در حال گرفتن اطلاعات...

خرید و قیمت مدل کت و شلوار مردانه 2021

بزرگنمایی
دسته: کیف و کفش و لباس تاریخ نگارش: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 1641

در این بخش از زیبامون با نکات خرید کت و شلوار مردانه آشنا شوید و شیک ترین و جدیدترین مدل کت و شلوار مردانه را به راحتی خرید کنید .

خرید و قیمت مدل کت و شلوار مردانه 2021

هر مردی حداقل یکبار در زندگی خود به کت و شلوار نیاز خواهد داشت ؛ چه برای کار ، عروسی ، یا حضور در جلسات رسمی . بنابراین داشتن یک دست کت و شلوار در کمد لباس آقایان کاملاً ضروری است . اگرچه این روزها شما می توانید کت و شلوار مردانه را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین خرید کنید اما در هر صورت لازم است به چند نکته مهم و ضروری در خرید کت و شلوار مردانه توجه داشته باشید تا بتوانید انتخابی عالی و متناسب با اندام خود داشته باشید .

تناسب ، ساختار و جنس پارچه کت و شلوار مردانه ، قوانین اصلی در انتخاب و خرید یک کت و شلوار مناسب هستند . بنابراین اگر قصد دارید کت و شلوار خود را آنلاین خرید کنید ، حتما این نکات مفید را رعایت کنید تا هم انتخاب خیلی خوبی داشته باشید و هم در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید . 

در ادامه با زیبامون دات کام همراه باشید ، با بهترین نکات برای خرید اینترنتی کت و شلوار مردانه آشنا شوید و جدیدترین و شیک ترین مدل های کت و شلوار مردانه را ببینید و با استفاده از لینک خرید مسقیمی که برایتان آماده کردیم ، یک خرید عالی از دیجی استایل داشته باشید . 

 

نکات خرید کت و شلوار مردانه به صورت آنلاین

 

1. اندازه گیری دقیق و درست

قبل از شروع به خرید آنلاین کت و شلوار ابتدا باید اندازه قسمت های اصلی اندام خود را داشته باشید و به دقت اندازه گیری کنید . ما اینجا در مورد قد شما صحبت نمی کنیم. در اینجا مواردی را که هنگام خرید آنلاین کت و شلوار باید با متر اندازه بگیرید را نام برده ایم :

 

 • اندازه دور قفسه سینه

با استفاده از متر ، اندازه از زیر بغل تا زیر بغل خود را اندازه گیری کنید . بهتر است دو انتهای متر را در قسمت جلوی بدن نگه دارید تا بتوانید اندازه دقیق دور قفسه سینه را از روی متر ببینید و یادداشت کنید .

 

 • اندازه دور کمر

متر را دور کمر خود در نقطه ای که شلوار شما معمولاً در آن قرار دارد (درست زیر روده) قرار دهید . به اندزه دو انگشت بین متر و بدن خود فاصله قرار دهید تا کمی فضای راحت ایجاد شود . سپس این اندازه دور کمر را از روی متر بخوانید و یادداشت کنید .

 

2. سایز و اندازه مناسب خود را بدانید

معمولا سلیقه شخصی که دارید ، شما را به سمت یک سبک خاص کت و شلوار می کشاند که اغلب در سه دسته قرار می گیرند :

کت و شلوار مردانه اسلیم فیت (Slim Fit) ، کلاسیک فیت (Classic Fit) و مدرن فیت (Modern Fit) . در زیر ویژگی هر مدام از این مدل های کت و شلوار مردانه را به اختصار توضیح داده ایم :

 

 • کت و شلوار مردانه اسلیم فیت 

کت و شلوارهای اسلیم فیت که امروزه توسط مردان شیک پوش و خوش اندام انتخاب می شوند ، به گونه ای طراحی شده اند که کاملا نزدیک بدن یک مرد بنشینند و ویژگی های اندام متناسب آقایان را بهتر و برجسته تر نشان می دهد . در این مدل ، معمولا اندازه کت کمی کوتاه تر است تا بدن بلندتر به نظر برسد و به طور کلی کت و شلوار اسلیم فیت برای مردانه لاغر که اندامی متناسب دارند مناسب است و باعث می شود تا خوش تیپ تر و جذاب تر دیده شوند . 

 

 • کت و شلوار مردانه کلاسیک فیت

کت و شلوار کلاسیک برای مردان سنتی تر طراحی شده است . معمولاً این مدل از کت و شلوارها با عنوان کت و شلوارهای اداری شناخته می شوند و بیشترین فضا را در ناحیه شانه ها و تنه ایجاد می کنند . این مدل از کت و شلوار کلاسیک برای مردان با اندام های بزرگتر مناسب است . 

 

 • کت و شلوار مردانه مدرن فیت

کت و شلوار مردانه با طراحی مدرن هم ویژگی های کت و شلوار اسلیم فیت را دارد یعنی دارای برش های خاص برای بهتر نشان دادن اندام مردانه است و هم دارای ویژگی های کت و شلوار کلاسیک فیت بوده یعنی فضای خوبی برای ایجاد راحتی در کت و شلوار را برای آقایان ایجاد می کند . این مدل از کت و شلوار مردانه برای آقایانی با اندام متوسط مناسب مناسب خواهد بود .

 

کت و شلوار مردانه

 

3. واقع بین باشید و در صورت لزوم اندازه های کت و شلوار تغییر دهید

باید به یاد داشته باشید که خرید آنلاین کت و شلوار مردانه ، در مقایسه با خرید حضوری کت و شلوار ، تفاوت جزئی دارد . به این ترتیب ، هنگامی که کت و شلوار را دریافت می کنید و آن را امتحان کنید و انتظار نداشته باشید که بار اول که سایز و اندازه کت و شلوار کاملا دقیق و درست باشد . معمولا بعضی از قسمت های کت و شلوار مردانه نیاز به تغییر دارند و برای اینکه به سایز و اندازه مورد نظر خود برسید لازم است این تغییرات را ایجاد کنید :

 

 • اندازه شانه ها

شانه ها چارچوب کت و شلوار را تشکیل می دهند ، بنابراین ضروری است که این قسمت کاملاً روی شانه ها فیت باشد - نه خیلی تنگ ، نه خیلی گشاد . در صورت خرید آنلاین ، این واقعیت را در نظر بگیرید که مارک های مختلف می توانند اندازه های متفاوتی را ارائه دهند . کت و شلوار همیشه باید روی شانه یک مرد بچسبد و با بستن دکمه ، کتف های شانه هرگز از اندازه واقعی شانه ها خارج نشوند .

 

 • اندازه قفسه سینه

یک کت و شلوار متناسب باید به راحتی و کاملا صاف روی قفسه سینه بنشیند و شکل خود را روی تنه شما حفظ کند ، چه دکمه آن بسته باشد و چه باز بماند . 

 

 • قسمت برگردان یقه

قسمت برگردان یقه اگر به خوبی طراحی و دوخته شده باشد ، باید روی سینه شما قرار بگیرند . اگر دکمه های کت را ببندید و درز یقه بالا بایستد یعنی اندازه کت در قسمت سینه تنگ است . در واقع قسمت برگردان یقه باید در هنگام بسته دکمه و یا باز بودن دکمه کاملا صاف و مرتب بایستد و در شکل و ظاهر آن تغییری ایجاد نشود .

 

 • اندازه آستین ها

آستین های کت باید متناسب با اندازه بدن و دستهای شما باشد . آستین های پهن یا گشاد فقط ظاهر مسن را به شما می دهد و همه چیز را گشاد نشان می دهند . اطمینان حاصل کنید که طول و دور آستین ها و سرآستین ها توسط خیاط شما تنظیم شده است - نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه . در واقع آستین کت باید دقیقاً بالای مچ بند قرار بگیرد تا کمی از آستین پیراهن از زیر آن نمایان شود . 

 

 • دکمه ها

دکمه ها ممکن است جزئیات کوچکی باشند اما می توانند ظاهر اشتباه آنها ، شیک بودن کت و شلوار را کاملاً خراب کنند . دکمه ها باید به طور صاف روی کت محکم شوند و بعد از بسته شدن به میان تنه شما فشار نیاورند و برآمدگی های ناخوشایندی ایجاد نکنند .

 

 • اندازه شلوار

شلوارها را هرگز نباید نادیده گرفت زیرا آنها نیمه پایینی کت و شلوار هستند و طول و برش شلوار نیز به ایجاد ظاهر متناسب برای کت و شلوار کمک می کند . شلوارهای باریک و تنگ باید با کت و شلوارهای اسیلم فیت ست شوند و همچنان قانون فاصله دو انگشت در کمر را حفظ کنند . طول شلوار بسته به ظاهر مرد می تواند متفاوت باشد ، اما یک قاعده کلی این است که قسمت پایین یا چین شلوار روی قسمت بالای کفش رفته و سجاف پشتی آن کمی پایین تر از قسمت جلویی قرار بگیرد . این امر باعث می شود ظاهر شلوار شما گشاد نباشد و در عین حال بعد از نشستن ، ظاهر جوراب شما بیش از حد نمایان نخواهد شد .

 

 • جلیقه

جلیقه ها می توانند کلاس خاصی را به هر کت و شلواری بیافزایند و پوشیدن آنها بسیار راحت است زیرا دارای یک بند قابل تنظیم در پشت هستند . با این حال ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که دکمه های جلیقه نیز مشابه کت ، نیم تنه را فشار نمی دهد و همیشه آخرین دکمه را رها بگذارید .

 

4. انتخاب پارچه و طرح پارچه کت و شلوار مردانه

این موضوع به آب و هوا و سلیقه شخصی برمی گردد . یک رنگ ثابت هنگام خرید آنلاین ایمن ترین گزینه خواهد بود زیرا تشخیص خطوط و الگوهای موجود در پارچه کت و شلوار از مانیتور کامپیوتر دشوار است . به این ترتیب ، بهتر است به سراغ یک بررسی جامع از کت و شلوار مردانه در رنگ های آبی تیره ، خاکستری و الگوی خطی بروید . الگوهای چهارخانه نیز می تواند انتخاب خوبی باشد .

یک نکته ساده که در هنگام انتخال و خرید کت و شلوار مردانه با یاد داشته باشید این است که پارچه پشم برای زمستان و کتان برای تابستان مناسب است . 

 

کت و شلوار مردانه شیک

برای خرید کت و شلوار مورد نظر خود فقط کافیست بر روی تصویر کت و شلوار مورد نظر و یا لینک آبی رنگ موجود در زیر هر تصویر کلیک کنید و یک خرید اینترنتی امن و راحت از دیجی استایل داشته باشید .

 

کت و شلوار مردانه شیک و ساده به رنگ مشکی از برند ال سی من

خرید کنید : کت و شلوار مردانه شیک و ساده به رنگ مشکی از برند ال سی من

 

شیک ترین مدل کت و شلوار مردانه با پارچه طوسی و خطوط چهارخانه سفید برند ال سی من

خرید کنید : شیک ترین مدل کت و شلوار مردانه با پارچه طوسی و خطوط چهارخانه سفید برند ال سی من

 

جدیدترین مدل کت و شلوار مردانه مشکی با خطوط عمودی سفید از برند ال سی من

خرید کنید : جدیدترین مدل کت و شلوار مردانه مشکی با خطوط عمودی سفید از برند ال سی من

 

جدیدترین مدل کت و شلوار مردانه به رنگ کرمی با خطوط چهارخانه طوسی از برند برندس

خرید کنید : جدیدترین مدل کت و شلوار مردانه به رنگ کرمی با خطوط چهارخانه طوسی از برند برندس

 

مدل کت و شلوار مردانه شیک و ساده به رنگ ابی نفتی از برند سردانالو

خرید کنید : مدل کت و شلوار مردانه شیک و ساده به رنگ ابی نفتی از برند سردانالو 

 

مدل کت و شلوار ساده به رنگ مشکی از برند سردانلو

خرید کنید : مدل کت و شلوار ساده به رنگ مشکی از برند سردانلو

 

مدل کت تک مردانه پاییزی به رنگ مشکی با خطوط عمودی و ظریف طوسی از برند سردانلو

خرید کنید : مدل کت تک مردانه پاییزی به رنگ مشکی با خطوط عمودی و ظریف طوسی از برند سردانالو

 

مدل کت تک ساده و مشکی مردانه از برند اچ اند ام

خرید کنید : مدل کت تک ساده و مشکی مردانه از برند اچ اند ام

 

مدل کت و شلوار مردانه به رنگ طوسی روشن از برند برندس

خرید کنید : مدل کت و شلوار مردانه به رنگ طوسی روشن با طرح چهارخانه محو از برند برندس 

 

شیک ترین مدل کت و شلوار طوسی مردانه از برند ال سی من

خرید کنید : شیک ترین مدل کت و شلوار طوسی مردانه از برند  ال سی من

 

کت و شلوار مردانه دیجی کالا - دیجی استایل

برای خرید کت و شلوار مورد نظر خود فقط کافیست بر روی تصویر کت و شلوار مورد نظر و یا لینک آبی رنگ موجود در زیر هر تصویر کلیک کنید و یک خرید اینترنتی امن و راحت از دیجی استایل داشته باشید .

 

شیک ترین مدل کت و شلوار مردانه به رنگ زغالی از برند برندس

خرید کنید : شیک ترین مدل کت و شلوار مردانه به رنگ زغالی از برند برندس 

 

مدل کت و شلوار مردانه ساده و رسمی به رنگ مشکی از برند ال سی من

خرید کنید : مدل کت و شلوار مردانه ساده و رسمی به رنگ مشکی از برند ال سی من 

 

کت تک مردانه ساده و شیک به رنگ سورمه ای با خط های ظریف چهارخانه سفید از برند ال سی من

خرید کنید : کت تک مردانه ساده و شیک به رنگ سورمه ای با خط های ظریف چهارخانه سفید از برند ال سی من

 

کت و شلوار مردانه سورمه ای فوق العاده شیک ار برند سردانالو

خرید کنید : کت و شلوار مردانه سورمه ای فوق العاده شیک ار برند سردانالو

 

مدل کت و شلوار طوسی و شیک مردانه از برند سردانالو

خرید کنید : مدل کت و شلوار طوسی و شیک مردانه از برند سردانالو

 

کت تک مردانه شیک و عالی به رنگ آبی تیره از برند مانگو

خرید کنید : کت تک مردانه شیک و عالی به رنگ آبی تیره از برند مانگو

 

کت تک مردانه پاییزی تک دکمه از برند سردانالو به رنگ زغالی

خرید کنید : کت تک مردانه پاییزی تک دکمه از برند سردانالو به رنگ زغالی

 

کت تک مردانه جی تی هوگرو به رنگ مشکی با خط های عمودی سفید و دکمه های طلایی

خرید کنید : کت تک مردانه جی تی هوگرو به رنگ مشکی با خط های عمودی سفید و دکمه های طلایی

 

شیک ترین مدل کت و شلوار مردانه طوسی ساده و رسمی از برند سردانالو

خرید کنید : شیک ترین مدل کت و شلوار مردانه طوسی ساده و رسمی از برند سردانالو 

 

کت تک مردانه جی تی هوگرو به رنگ سورمه ای تیره با خطوط عمدی سفید و دکمه طلایی

خرید کنید : کت تک مردانه جی تی هوگرو به رنگ سورمه ای تیره با خطوط عمودی سفید و دکمه طلایی

 

مدل کت و شلوار مردانه 2021 + کت تک مردانه

برای خرید کت و شلوار مورد نظر خود فقط کافیست بر روی تصویر کت و شلوار مورد نظر و یا لینک آبی رنگ موجود در زیر هر تصویر کلیک کنید و یک خرید اینترنتی امن و راحت از دیجی استایل داشته باشید .

 

کت تک مردانه آرمانی اکسچنج اسپرت و جدید

خرید کنید : کت تک مردانه آرمانی اکسچنج اسپرت و جدید

 

کت تک پاییزی و شیک مردانه با پارچه پشمی چهارخانه طوسی تیره

خرید کنید : کت تک پاییزی و شیک مردانه با پارچه پشمی چهارخانه طوسی تیره از برند ایکات

 

شیک ترین مدل کت تک مردانه با پارچه مشکی راه راه ساده و خاص

خرید کنید : شیک ترین مدل کت تک مردانه با پارچه مشکی راه راه ساده و خاص

 

مدل کت و شلوار مردانه مشکی ساده و شیک

خرید کنید : مدل کت و شلوار مردانه مشکی ساده و شیک از برند ال آر سی

 

مدل کت تک مردانه به رنگ طوسی روشن با راه راه سفید و دکمه های طلتیی

خرید کنید : مدل کت تک مردانه به رنگ طوسی روشن با راه راه سفید و دکمه های طلایی از برند جی تی هوگرو

 

مدل کت و شلوار مردانه رنگ آبی دریایی شیک و خاص از برند ونون

خرید کنید : مدل کت و شلوار مردانه رنگ آبی دریایی شیک و خاص از برند ونون 

 

کت تک مردانه سردانالو به رنگ بنفش

خرید کنید : کت تک مردانه سردانالو به رنگ بنفش

 

 کت تک مردانه ایکات مناسب فصل پاییز به رنگ طوسی روشن

خرید کنید :  کت تک مردانه ایکات مناسب فصل پاییز به رنگ طوسی روشن

 

کت و شلوار مردانه ایکات ساده و شیک به رنگ خاکی

خرید کنید : کت و شلوار مردانه ایکات ساده و شیک به رنگ خاکی

 

کت تک مردانه اچ اند ام شیک و خاص به رنگ طوسی

خرید کنید : کت تک مردانه اچ اند ام شیک و خاص به رنگ طوسی

 

سخن آخر

کت و شلوار مردانه یکی از آیتم های اصلی و ضروری برای استایل رسمی آقایان است و کمک میکند تا خوشتیپ تر و جذاب تر از همیشه به نظر برسند به شرطی که در هنگام انتخاب و خرید کت و شلوار مردانه به نکات مهمی که در بالا اشاره شد ، توجه داشته باشید و یک کت و شلوار مردانه عالی مطابق با سایز و اندام خود خریداری کنید . شما چه نکاتی را در هنگام خرید کت و شلوار مردانه در نظر می گیرید ؟ تجربیات خود را در قسمت کامنت برای ما بنویسید .

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

کت و شلوار دامادی، راهنمای انتخاب و نکات مهم + تصاویر

کت و شلوار دامادی - نکات مهم در انتخاب مدل و رنگ

60 مدل کت تک اسپرت مردانه جدید 2021

تفاوت کت و شلوار با تاکسیدو + عکس

در مراسم های مختلف کت چه رنگی بپوشیم؟

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید