

آدرس : خیابان پیروزی ، چهار راه کوکاکولا ، انتهای 21 متری دهقان ، کوچه رضا علی ، پلاک 86

شماره تماس : 02177430679

 

2.  مرکز تخصصی نقره نگار برای اکستنشن مو در شرق تهران

در آرایشگاه تخصصی اکستنشن مو نقره نگار مشاوره قبل از انجام اکستشن مو جهت نصب میزان اندازه مو و … انجام می شود و جهت نصب استاندارد و اصولی اکستنشن مو ، چسب کراتینه گیاهی و دستگاه میکرولیزر مورد استفاده قرار می گیرد . 

آدرس : فلکه اول تهرانپارس، خیابان 142 شرقی (شهید قانع عبادی)، جنب پاساژ سپید، پلاک 60

شماره تماس : 09025995032

 

3. اکستنشن شرق مرکز تخصصی اکستنشن موی 100 درصد طبیعی

در مرکز تخصصی اکستنشن شرق ، اکستنشن مو 100 درصد طبیعی کراتین شده با روش لیزر با نصب و ترمیم رایگان به مشتریان ارائه می شود و نتیجه نهایی کار فوق العاده طبیعی و ظریف خواهد بود . 

آدرس :  تهران ، هفت حوض ، نرسیده به چهار راه تلفن خانه ، خیابان آیت ، نبش ویلای شرقی

شماره تماس : 09121770523 - 09335552784

 

اگر شما نیز مرکز تخصصی و حرفه ای اکستنشن مو در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران را می شناسید در کامنت معرفی کنید تا به لیست بالا اضافه شوند .

 

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

برداشتن اکستنشن مو در منزل به همراه ویدیو

از اکستنشن مو چه می دانید؟

اکستنشن مو، قبل و بعد از اکستنشن + ویدیو

مراقبت از اکستنشن مو، بهترین توصیه ها برای حفظ زیبایی موها

آموزش تصویری اکستنشن مو

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید