در حال گرفتن اطلاعات...

10 تا از بهترین دندانپزشکی های تهران

بزرگنمایی
دسته: لب و دندان تاریخ نگارش: ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 433

در این بخش از زیبامون با ویژگی بهترین دندان پزشکی آشنا می شود و چند مورد از بهترین دندان پزشکی تهران را به شما معرفی خواهیم کرد.

10 تا از بهترین دندانپزشکی های تهران

در حالی که هر کسی که تسلط خوبی بر علم داشته باشد می تواند وارد یک دانشکده دندانپزشکی شود ، تنها تعداد کمی از آنها می توانند در عمل یک دندانپزشک عالی باشند . یک دندانپزشک عالی تنها به داشتن سطح وسیعی از آموزش و دانش و تخصص برای انجام بسیاری از اقدامات دندانپزشکی نیاز ندارد ، بلکه باید یک سری ویژگی ها و مهارت های دیگر را نیز توسعه دهد .

اکثر دندانپزشکان پس از اتمام دوره های رزیدنتی و کارآموزی ، مطب خود را راه اندازی می کنند و بنابراین ، علاوه بر داشتن علم و دانش برای مراقبت از بیماران ، آنها همچنین نیاز به مهارت های دیگری برای مدیریت مطب خود و جذب و نگهداری بیماران دارند .

در ادامه این بخش از زیبامون دات کام ، بهترین ویژگی های یک دندانپزشک عالی را آورده ایم و همچنین چند مورد از بهترین دندان پزشکی تهران را معرفی کردیم .

 

ویژگی های یک دندان پزشک عالی و حرفه ای

علاوه بر داشتن دانش یا تخصص عالی در دندان پزشکی ، خصوصیات یا ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که دندانپزشکان خوب را از دیگر افراد متمایز می کند . از جمله ویژگی های یک دندان پزشک عالی و حرفه ای را در زیر نام برده ایم:

 

توجه به جزئیات

از آنجایی که دندانپزشکان متخصص هستند تا روی ناحیه کوچکی مانند دهان کار کنند ، باید بتوانند به کوچکترین جزئیات نیز توجه کنند . توجه آنها به جزئیات به کشف مسائل دندانی کمک می کند که گاهی اوقات تشخیص آنها آسان نیست . اگر آنها نتوانند علت اصلی یک مشکل دندانی را بیابند ، ممکن است منجر به مشکلات جدی تری برای سلامتی شود .

 

مهارت دستی

ویژگی دیگری که یک دندانپزشک عالی را تعریف می کند ، مهارت دستی است . این به توانایی یک دندانپزشک برای انجام حرکات دقیق در دهان در طی اقدامات دندانپزشکی اشاره دارد . دهان ما فضای محدودی برای کار کردن دارد ، بنابراین دندانپزشک باید مهارت ها و فناوری مناسب مانند دندانپزشکی میکروسکوپی را داشته باشد تا بتواند درمان های دندانی دقیق و بدون عارضه ای را ارائه دهد . 

 

داشتن مهارت برقراری ارتباط عالی

هر بیمار در مورد مراجعه به مطب دندانپزشکی مطمئن نخواهد بود . این وظیفه یک متخصص دندانپزشکی است که خیال آنها را راحت کند . دندانپزشکان با مهارت های بین فردی نسبت به بیماران خود مهربان و متفکر هستند . آنها به سوالات بیماران پاسخ می دهند ، گزینه های درمانی مناسب را مورد بحث قرار می دهند و برای ارائه یک تجربه لذت بخش تلاش می کنند . چنین کارشناسانی اطمینان خاطر می دهند که درمان آنها در بازگرداندن سلامت دهان و دندان بیمارشان موثر خواهد بود .

 

اشتیاق داشتن برای کسب دانش بیشتر

رشته دندانپزشکی هرگز از پیشرفت باز نمی ایستد ، زیرا فناوری های جدیدتر به طور مداوم هر از گاهی توسعه می یابد و تکنیک ها و روش های دندانپزشکی بهتری برای ارائه یک درمان راحت و موثر برای بیماران معرفی می شوند . بنابراین یک دندانپزشک خوب همیشه این کنجکاوی را دارد که از روندهای جدید درمان مطلع شود و چنین پیشرفت هایی را در عمل خود ادغام کند تا در رقابت پیشتاز بماند . 

 

مودب و صبور بودن

یک دندانپزشک خوب هرگز عجله ای برای ارائه درمان هایی مانند برداشتن دندان عقل برای بیماران خود نخواهد داشت . آنها زمانی را برای گوش دادن به نگرانی های بیماران خود اختصاص می دهند ، به خصوص زمانی که با کودکان یا سالمندان سر و کار دارند . حتی اگر بیمار سوالات زیادی در مورد وضعیت خود بپرسد ، دندانپزشک در پاسخ به همه چیز به اندازه کافی صبور خواهد بود . آنها رفتاری مؤدبانه خواهند داشت و با همه بیماران به طور یکسان رفتار می کنند . 

 

دندانپزشک

 

ویژگی های مهم برای یک کلینیک دندان پزشکی عالی

برای اینکه مراقبت از دندان هایتان به بهترین شکل ممکن انجام شود ، نه تنها باید یک دندان پزشک عالی و با تجربه را پیدا کنید بلکه باید به این موضوع توجه کنید که به چه کلینیکی برای دریافت خدمات دندان پزشکی مراجعه می کنید . از جمله ویژگی های یک کلینیک دندانپزشکی عالی را در زیر نام برده ایم :

 

آیا این کلینیک روی فناوری پیشرفته سرمایه گذاری می کند ؟

ما می دانیم که بسیاری از بیماران در مورد مراجعه به دندانپزشک حتی برای مراقبت های پیشگیرانه معمولی چقدر مضطرب هستند . ترس و اضطراب بسیاری از افراد از دندانپزشکی ریشه در خاطراتی از اقدامات دندانپزشکی روزها و سال های گذشته دارد . پیشرفت‌ های مداوم در فناوری دندان ، مراقبت از دندان را ایمن‌ تر ، مؤثرتر ، کارآمدتر و راحت‌ تر برای بیماران در هر سنی کرده است . 

بنابراین هنگامی که گزینه های خود را برای انتخاب کلینیک دندانپزشکی عالی در نظر می گیرید ، در مورد سرمایه گذاری های اخیر کلینیک در فناوری که می تواند مراقبت از بیمار را متحول کند بپرسید ؛ مواردی مانند داروهای آرام بخش دندانپزشکی ، اشعه ایکس دیجیتال ، CEREC ، غربالگری VELscope و دندانپزشکی با لیزر .

 

آیا دندانپزشکان و کارکنان متعهد به بهبود مستمر هستند ؟ 

همانطور که تکنولوژی و نوآوری به تکامل خود ادامه می دهد ، آموزش دریافت شده توسط دندانپزشکان عمومی ، متخصصان ، دستیاران ، بهداشتکاران و همه کارکنان کلینیک نیز باید ادامه یابد . بنابراین قبل از وارد شدن به رابطه بیمار با یک کلینیک دندانپزشکی ، در مورد تعهد کلینیک به مشارکت و رهبری توسعه و آموزش حرفه ای در بین دندانپزشکان و کارکنان بپرسید . 

 

آیا کلینیک ارتباط موثر را در اولویت قرار می دهد ؟

هر کلینیک دندانپزشکی شامل چندین عضو تیم است که به طور جمعی در جهت یک هدف واحد کار می کنند . برای کار موثر ، اعضای تیم باید بتوانند به طور مشترک بین یکدیگر و با بیماران و خانواده هایشان کار کنند . از دندانپزشک جدید بالقوه خود در کلینیک دندانپزشکی بپرسید که چگونه با شما ارتباط برقرار می کند و چگونه سوابق دندانی را در مطب و در طول همکاری با متخصصان مدیریت می کند . چگونگی مراقبت و نگهداری از اطلاعات شما در کلینیک ، به شما نگاهی اجمالی در رابطه با کلینیک دندانپزشکی خواهد داد .

 

آیا کلینیک به تمیزی خود افتخار می کند ؟

گاهی اوقات چیزهایی که گفته نمی شود واقعاً باید گفته شود . آیا مطب دندانپزشکی مورد نظر شما تمیز است ؟ از پارکینگ گرفته تا لابی ، سالن ها ، اتاق انتظار ، مبلمان اتاق انتظار ، کفپوش ها ، تجهیزات و لباس متخصصان دندانپزشکی ، باید مراقبت از سلامت شما را در مراقبت از ظاهر و ایمنی خود نشان دهند . در بهترین کلینیک های دندانپزشکی ، کنترل عفونت ضروری است و تعهد به کنترل عفونت باید در هر مرحله آشکار باشد . 

 

کلینیک دندانپزشکی

 

معرفی بهترین دندان پزشکی تهران

در ادامه تعدادی از بهترین دندان پزشکی تهران را معرفی کردیم:

 

کلینیک دندانپزشکی دکتر راد (میراکل سابق) ، بهترین دندان پزشکی تهران

دکتر رعنا راد یکی از بهترین دندان پزشک های تهران است که در زمینه ایمپلنت ، زیبایی ، طرح لبخند ، ارتودنسی ، دندانپزشکی کودک ، جرمگیری دندان ، درمان عمومی دندان ، جراحی لثه و دندان فعالیت دارد . نمونه کارهای این دندان پزشکی حرفه ای و معتبر در تهران را می توانید در اینستاگرام آن به ادرس dr.rana.aminirad مشاهده کنید . 

جهت هماهنگی و رزرو وقت می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با دندان پزشکی دکتر راد ، بهترین دندان پزشکی تهران ارتباط برقرار کنید :

  • ۰۲۱۲۲۰۱۵۶۷۹
  • ۰۹۱۹۴۶۷۲۲۰۳ 

 

دندانپزشکی زیبایی الماس ، بهترین دندان پزشکی تهران

اگر به دنبال یک دندان پزشکی عالی در تهران هستید که با برترین متخصصان زیبایی دندانپزشکی به ارائه خدمات می پردازند و بالاترین رضایت مردمی را دارند ، حتما سری به دندانپزشکی زیبایی الماس بزنید . نمونه کارهای این دندان پزشکی تهران را می توانید در اینستاگرام آن به آدرس dental_almas مشاهده کنید . 

برای ارتباط با دندان پزشکی زیبایی الماس می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید : 

  • 09906344947
  • 021_86129986

 

دندانپزشکی رز ، بهترین دندان پزشکی تهران

دندان پزشکی رز ، یکی دیگر از دندان پزشکی های عالی و حرفه ای در تهران است که زیر نظر دکتر نجمه حسنی و دکتر هادی قندهاری به بیماران خدمت رسانی می کنند . شما می توانید با مراجعه به این کلینیک دندانپزشکی از خدماتی همچون طراحی لبخند( لمینت - کامپوزیت ) ، ایمپلنت و سایر درمان های مربوط به دندان ها بهره مند شوید .

برای ارتباط با کلینیک دندانپزشکی رز می توانید از طریق شماره تلفن های زیر و یا دایرکت اینستاگرام به آدرس rosedentalcenter ، تماس بگیرید :

  • ۰۲۱-۲۲۶۶۰۶۱۹
  • ۰۹۰۲-۵۵۵-۵۱۰۸

 

دندانپزشکی زیبایی زعفرانیه ، بهترین دندان پزشکی تهران

مرکز دندانپزشکی و دنتال زعفرانیه ، مرکز کامپوزیت ، لمینت و ایمپلنت در تهران است که کامپوزیت و لمینت را بدون تراش به مراجعه کنندگان ارائه می دهد و بسیاری از هنرمندان و بلاگرهای معروف ، خدمات مربوطبه زیبایی دندان های خود را در این مرکز انجام داده اند . برای مشاهده نمونه کارهای این کلینیک می توانید به آدرس اینستاگرام آن dental_zaferaniyeh مراجعه کنید . 

برای تماس با دنتال زعفرانیه و رزرو نوبت از شماره تلفن زیر استفاده کنید :

  • 09120457376

 

کلینیک تخصصی دندانپزشکی سبز ، بهترین دندان پزشکی تهران

کلینیک دندان پزشکی سبز ، از دیگر کلینیک های تخصصی و حرفه ای دندانپزشکی در تهران که خدمات زیبایی و درمانی و ترمیمی دندان ها را زیر نظر دندان پزشکان متخصص و با تجربه در این زمینه به مراجعه کنندگان ارائه می دهد . نمونه کارهای کلینیک دندانپزشکی سبز را می توانید در اینستاگرام این مجموعه به ادرس sabzdentalclinic مشاهده کنید . 

برای برقراری ارتباط و رزرو نوبت نیز از شماره تلفن زیر استفاده نمایید:

  • 02177808045 

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

معرفی دندان پزشکی آریا و خدمات این کلینیک تخصصی

دندانپزشک خوب در تهران

معرفی مطب دندان پزشکی دکتر نادری

خدمات دندانپزشکی در مطب دکتر محمد هادی قادری

کامپوزیت ونیر و طراحی لبخند در کلینیک تخصصی دندانپزشکی نکو

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید