دیگه نیازی به فروختن سرمایه های زندگیتون ندارید و یا نگران ریسک کار با خارجی ها باشید.

بزرگنمایی
دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 1181

یک کارآفرین با انگیزه در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی برای شروع کارش، اتومبیلش رو بعنوان تنها دارایی زندگیش فروخت تا بتواند از آلمان فرمولاسیون خریداری کند!

دیگه نیازی به فروختن سرمایه های زندگیتون ندارید و یا نگران ریسک کار با خارجی ها باشید.

 شرکت رایان شیمی شریف مستقر در مرکز رشد فناوری های پیشرفته پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف با هزینه ای مقرون به صرفه و منوط به نتیجه، خدمات فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی را انجام می‌دهد.

سطح تخصص کارکنان و امکانات آزمایشگاهی رایان شیمی شریف عامل موفقیت این شرکت در بیش از 200 پروژه آرایشی و بهداشتی بوده است.

سه رسالت اصلی در این شرکت تحقیقاتی تعریف شده است:

- برگزاری دوره های آموزشی عملی فرمولاسیون

- خدمات تحقیق و توسعه و فرمولاسیون

- تامین مواد اولیه پیشرفته

خدمات تحقیق و توسعه فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی

مشتریان رایان شیمی شریف تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی هستند که برای حل مشکلات تولیدات جاری یا افزودن محصولات جدید به سبد تولید خود به شیمیچی مراجعه میکنند. همچنین کارآفرینانی که قصد ورود به این بازار را دارند بصورت تنگاتنگ با فرمولچی در تماس هستند.

 مسئولین بازرگانی یا افراد فنی شرکت ها برای پیدا کردن مواد اولیه خاص و پیشرفته از رایان شیمی شریف پیگیری می‌کنند. علاوه بر این کارشناسان و مدیران تحقیق و توسعه برای آپدیت بودن با جدیدترین های این حوزه رابطه ای صمیمی و حرفه ای را با این شرکت مستقر در مرکز رشد فناوری های پیشرفته برقرار کرده اند.

شرکت رایان شیمی شریف مفتخر است همقدم با مشتریان از ابتدا تا انتهای پروژه آن ها را یاری می رساند و به طور عمده در بخش های زیر خدمات رسانی می کند:

  1. مطالعات فنی پروژه ها و تحقیق و پژوهش در زمینه آرایشی-بهداشتی و آب و انرژی
  2. طراحی محصول و تحقیقات شیمیایی برای توسعه محصولات جدید سایر تولید کنندگان
  3. مشاوره فنی در زمینه فرمولاسیون محصولات شوینده و آرایشی‌ـ‌بهداشتی
  4. ارزیابی انطباق محصول درخواستی با بازار مصرف و استانداردهای ملی و بین المللی و داخلی سازمان ها
  5. طراحی فرمولاسیون متناسب با بودجه و تنظیم قیمت نهایی در بازار مصرف
  6. تحلیل داده های آزمایشگاهی و تدوین دستورالعمل های ساخت و کنترل کیفیت محصولات مطابق با استانداردها
  7. مشاوره راه اندازی حط تولید محصولات
  8. ارتقای برند و بهبود کیفیت محصولات جاری
  9. خدمات آموزشی تحقیق علمی

آقای دکتر نوید طاهری مدیرعامل شرکت رایان شیمی شریف در برنامه تلویزیونی میدون اعلام کرد:

"در تلاش هستیم در فرصتی پنج ساله قلمرو خدمات این مجموعه رو به کشورهای همسایه و در دوره ای ده ساله به وسعت پنج قاره گسترش دهیم".

دوره های آموزشی فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی

بازار گسترده و متنوع محصولات شوینده در کشور باعث شده است که بسیاری از تولیدکنندگان تمایل به ورود به این زمینه و سرمایه‌گذاری در این حوزه را داشته باشند. علاوه بر این بسیاری از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی به‌ویژه رشته شیمی نیز علاقه‌مند به یادگیری و فراگیری دانش در حوزه این محصولات به‌عنوان یک تجربه عملی از دانش خود هستند.

به همین منظور مجموعه رایان شیمی شریف پنج‌شنبه هر هفته یک کارگاه آموزشی از محصولات مختلف شوینده برگزار می‌نماید. این کارگاه به‌صورت تئوری و عملی برگزار می‌شود. رضایت بالای مخاطبین دوره های آموزشی فرمولاسیون به صورت حضوری، مجموعه رایان شیمی شریف را بر آن داشته است تا به صورت مجازی و با برگزاری وبینارهای آموزشی فرصت دسترسی کابران علاقمند بیشتری را فراهم کند.

فروش مواد اولیه پیشرفته

شرکت رایان شیمی شریف علاوه بر خدمات فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی، در حوزه محصولات شیمیایی صنعتی به ویژه آب و انرژی به صورت برون سپاری امور تحقیق و توسعه را می‌پذیرد.

انواع هموپلیمرها و کوپلیمرهای آکریلیک اسید، پلی الکترولیت ها، اپسیفایر، ضدخزه و ضدجلبک DBNPA، فسفونات ها، نیتریلوتری استیک اسید، سدیم زایلین سولفونات و سایر مواد اولیه پیشرفته را از شیمیچی بخواهید.

سخنی با مشتریان

صاحب سرمایه عزیز اگر قصد ورود به صنعت آرایشی و بهداشتی را دارید نیاز نیست صفرتا صد کار را خودتان انجام دهید این تخصص ماست. از نیاز بازار آگاهی داریم و دانش فنی محصولات آرایشی و بهداشتی را در اختیار داریم و از ورود تا حضور پایدار در بازار، صاحب سرمایه را همراهی می‌کنیم.

تماس با ما

برای آشنایی بیشتر با خدمات شرکت تحقیقاتی رایان شیمی شریف میتونید به دو وبسایت تخصصی شیمیچی و فرمولچی مراجعه کنید.

www.shimichi.ir

 www.formoulchi.com

02165013193

02165013196

02165013197

واتساپ : ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید