80 مدل ریش مردانه جذاب 2022

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 1385

جدیدترین و متنوع ترین مدل های ریش مردانه جذاب 2022 را در این بخش از زیبامون ببینید و ایده بگیرید.

80 مدل ریش مردانه جذاب 2022

بر کسی پوشیده نیست که ریش به یکی از محبوب ترین ترندها برای مردان تبدیل شده است ، زیرا می تواند جذابیت چهره آقایان را تکمیل کند . نکته قابل توجه این است که برای هر مردی یک مدل ریش وجود دارد . چه به دنبال چیزی خاص و چه کمی ظریف تر باشید ، این راهنمای مدل های مختلف ریش که در ادامه این بخش از زیبامون دات کام آماده کردیم ، به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین و جذاب ترین مدل های ریش 2022 را انتخاب کنید و از طریق جذابیت چهره و استایل خود را چند درجه افزایش دهید .

 

مدل ریش مردانه - ته ریش

برای کسانی که آماده نیستند ریش کامل داشته باشند ، ته ریش می تواند یک جایگزین عالی باشد . ته ریش که جایگاهی بین صورت کاملا تراشیده شده و ریش کوتاه دارد ، ظاهری فوق العاده شیک و جذاب را برای آقایان ایجاد می کند . بسته به رشد موی شما ، رشد ته ریش می تواند از چند روز تا چند هفته طول بکشد . 

 

ریش 1

 

مدل ریش مردانه کوتاه

اگر سعی می‌ کنید در آفتاب تابستان خنک بمانید یا به داشتن ریش بلند علاقه ای ندارید ، ریش کوتاه یک سبک ایده آل برای شماست . برای بسیاری از مردان ، این روشی عالی برای امتحان کردن چیزهای جدید است ، در حالی که موهای صورت ناهموار و مردانه را حفظ می کند . برای داشتن ریش کوتاه ، به سادگی موهای روی گونه ها و گردن را کوتاه و مرتب شانه کنید . برای اطمینان از اینکه ریش شما به جای تکه تکه شدن ، صیقلی باقی می ماند ، به نگهداری منظم نیاز دارد . 

 

مدل ریش 2

 

مدل ریش ایرانی - ریش مرتب شده

ریش بلندتر وقتی درست مرتب شده باشد می تواند به خوبی کار کند . کامل کردن ریش بلندتر یک فرآیند تدریجی است ، بنابراین برا داشتن این مدل ریش باید صبور باشید . همچنین باید مراقبت آراستگی ظاهرتان نیز باشید و برای اینکه با این سبک ریش ظاهر پیر یا نامرتب پیدا نکنید ، بهتر است به سراغ مدل های مدرن و جوان پسند را انتخاب کنید . استفاده از روغن ریش برای جلوگیری از تحریک و خشکی و همچنین برای کنترل بیشتر موهای ریش ایده خوبی است .

 

مدل ریش 3

 

مدل ریش مردانه بلند - ریش دم اردکی

مردانه و شیک ، این دو عبارت برای توصیف ریش دم اردکی بسیار مناسب است . این یک مدل ریش کامل است که شبیه دم اردک است ، از این رو به این نام معروف است . این استایل ظاهری نوک تیز در چانه دارد و زمانی که بلندی آن بین 5 تا 10 سانتی متر شود بهترین ظاهر را دارد . این ریش مردانه برای اکثر فرم های صورت جذاب است و می توان آن را با ضخامت های متفاوت و مطابق با ترجیح هر فرد ، تطبیق داد . زیبایی ریش دم اردکی این است که می تواند ظاهر بسیار پیچیده ای داشته باشد و ایجاد آن راحت تر از برخی از سبک های جسورانه تر است . همچنین باید مرتباً ریش خود را مرتب کنید تا به بهترین شکل ظاهر شود . 

 

مدل ریش 4

 

مدل ته ریش با سبیل مردانه

چه راهی بهتر از ته ریش برای ایجاد تعادل بین سبیل و ریش وجود دارد ؟ این یک روش مدرن و جالب برای حفظ موهای صورت است که شاید هنری کاویل (Henry Cavill) آن را محبوب کرده است . این استایل بر روی سبیل تمرکز دارد و با موهای کوتاه تر روی گونه ها ، فک و چانه ، ظاهری مردانه و جذاب برای چهره آقایان ایجاد می کند . سبیل ضخیم و ته ریش ، به جای تضاد شدید ، تعادل خوبی ایجاد می کند . بسته به اینکه چقدر می خواهید قابل توجه باشد ، می توانید طول و ضخامت متفاوت سبیل خود را آزمایش کنید . این ظاهر می تواند فوق العاده جذاب باشد و ویژگی های صورت شما را برجسته کند . 

 

مدل ریش 5

 

مدل ریش مردانه 2022 - ریش امپراتوری

ریش امپریال یا امپراتوری برای مردی است که می‌ خواهد بیانیه داشته باشد . اگر خجالتی نیستید و از توجهی که این ریش و سبیل جسورانه برای شما به ارمغان می آورد ناراحت نیستید ، پس این همان ظاهری است که به دنبالش بوده اید . این مدل شامل ریش بلند و سبیل کلفتی است که در گوشه ها به سمت بالا پیچیده شده است . سبیل در قرن نوزدهم از محبوبیت بالایی برخوردار بود و توسط مردانی که می خواستند ثروت و پیچیدگی را به تصویر بکشند استفاده می شد . 

 

مدل ریش 6

 

مدل ریش جدید - ریش لنگری

ریش Anchor یا لنگری ، یک ریش نوک تیز کوتاه روی چانه است که با سبیل جفت می شود . به بیان ساده، شکل یک لنگر را با نواری از مو ایجاد می کند که از چانه تا خط فک امتداد دارد . برای حفظ شکل این سبک از ریش ، نیاز به پیرایش و نگهداری منظم دارید ، اما برای اکثر مردان عالی به نظر می رسد و با اکثر فرم های صورت مناسب است و به‌ ویژه صورت‌ های مربعی ، گرد و مستطیلی  عالی خواهد بود .

 

مدل ریش 7

 

مدل ریش بالبو - Balbo Beard

مدل ریش بالبو باکلاس است و به ظاهر شما زیبایی می بخشد . ترکیبی از یک ریش بزی و یک سبیل جدا شده است و می تواند کمی با ضخامت ها و طول های مختلف سازگار شود . گفته می شود، برای کسانی که موی صورت لکه ای دارند بسیار عالی است زیرا نواحی اطراف دهان تراشیده شده اند . شما می توانید با نحوه پوشیدن سبیل خود آن را به استایل خود تغییر دهید . سبیل در این مدل می تواند ضخیم ، بلند یا در گوشه های دهان به سمت بالا یا پایین باشد . تطبیق پذیری این سبک از ریش و سبیل است که آن را به یک انتخاب محبوب تبدیل می کند . این ظاهری است که افراد مشهور مرد و نمادهای سبک از آن استقبال می کنند زیرا می تواند فوق العاده جذاب باشد و ویژگی های شما را برجسته کند . به علاوه ، باریک و تمیز است . 

 

مدل ریش 8

 

مدل ریش باندولز

ریش Bandholz به دلیل بلند و ضخیم بودن و داشتن سبیل هایی که به یک ریش کامل می پیوندند ، بیانیه ای دارد و نام آن از متخصص ریش و بنیانگذار Beardbrand ، اریک باندولز گرفته شده است . اگرچه سبیل دارای ساختار مشخصی است ، اما ریش می تواند آزادانه رشد کند و می تواند هر اندازه ای که می خواهید باشد . معمولاً حداقل 6 ماه طول می کشد تا این ریش را داشته باشید . ممکن است در حالی که به طول دلخواه می رسد از آن لذت نبرید و ممکن است نامرتب به نظر برسد ، اما ظاهر تمام شده فوق العاده شیک است . این سبک از ریش با شکل های مثلثی ، مستطیلی ، بیضی و گرد به خوبی کار می کند . 


 

مدل ریش 9

 

انواع مدل ریش مردانه و پسرانه و مدل مو خاص

در ادامه نمونه های مختلفی از مدل مو مردانه با ریش را ببینید و ایده بگیرید:

 

مدل ریش برای پسران نوجوان

 

مدل ریش 10

 

مدل مو و ریش به رنگ خاکستری و با موهای سفید

 

مدل ریش 11

 

موهای نامترب و آشفته با ریش

 

مدل ریش 12

 

مدل مو پومپادور (Pompadour) با ریش

 

مدل ریش 13

 

مدل مو گوجه ای مردانه با ریش

 

مدل ریش 14

 

مدل مو فرفری مردانه با ریش

 

مدل ریش 15

 

مدل مو فید شده و سایه ای با ریش

 

مدل ریش 16

 

مدل مو صاف و مرتب با ریش

 

مدل ریش 17

 

مدل مو بلند مردانه با ریش

 

مدل ریش 18

 

مدل مو متوسط و شیک مردانه با ریش

 

مدل ریش 19

 

مدل مو کوتاه مردانه با ریش بلند

 

مدل ریش 20

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

خط ریش مناسب صورت شما کدام است

نکات ریش گذاشتن و پرپشتی ریش و سبیل

مدل های جذاب ریش مردانه

روغن‌های مناسب برای رشد ریش و سیبیل آقایان

ریش مردان و نکات مربوط به سلامتی آنان

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید