در حال گرفتن اطلاعات...

ایده رنگ مو پاییزی 1401 و 2022

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 1558

اگر می خواهید با شروع فصل پاییز ، رنگ مو جدید و زیبایی داشته باشید ، حتما از این ایده های رنگ مو پاییزی 1401 و 2022 استفاده کنید .

ایده رنگ مو پاییزی 1401 و 2022

فصل جدید ، تغییرات جدید ! اینها ترندهای ظریف و بیانگر رنگ مو پاییزی 2022 و 1401 هستند که نمی توانید پاییز امسال از خیره شدن به آنها دست بردارید . رنگ مو صرفاً برای حفظ ظاهر شما در پاییز امسال نیست ، بلکه به شما بازنشانی و افزایش اعتماد به نفس از طریق رنگ موی تازه و جدید می دهد . 

تغییر رنگ مو همیشه مورد علاقه خانم هایی بوده است که به دنبال بیانیه جدید جسورانه هستند ، اما به گفته هیر استایلیست ها و رنگ شناسان مشهور ، به نظر می رسد که پاییز امسال زمانی است که مردم برای رفتن به آن آماده هستند .چه به دنبال ایده‌ های رنگ موی بلوند باشید ، چه به دنبال بهترین رنگ قهوه‌ ای یا قرمز برای رنگ پوست خود باشید ، چه رنگ مویی کاملاً خاص و متفاوت ، در این بخش از زیبامون دات کام می توانید بهترین نمونه ها از  رنگ‌ مو پاییزی 1401 و 2022 را ببینید و ایده بگیرید . 

 

ترندهای رنگ مو پاییزی 2022 و 1401

برای اینکه با ترندهای رنگ مو برای پاییز 2022 و 1401 بیشتر آشنا شویم ، از نظر هیر استایلیست های معروف استفاده کرده ایم . برای صرفه جویی در وقت و انرژی شما ، این آرایشگران مشهور افکار خود را در مورد پیش بینی روند و تکنیک های رنگ آمیزی ، مانند هایلایت های ضخیم و رنگ های روشن ، که در پاییز امسال حکمفرما خواهند شد ، به اشتراک گذاشتند . 

اما این همه ماجرا نیست : ما همچنین هزاران عکس - از باند فرودگاه گرفته تا فرش قرمز و تا استایل های خیابانی افراد مشهور را بررسی کردیم تا به این لیست از 12 رنگ موی مورد علاقه خانم ها برای فصل پاییز برسیم . 

 

رنگ مو عسلی طلایی - ترند رنگ‌ مو پاییزی 2022

اگر به رنگ موهای بلوند روشن و تابستانی ، علاقه دارید ، بهتر است که به سراغ رنگ مو عسلی طلایی بروید تا ظاهری درخشان و مناسب برای پاییز داشته باشید . رنگ کردن موهای بلوند تابستانی پر جنب و جوش با رنگ مو عسلی غنی برای پاییز ، یک انتخاب کلاسیک است و حتی بهتر از آن ، یک تغییر کوچک و در عین حال چشمگیر است که می تواند زیبایی موهایتان را چند برابر کند .

 

رنگ مو عسلی طلایی

 

رنگ مو اسپرسو - ترند رنگ‌ موی پاییزی 1401

در پاییز 2022 و 1401 ، شاهد استفاده از این رنگ مو عمیق و الهام گرفته از قهوه برای خانم های سبزه خواهیم بود . این رنگ غنی نه تنها زرق و برق دار است بلکه فوق العاده همه کاره است . در واقع ، این رنگ مو هم برای سبزه‌ های گرم و هم برای سبزه‌ های سرد جذاب است و بعد ، حرکت و عمق را به حال‌ و هوای پاییزی که همه ما دوست داریم می‌ افزاید . به هر حال ، پیدا کردن رنگ مو پاییزی مناسب می تواند شما را جوان تر نشان دهد .

 

رنگ ریشه طبیعی - ترند رنگ‌ مو پاییزی 2022

در چند سال اخیر ، بسیاری از خانم ها ، ظاهر و سبکریشه های رشد کرده را می‌ پذیرند و پاییز امسال نیز تفاوتی نخواهد داشت . در پاییز 2022 و 1401 نیز ، انتظار می رود که ریشه های طبیعی بیشتری ببینیم ، که زمان بین ترمیم رنگ مو را طولانی تر می کند ، زیرا این رنگ مو ، امکان نگهداری کمتری را فراهم می کند . 

 

رنگ مو اسپرسو

 

رنگ مو بلوند بادامی - ترند رنگ‌ موی پاییزی 1401

با شروع فصل پاییز ، بلوندهای تابستانی به سمت رنگ های گرمتر حرکت می کنند، که این موضوع "یک انتقال عالی" برای آب و هوای پاییز است . بنابراین امتحان کردن رنگ مو بلوند بادامی می تواند یکی از گزینه های خیلی عالی برای این فصل باشد که هم زیبایی نگ مو بلوند و روشن دارد و هم به انداه یک رنگ مو تیره ، کلاسیک و جذاب است . 

 

رنگ مو بلوند بادامی

 

رنگ مو بلوند کره ای - ترند رنگ‌ مو پاییزی 2022

با شروع فصل پاییز ، بسیاری از افراد که به رنگ مو بلوند علاقه مند هستند ، از رنگ‌ های نقره‌ ای و سفیدی که در چند سال گذشته دیده‌ ایم دور می‌ شوند و به سمت رنگ‌ های کره‌ ای‌ تر می‌ روند . بنابراین ، شما نیز می توانید با شروع فصل پاییز ، تغییر را در آغوش بگیرید . برای این منظور بهتر است که آرایشگری را پیدا کنید که به آن اعتماد دارید و سپس از محصولات مناسب برای محافظت از ظاهر جدید خود استفاده کنید . 

 

رنگ مو بلوند کره ای

 

رنگ مو ترکیبی موکا - ترند رنگ‌ موی پاییزی 1401

وقتی نمی توانید فقط یک سایه از رنگ مو را انتخاب کنید ، به سراغ ترکیب یکپارچه بروید . یکی از ترکیب‌ های عالی برای سبزه‌ ها در پاییز ، شروع با موکای عمیق در پایه و ترکیب شدن با رنگ شاه بلوطی است . می‌ توانید این ظاهر را در خانه با نگه‌ داشتن رنگ روی ریشه‌ هایتان برای چند دقیقه بیشتر از بقیه موهایتان به دست آورید و ابتدا رنگ را از قسمت میانی تا انتها با دقت آبکشی کنید . 

 

رنگ مو ترکیبی موکا

 

رنگ مو قرمز - ترند رنگ‌ مو پاییزی 2022

اگر می خواهید جسورترین رنگ موی پاییزی را داشته باشید ، این رنگ مو قرمز را امتحان کنید . این رنگ مو برای خانم هایی که به رنگ های فانتزی علاقه مند هستند ، انتخابی مناسب و ایده آل خواهد بود و ظاهری گرم و آتشی را در فصل پاییز برای آنها ایجاد می کند . 

 

رنگ مو قرمز

 

رنگ مو مسی خنک - ترند رنگ‌ موی پاییزی 1401

در پاییز 2022 ، احتمالا نمونه های مختلف و زیادی از رنگ مو مسی نرم را مشاهده خواهید کرد . برخلاف ته‌ رنگ‌ های قرمز و زرد استانداردی که معمولاً در موهای مسی می‌ بینیم ، این فصل روی ته‌ رنگ‌ های آبی تمرکز می‌ کند تا ظاهری خنک‌ تر به رنگ موها بدهد . رنگ‌های سرد معمولاً کنتراست قوی‌ تری بین رنگ پوست و مو ایجاد می‌ کنند ، بنابراین اگر موهای شما قهوه‌ ای و پوستی روشن دارید ، می‌ توانید این رنگ موی پاییزی جدید را برای درخشان کردن چهره و ظاهر خود انتخاب کنید .

 

رنگ مو مسی خنک

 

لولایت های شکلاتی - ترند رنگ‌ مو پاییزی 2022

تغییرات ظریف می تواند به اندازه تغییر رنگ مو تاثیر زیادی داشته باشد ، به خصوص زمانی که لایت های ملایم یا به اصطلاح لولایت (lowlight) را به موهای خود اضافه می کنید . لولایت ها آنها اساساً مخالف هایلایت مو هستند و به موها ظاهری تازه در پاییزی می بخشد بدون اینکه جلوه خیره کننده داشته باشند و یا تفاوت رنگ چشمگیری بین رنگ مو پایه و رنگ لایت ها وجود داشته باشد .

 

لولایت های شکلاتی

 

رنگ مو بلوند طلایی شنی - ترند رنگ‌ موی پاییزی 1401

رنگ مو طلایی خنثی که با نام رنگ مو بلوند شنی نیز شناخته شده است ، یک رنگ طلایی خنثی برای موها ایجاد می کند که با تمام رنگ پوست ها تناسب خواهد داشت و می توانید ظاهر و استایل پاییزی شما را جذاب تر و شیک تر از همیشه نشان دهد . 

 

رنگ مو بلوند طلایی شنی

 

رنگ مو قرمز دارچینی - ترند رنگ‌ مو پاییزی 2022

هر آرایشگری که با آنها صحبت کردیم معتقد بودند که رنگ قرمز دارای حال و هوای پاییزی است ، اما اگر نمی‌ خواهید خیلی جسورانه رفتار کنید ، این رنگ مو قرمز دارچینی را امتحان کنید . قرمز دارچینی در واقع قرمزی لطیف و پایه‌ دارتر است که بسیار نرم و زیبا است . 

 

رنگ مو قرمز دارچینی

 

رنگ مو رزی گرم - ترند رنگ موی پاییزی 1401

رنگ‌ های رز ظریف و گرم در پاییز 2022 و 1401 طرفداران بسیار زیادی خواهند داشت به‌ویژه برای کسانی که موهای بلوند یا پلاتینیومی به عنوان پایه دارند ، که می توانند به سادگی این رنگ مو بلوند گرم و جذاب را روی موهای خود ایجاد کنند . 

 

رنگ مو رزی گرم

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

مدل رنگ مو تکه ای در جلوی موها

مدل موی ترند ۲۰۲۲ زنانه

موی کوتاه به چه صورتی میاد ؟ | مناسبترین فرم صورت برای موی کوتاه

رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره و روشن بدون دکلره + لینک خرید رنگ مو

رنگ مو سال ۱۴۰۱ چه رنگی است ؟ | رنگ مو ترند تابستان 1401

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید