بهترین مزون لباس خواستگاری در تهران

بزرگنمایی
دسته: کیف و کفش و لباس تاریخ نگارش: ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 1184

در این بخش از زیبامون با نکات انتخاب لباس خواستگاری آشنا می شوید و بهترین مزون لباس خواستگاری را نیز به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین مزون لباس خواستگاری در تهران

وقت صحبت از خواستگاری و قرار ملاقات اول می رسد ، بسیاری از افراد و به ویژه خانم ها تمایل دارند، در اولین ملاقات با خانواده خواستگار خود ، به بهترین شکل ممکن حاضر شوند و لباس هایی عالی و متناسب بپوشند و شاید به همین دلیل است که از چند روز قبل از مراسم خواستگاری به دنبال بهترین مزون لباس خواستگاری هستند تا بتوانند لباس مورد نظر خود را انتخاب کرده و به بهترین شکل ممکن در مراسم خواستگاری حاضر شوند .

شما باید در انتخاب لباس برای مراسم خواستگاری باید خیلی هوشمندانه عمل کنید و تمام شرایط را به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید با توجه به فرهنگ و جایگاه اجتماعی خود و خانواده خواستگار ، بهترین انتخاب را داشته باشید .

اگرچه اولین برداشت فقط به ظاهر شما بستگی ندارد ، اما ظاهر نقشی کلیدی در درک دیگران از شما خواهد داشت . به همین دلیل است که انتخاب لباس خواستگاری معمولا سخت و دلهره آور می شود . با درک اینکه در مراسم خواستگاری و اولین قرار ملاقات چه چیزی بپوشید ، می‌ توانید شانس خود را برای رسیدن به آن و تعیین کردن قرار ملاقات دوم افزایش دهید ؛ به خصوص زمانی که لباس خود را بر اساس علم انتخاب کرده باشید .

با استفاده از تحقیقات دانشمندان رفتارشناسی و مطالعات روان‌ شناختی در مورد جذابیت ، ما در حال تجزیه و تحلیل این هستیم که در قرار ملاقات اول و مراسم خواستگاری چه چیزی بپوشیم و چه چیزی را در مراسم خواستگاری نپوشیم . در واقع این نکات از زیبامون دات کام به شما کمک می کنند تا بهترین لباس خود را برای خواستگاری بپوشید . برای اینکه انتخاب لباس برایتان راحت تر شود نیز در ادامه چند مزون لباس خواستگاری نیز به شما معرفی کرده ایم .

 

نکات کاربردی و عالی برای انتخاب لباس خواستگاری

اگر می خواهید نتیجه مراسم خواستگاری موفقیت آمیز باشد بهتر است در هنگام انتخاب لباس خواستگاری چند نکته مهم را در نظر بگیرید و لباسی را انتخاب کنید که به بهترین شکل ممکن نشان دهنده شخصیت شماست . بنابراین در هنگام بازدید از مزون لباس خواستگاری و انتخاب لباس ، حتما این نکات را به خاطر داشته باشید :

 

1. چیزی بپوشید که به شما احساس اطمینان کند

بهترین لباس برای اولین جلسه خواستگاری لباسی است که به شما احساس بهترین بودن را بدهد . اگرچه کلیشه ای به نظر می رسد ، اما تحقیقات رفتاری ثابت می کند که وقتی خوب به نظر می رسید ، احساس خوبی نیز نسبت به خودتان خواهید داشت .

در مطالعه ای که در سال 2012 انجام شده ، محققان دانشگاه نورث وسترن دریافتند که لباس می تواند وضعیت روانی پوشنده را تغییر دهد و عملکرد را بهبود بخشد . شما می توانید با به کار بردن این تئوری در انتخاب لباس خواستگاری خود ، به طور بالقوه بر ناخودآگاه خانواده و شخص خواستگار و ناخودآگاه خود تأثیر بگذارید .

پوشیدن لباس هایی که به طور نمادین با موفقیت و جذابیت جنسی مرتبط است ؛ مانند یک پیراهن مشکی کوتاه یا یک کت و شلوار خوش دوخت ، ممکن است به شما کمک کند هنگام حضور در مراسم خواستگاری ، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید .

 

1

 

2. وقتی شک دارید ، قرمز یا مشکی بپوشید

به گفته روانشناسان رنگ ، بهترین رنگ برای استفاده در اولین قرار ملاقات و جلسه خواستگاری ، قرمز و مشکی است . پوشیدن دو رنگ رمانتیک ، می تواند شما را جذاب تر و خواستنی تر نشان دهد . 

در سال 2008 ، دو روانشناس دانشگاه روچستر اظهار داشتند : رنگ قرمز باعث می‌ شود مردان نسبت به زنان بیشتر احساس عشق کنند و مردها از نقشی که رنگ در جذابیت آنها ایفا می کند بی خبرند . کشف جالب‌ تر این بود که اگر زن قرمز بپوشد ، مردان مایلند برای یک قرار بیشتر خرج کنند .

 

3. از پوشیدن رنگ های نارنجی و قهوه ای خودداری کنید

درک اینکه در اولین قرار ملاقات یا جلسه خواستگاری چه چیزی بپوشید مطمئنا مفید است ، اما دانستن اینکه در اولین قرار ملاقات چه چیزی نپوشید نیز به همان اندازه مهم است . به گفته روانشناسان رنگ ، بهتر است از رنگ های نارنجی و قهوه ای برای لباس های قرار اول و در مراسم خواستگاری دوری کنید . زیرا این رنگها ، کمترین ارتباط را با اعتماد به نفس ، هوش و جذابیت دارند .

بر اساس روانشناسی رنگ ها ، نارنجی رنگی است که برای جلب توجه مردم استفاده می شود . این رنگ برای علائم احتیاط ، مخروط‌ های ساختمانی و تجهیزات ایمنی استفاده می‌ شود ، بنابراین پوشیدن رنگ نارنجی در اولین قرار ملاقات می‌ تواند سیگنال‌ هایی ناخودآگاه ارسال کند که شما سطحی ، توجه‌ جو و حتی مغرور هستید .

رنگ قهوه ای اثر معکوس دارد . در حالی که استفاده از لوازم جانبی قهوه‌ ای (ترجیحاً یک جفت کفش چرمی براق یا کیف دستی مورد علاقه‌ تان) مشکلی ندارد ، پوشیدن بیش از حد قهوه‌ ای می‌ تواند شما را خسته‌ کننده و بیش از حد جدی نشان دهد . 

 

2

 

4. چیزی راحت و کاربردی بپوشید

زبان بدن یکی دیگر از بخش‌های کلیدی ایجاد یک تاثیر اولیه خوب در یک قرار است . نشانه های کوچکی مانند خم شدن ماهرانه به داخل یا برقراری تماس چشمی طولانی مدت ، جذابیت شما را بدون نیاز به گفتن یک کلمه ارتباط می دهد . به طور مشابه ، زبان بدن منفی نشانه‌ های غیر کلامی را به طرف مقابل شما می‌ فرستد که به آن علاقه ندارید . 

با توجه به تحقیقات زبان بدن ، یکی از بزرگ‌ ترین اتفاق‌ ها در یک قرار ملاقات ، ایجاد ظاهری بسته در وضعیت فیزیکی است . روی هم قرار دادن بازوها ، چسباندن یک شی به سینه یا شکم یا قرار دادن دست‌ هایتان در جیب‌ هایتان باعث می‌ شود شما بسته و دور از دسترس به نظر برسید .

همچنین پوشیدن لباس هایی که در ان احساس راحتی ندارید نیز راهی مطمئن برای ارسال سیگنال های غیرکلامی است که نشان می دهد زمان خوبی را سپری نمی کنید . 

به‌علاوه ، پوشیدن لباس‌ های راحت و کاربردی برای قرار اول به شما این امکان را می‌دهد که کاملاً درگیر مکالمه باشید . به جای اینکه به این فکر کنید که کفش‌ هایتان چگونه دیده می‌ شوند یا پیراهن‌ تان همچنان بالا می‌ رود ، می‌ توانید روی ایجاد ارتباط عمیق‌ تر با فرد مقالبتان تمرکز کنید .

 

5. لباس های خیلی آزاد نپوشید

بهتر است در جلسه اول خواستگاری از پوشیدن لباس های خیلی آزاد که باعث می شوند قسمت های مختلفی از بدنتان دیده شود ، خودداری کنید . تاپ‌ ها و لباس‌ های بسیار کوتاه برای مواقعی که خانواده ها به خوبی با یکدیگر آشنا شده اند و با فرهنگ و جایگاه اجتماعی و نحوه لباس پوشیدن در مجالس و مهمانی ها آشنا شده اید ، مناسب خواهند بوذ و ممکن است در جلسه اول ، باعث ایجاد احساس منفی در آنها شود .

 

3

 

6. از اینکه بیش از حد مد روز یا غیرقابل دسترس به نظر برسید ، خودداری کنید

وقتی نوبت به اولین قرارها می رسد ، بهتر است از لباس های ساده با استفاده از سبک های کلاسیک استفاده کنید . لباس‌ هایی که بسیار شیک یا ترند هستند می‌ توانند شما را مادی‌ گرا و غیر قابل دسترس جلوه دهند . هدف این است که لباس اولین قرار شما بدون دردسر به نظر برس ؛ حتی اگر ساعت ها برنامه ریزی دقیق و چندین تماس گروهی با دوستانتان طول بکشد .

برای آقایان ، یک تی شرت ساده یا دکمه دار را با شلوار جین یا کتان با کمربند ، کفش های مجلسی و یک ساعت زیبا می تواند انتخاب مناسبی باشد . برای خانم‌ ها ، با یک لباس مشکی کوتاه یا یک بلوز و شلوار جین غیر رسمی که با اکسسوری‌ های زنانه و ظاهری طبیعی آرایش کرده‌ اند ، بهترین انتخاب خواهد بود . 

بهتر است به رنگ‌ های یکدست یا چاپ‌ هایی در مقیاس کوچک پایبند باشید و از هر چیزی با طرح‌ های بلند و رنگ‌ های مشمئز کننده که ممکن است حواس شما را پرت کند اجتناب کنید . 

 

7. آرایش طبیعی را انتخاب کنید

آرایش کردن در یک قرار ملاقات و مراسم خواستگاری راهی عالی برای افزایش اعتماد به نفس شما است ، اما مطالعه‌ ای که در سال 2011 توسط Procter & Gamble انجام شد نشان داد که آرایش کامل ممکن است بر نحوه درک شما تأثیر منفی بگذارد . بهتر است مقدار متوسطی از آرایش داشته باشید و از ظاهرهایی با تضاد شدید مانند رژ لب قرمز یا آرایش چشم دودی دوری کنید . 

 

8. خودتان باشید !

آخرین توصیه ما در مورد اینکه در اولین مراسم خواستگارییا قرار ملاقات چه بپوشیم ساده است . خودت باش !

همانطور که به نظر می رسد ، مهم ترین کاری که می توانید در یک قرار انجام دهید این است که شبیه خود واقعی خودتان به نظر برسید و رفتار کنید و آنچه می پوشید می تواند بخش بزرگی از این موضوع باشد . 

لباس ها به خودی خود معنای زیادی ندارند ، اما زمانی که در متن قرار می گیرند ، اهمیت جدیدی پیدا می کنند . لباس شما باید منعکس کننده سبک شخصی شما باشد و تصویری از شخصیت شما را ارائه دهد . چیزی بپوشید که به شما احساس شبیه بودن به خودتان را بدهد ، چه رنگ مورد علاقه تان ، چه ادکلن معمولی یا یک جفت کفشی که احساس می کنید برایتان خوش شانسی به همراه دارد !

 

4

 

بهترین استایل های مناسب برای مراسم خواستگاری

به طور کلی ، چند پیشنهاد عالی برای لباس مناسب مراسم خواستگاری وجود دارد که می توانید با توجه به علاقه مندی و سلیقه خود بهترین لباس خواستگاری را انتخاب کرده و در این مراسم به زیباترین شکل ممکن حاضر شوید :

  • شومیز + دامن بلند یا کوتاه + جوراب شلواری + صندل
  • شومیز + شلوار جین یا شلوار پارچه ای + کفش پاشنه بلند
  • پیراهن بلند ساده یا با طرح ریز + کمربند و صندل
  • پیراهن کوتاه + کفش پاشنه بلند
  • کت و شلوار یا کت و دامن + کفش یا صندل
  • تونیک یا سارافون مجلسی شیک + صندل

 

بهترین مزون لباس خواستگاری در تهران

برای اینکه بتوانید بهترین لباس مناسب برای خواستگاری را تهیه کنید ، لازم به چند مزون لباس خواستگاری سر بزنید تا بتوانید بهترین مدل لباس هایی که مورد علاقه تان هستند و احساس می کنید برای مراسم خواستگاری انتخاب مناسبی خواهند بود را از نزدیک ببنید و بپوشید و سپس بهترین و مناسب ترین لباس را برای جلسه خواستگاری خود تهیه کنید . در ادامه ، چند مزون لباس خواستگاری در تهران را معرفی کردیم که معمولا لباس های فوق العاده شیک و مد روز را در مجموعه خود برای مشتریان آماده می کنند :

 

مزون لباس پارسی ، مزون لباس خواستگاری ایرانی

شما با هر سلیقه و استایلی که داشته باشید می توانید بهترین و مناسب ترین مدل لباس را از مزون لباس پارسی ، که به عنوان بهترین مزون لباس ایرانی شناخته شده است ، انتخاب کنید . به طور کلی می توان گفت مزون پارسی ، بهترین مزون لباس خواستگاری ایرانی است که مدل های بسیار شیک ، مد روز و متنوعی از لباس دخترانه را در مجموعه خود دارد تا بتواند رضایت همه سلیقه ها را جلب کند . 

آدرس اینستاگرام : parsimezon

 

مزون لباس خواستگاری 1

 

مزون بهار(حریم عفاف) ، بهترین مزون لباس خواستگاری

اگر تصمیم دارید لباس خواستگاری مورد نظر خود را با رنگ دلخواه و مدلی که در نظر دارید ، بدوزید بهترین پیشنهاد این است که حتما سری به مزون بهار بزنید . در این مزون ، انواع مختلفی از لباس هاس مناسب برای خواستگاری وجود دارد که می توانید با توجه به سایز و قد مورد نظر خود سفارش دهید .

اینستاگرام مزون بهار : gallarybahar

 

مزون لباس خواستگاری 2

 

مزون ایران زمین ، بهترین مزون لباس خواستگاری تهران

شما می توانید در مزون ایران زمین ، جدیدترین و شیک ترین مدل های کت و شلوار ، پیراهن ، مانتو مجلسی و لباس هایی که برای مراسم خواستگاری ایده آل و جذاب هستند را ببینید و با توجه به سلیقه خود بهترین مدل لباس را انتخاب کنید و در مراسم خواستگاری خود به بهترین شکل ممکن حاضر شوید . 

اینستاگرام مزون ایران زمین : iranzaminmezon

 

مزون لباس خواستگاری 3

 

حیما مزون ، بهترین مزون عبا و لباس های پوشیده برای خواستگاری

اگر تمایل دارید از مدل لباس پوشیده و عبا در مراسم خواستگاری استفاده کنید ، بهترین پیشنهاد این است که حتما به مزون حیما سر بزنید . در این مزون انواع مختلفی از لباس های پوشید و عبا که دارای طراحی بسیار شیکی هستند را مشاهده خواهید کرد که می توانید مدل مورد نظر خود را در رنگ دلخواه خود سفارش دهید . 

آدرس اینستاگرام حیما مزون : heemma.mezon

 

مزون لباس خواستگاری 4

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

لیست مهم ترین سوالات خواستگاری که حتما باید بپرسید

دسته گل خواستگاری + مدلهای جدید و مدرن گل خواستگاری

مراحل مراسم عروسی، از روز خواستگاری تا روز مادرزن سلام

برای روز خواستگاری چی بپوشم؟ + 25 عکس جدید

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید