بهترین پیشنهاد برای استفاده از خدمات ناخن

بزرگنمایی
دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 770

در این بخش از زیبامون اطلاعات خوبی در رابطه با خدمات ناخن کسب خواهید کرد . با ما همراه بمانید .

بهترین پیشنهاد برای استفاده از خدمات ناخن

می دونید لازمه یک انتخاب درست توی هر کاری چی هست؟ اینکه درباره کاری که قصد انجامش را داریم اطلاعات کافی داشته باشیم. این مورد حتی درباره خدمات ناخن شما هم صدق می کند. پس اگر قصد دارید به سر و گوش ناخن هاتون دستی بکشید، حتما با آگاهی انتخاب کنید.

اکثر ما از دور و اطراف شنیدیم که دیگران از ژلیش و کاشت ناخن هاشون صحبت می کنند، اما شاید تفاوتشان را ندانیم . اما هیچ نگران نباشید چون در این مطلب به طور کامل آنها را توضیح خواهیم داد.

 

ژلیش ناخن چیست؟

یکی از تکنیک های جذاب و پر طرفدار برای خانم ها ژلیش ناخن هست. ژلیش در سه مرحله روی ناخن ها انجام می شود. در مرحله اول ژل بیس روی ناخن ها زده می شود، بعد لاک و مرحله آخر هم تاپ کات. به ژلیش لاک موقت هم گفته می شود. بعد از اینکه مواد ژلیش را روی ناخن زدید باید دست خود را به مدت ۶۰ ثانیه در زیر دستگاه  LED و UV مخصوص قرار دهید تا خشک شود.

تفاوت ژلیش با لاک معمولی هم درست همینجاست. لاک ژلیش در معرض هوا خشک نمی شود و حتما باید آن را با دستگاه خشک کرد.

بعد از استفاده کردن از مواد ژلیش، ناخن ها مقاوم تر خواهند شد و لاک شما مدت زمان بیشتری روی دستتان خواهد ماند. البته دوام و مدت زمان ماندگاری ژلیش بستگی به کار آرایشگر شما هم دارد. یعنی اگر مواد به درستی روی ناخن ها زده نشوند ناخن ها زود می شکنند و یا لب پر می شوند. اما اگر ناخنکار این کار را به درستی انجام داده باشد، ناخن بعد از گذشت ۱ ماه هم، همچنان سالم باقی می مانند.

اما در صورتی که از خدمات ناخن سیار کلون استفاده می کنید حتما متوجه کیفیت کار ناخنکار ها شده اید.

* اگر ناخن های ضعیف و شکننده ای دارید، انجام ژلیش را به شما توصیه نمیکنم.
* ژلیش برای افرادی که زیاد ظرف میشویند و کار می کنند توصیه نمیشود، مگر اینکه هنگام ظرف شستن دستکش دستتان کنید.

 

کاشت ناخن

کاشت ناخن در منزل به روش های قالبی، پودری، ژله ای، ترکیبی و ... انجام می شود. که کاشت ناخن به روش پودری از پرکاربرد ترین و مقاوم ترین روش ها محسوب می شود.
در کاشت ناخن لایه ای مقاوم بر روی ناخن زده می شود که از جنس پلاستیک و یا پودرهای فشرده است. در این روش ناخن های شما بلندتر و ضخیم تر می شود.

اگر دوست دارید ناخن هایتان بلند تر باشد و شکل و فرم های متفاوتی به آنها بدهید، کاشت انتخاب مناسبی برای شما است.

حتما توجه کنید که ناخنکارتان از مواد ضد قارچ استفاده کند تا دچار مشکل نشوید.

 

ژلیش ناخن

 

داشت به دست هاش نگاه میکرد. تو دوران دانشگاه حتی یک روز هم بدون لاک، ناخن های خودش رو ندیده بود. اما از روزی که سر کار می رفت دیگه حوصله اینجور کار ها رو نداشت. تازه بعد از اینکه از سر کار به خونه میومد باید به کار های دیگه می رسید و غذا درست می کرد. همه این کارها باعث شده بود که دیگه حتی حوصله سوهان کشیدن رو هم نداشت.

خواهر کوچیکش هم درست مثل خودش بود یا بهتره بگیم جوونی های خودش.
قرتی بود و همیشه به خودش میرسید و زمان زیادی توی آرایشگاه تلف می کرد که خودش الان دیگه این وقت رو نداشت.
با خودش گفت اگه ...
سریع توی گوشیش خدمات ناخن در خانه رو سرچ کرد و سایت کلون رو دید. اما همیشه گرفتن اینجور تصمیمات تعلل می کرد. مثلا هیچوقت خرید اینترنتی نکرده بود یا خیلی چیزای دیگه.

ولی این سری تصمیم گرفت از خدمات زیبایی آرایشگاه کلون که یک آ رایشگاه سیار و اینترنتی هستش استفاده کنه.

اما این یک مورد حسابی ذهنش رو مشغول کرده بود. چند روز بعد بالاخره تصمیم نهایی گرفته شد. با خودش گفته بود به یک بار امتحان کردنش می ارزه.

خسته از سر کار اومد خونه، غذا رو درست کرد، تازه کار ها تموم شده بود که صدای در رو شنید. اگر قبلا جایی “انجام خدمات ناخن در منزل” رو میشنید اصلا باور نمیکرد. حالا تمام تجهیزات آرایشگاه توی خونه بودن و دیگه نیازی به رفتن به آرایشگاه نبود. و واقعا از انتخابی کرده بود راضی بود.

ناخن‌هایتان با کاشت ساده جان می‌گیرند

برای آن دسته از خانم‌هایی که اولین بار است می‌خواهند تن به کاشت بدهند، کاشت ساده راه نجات است. اصلا این کاشت ساده ناخن آشناترین روش کاشت برای همه زنان است. یعنی اگر شما خودتان هم این کار را انجام نداده باشید، حداقل دست یا پای یکی دو نفر از اطرافیانتان را با کاشت ناخن دیده‌اید یا در آرایشگاه یک نفر را دیده‌اید که دارد با سوهان برقی روی ناخن‌های مشتری را سوهان می‌کشد و بعد از خودتان پرسیده‌اید: «دردش نمیاد یعنی؟!». خیالتان راحت، آنچه تراشیده می‌شود پودر و مواد کاشت ناخن است.

 

کاشت ناخن، طراحی ناخن، مانیکور، کاشت گریم ،کاشت ناخن پا، کاور ناخن، سوهان، کلون ، آرایشگاه اینترنتی

کاشت ناخن هیچ درد و مصیبتی با خودش به همراه ندارد و یکسره شادی و رنگوارنگی‌ست. فقط باید حوصله کنید و خودتان را بسپرید به متخصص‌اش؛ حالا وقتی متخصص را در خانه و کنار میز خودتان داشته باشید که دیگر حوصله کردن هم سخت نیست. اگر ناخن‌های شما کوتاه است یا به محض بلند شدن از طرفین می‌شکند، اگر ناخن‌های بلندی دارید که تقارنشان با هم جور در نمی‌آید، یا اگر هوس کاشت ناخن همیشه توی ابرهای بالای سرتان دو دو می‌زده، وقت را تلف نکنید. برای کاشت پایه یا مادر، ناخن‌کار موادی را روی ناخن شما می‌کشد و بعد از این کاور کردن با سوهان کشی و طراحی مناسب دستتان را از حالت بیچاره‌گی به سرزمین خوشبختی می‌فرستد. شاید فکر کنید: «من که ناخن‌هام خیلی کوتاهه.. پس یعنی نمی‌شه؟!». نگران نباشید! اگر نیاز به بلند شدن ناخن داشته باشید، متخصصان این هنر، از تیپ یا ناخن مصنوعی برای زیر مواد کاشته شده استفاده می‌کنند و در نهایت اندازه ناخن شما، حتما همان چیزی خواهد شد که دلتان می‌خواسته است. نوع خاصی از کاشت پودری هم هست که به کاشت هلویی معروف شده و راستش را بخواهید این روزها بسیار طرفدار دارد. تفاوت کاشت ساده و هلویی فقط در رنگ ناخن‌هاست. کاشت ژل اما مختص آنهایی است که جانشان به آب بسته است و مثلا موقع ظرف‌شستن هرچه اصرار می‌کنی، حاضر نمی‌شوند دستکش دست کنند! اگر از این دسته هستید، کاشت ژل بیشتر از کاشت ساده به دردتان می‌خورد؛ چون در برابر نم و رطوبت و آب مقاومت زیادی از خودش نشان می‌دهد.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید