در حال گرفتن اطلاعات...

چگونه بهترین شرکت سازنده سردخانه را انتخاب کنیم؟

دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 188

انواع سردخانه و سیستم سرمایشی در صنایع مختلف به‌کار گرفته می‌شود و کیفیت و سلامت محصولات را در فرآیند تولید و عرضه تضمین می‌کند. همین نقش بنیادین نیز باعث شده است تا کسب‌وکارهای مختلف برای خرید سردخانه و انتخاب شرکت سازنده آن حساسیت ویژه‌ای به خرج دهند.

چگونه بهترین شرکت سازنده سردخانه را انتخاب کنیم؟

انواع سردخانه و سیستم سرمایشی در صنایع مختلف به‌کار گرفته می‌شود و کیفیت و سلامت محصولات را در فرآیند تولید و عرضه تضمین می‌کند. همین نقش بنیادین نیز باعث شده است تا کسب‌وکارهای مختلف برای خرید سردخانه و انتخاب شرکت سازنده آن حساسیت ویژه‌ای به خرج دهند. در ادامه از ۳ روش ساده و کاربردی می‌گوییم که به کمک آن‌ها می‌توان بهترین شرکت مهندسی را انتخاب کرد.

دانش فنی شرکت را بررسی کنید

 «من با چه کسی صحبت می‌کنم؟» این سوال اولین گام برای انتخاب شرکت سازنده سردخانه است. مسئولیت پاسخگویی به سوالات مشتریان در بعضی از شرکت‌های سرمایشی برعهده فروشندگان است. آن‌ها معمولاً فهرستی از سوالات پرتکرار را دارند و پاسخ‌های مناسب را حفظ کردند اما در جوابگویی به سوالات چالشی یا مسائلی که خاص یک سیستم سرمایشی مشخص است دچار مشکل می‌شوند و نمی‌توانند مشکل مشتری را حل کنند. بنابراین راهنمایی این فروشندگان بسیار کلی است و در بعضی موارد هیچ سود و فایده‌ای برای خریدار ندارد. از میان شرکت‌های سرمایشی و برودتی فعال در ایران، شرکت مهندسی طرح و ساخت دامون این نکته را کاملاً رعایت می‌کند و پاسخگویی را برعهده مهندسان می‌گذارد. به عبارت دیگر، خریداران از لحظه تماس می‌توانند سوالات فنی و چالش‌هایشان را مطرح کنند و بهترین مشاوره مهندسی را به شکل رایگان دریافت کنند. وجود نیروی متخصص و کاربلد باعث شده است تا آن‌ها بتوانند مراحل طراحی و ساخت و اجرا را به صورت کامل و بهینه اجرا کنند.  

رزومه شرکت سازنده را بخوانید

اگرچه اجزا و تجهیزات سردخانه مانند کمپرسور و اواپراتور و ... در اغلب سردخانه‌ها مشترک است اما ساخت سردخانه باید با توجه به نوع صنعت و استانداردهای خاص آن صورت بگیرد. به عبارت دیگر، استانداردهای ضروری برای راه اندازی سردخانه واکسن با استانداردها و الزامات ساخت سردخانه سیب متفاوت است و اگر سازنده سردخانه تجربه کافی نداشته باشد یا استانداردهای ویژه را نداند، نمی‌تواند همه نیازها و درخواست‌ها را برطرف و رضایت سفارش‌دهنده را جلب ‌کند. بنابراین خریداران باید حتماً رزومه شرکت سازنده را بررسی کنند و از آن‌ها بخواهند تا شاخص‌ترین پروژه‌هایشان را معرفی کنند. شرکت مهندسی دامون رزومه منسجم و قابل اتکایی دارد. مثلاً دامون در حوزه دارویی با شاخص‌ترین تولیدکنندگان ایرانی مانند دکتر عبیدی، پرسیس ژن پار و.. همکاری کرده است و در حوزه غذایی و نفت و گاز نیز سابقه همکاری با نان سحر، فروشگاه‌های شهروند، مجتمع گاز پارس جنوبی و فولاد قائنات و.. را دارد.   

خدمات پس از فروش را چک کنید

شرکت‌های سرمایشی خدمات پس از فروش متفاوتی عرضه می‌کنند و بنابراین بهتر است تا قبل از عقد قرارداد در این مورد نیز سوال کنید. مطمئن شوید که ضمانت‌نامه تجهیزات و دفترچه راهنما را دریافت می‌کنید. در این صورت، دیگر نگرانی درمورد کیفیت تجهیزات و نحوه کار سردخانه نخواهید داشت. شرکت مهندسی دامون خدمات نصب و راه‌اندازی را به صورت کامل انجام می‌دهد و تمامی سردخانه‌ها را حداقل ۱۲ ماه و حداکثر ۲۴ ماه گارانتی می‌کند. با توجه به این‌که دامون تا ۱۲۰ ماه خدمات پس از فروش ارائه می‌کند، خریداران دلیلی برای نگرانی ندارند.    

نتیجه‌گیری

همانطور که گفته شد، برای خرید سردخانه و انتخاب بهترین شرکت مهندسی کافی است چند سوال هوشمندانه بپرسید. به تخصص و تجربه بها دهید و آن را با معیارهای عینی مانند رزومه شرکت بسنجید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید