مدل موی کوتاه ترند و جذاب برای انواع صورت برای تمام سنین دخترانه و زنانه

دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 3477

جدیدترین نمونه از مدل موی کوتاه ترند و جذاب دخترانه و زنانه 2023 - 1402 را در ادامه این بخش از زیبامون ببینید و با نکات انتخاب بهترین مدل موی کوتاه متناسب با فرم صورت خود آشنا شوید.

مدل موی کوتاه ترند و جذاب برای انواع صورت برای تمام سنین دخترانه و زنانه

تغییر مدل مو یکی از بهترین راه‌ها برای تقویت حالت چهره و تغییر استایل است که کمک می کند زیباتر و جذاب تر از قبل به نظر برسید، به شرطی که بهترین مدل مو کوتاه را متناسب با حالت و فرم چهره و صورت خود را انتخاب کنید. 

از آنجایی که در چند سال اخیر، مدل موی کوتاه جز مدل موهای بسیار پرطرفدار در بین خانم ها بوده است و هیر استایلیست ها و آرایشگران نیز مدل های بسیار جذاب و ترندی را در این زمینه طراحی و اجرا کرده اند، شما می توانید تقریبا هر مدل موی کوتاه ترند و جذاب را انتخاب کنید و یک چهره و استایل کاملا متفاوت و جدید را برای خود ایجاد کنید. بنابراین از کوتاه کردن موهای خود نترسید! فقط کافیست فرم صورت خود را بشناسید و بهترین مدل موی کوتاهی که برای فرم صورت شما مناسب است را انتخاب کنید و سپس به آرایشگر یا هیر استایلیست حرفه ای و با تجربه در زمینه کوتاه کردن موها مراجعه کنید و همه چیز را به دستان هنرمند او بسپارید و مطمئن باشید که از نتیجه کار راضی خواهید بود.

برای اینکه راحتتر بتوانید مدل موی کوتاه ترند و جذاب برای انواع صورت برای تمام سنین دخترانه و زنانه را ببینید و مدل موی مورد نظر خود را پیدا کنید در ادامه با سایت زیبامون که پربازدیدترین وب سایت در زمینه مدل کوتاهی مو است همراه باشید.

 

آشنایی با انواع فرم و حالت صورت

آشنا بودن با فرم صورت، می تواند در چندین مورد مختلف از آرایش و میکاپ گرفته تا انتخاب عینک و به خصوص انتخاب مدل موی جذاب به شما کمک کند. به طور کلی، 6 شکل استاندارد برای فرم صورت وجود دارد که عبارتند از:

 • فرم صورت مربعی 
 • فرم صورت الماسی 
 • فرم صورت قلبی
 • فرم صورت بیضی 
 • فرم صورت گرد 
 • فرم صورت مستطیلی

 

برای شناسایی فرم صورت فقط باید رو به روی آینه بایستید و از خود بپرسید پهن ترین قسمت صورت من چیست؟ آیا استخوان گونه من است؟ احتمالاً صورت گرد دارید. آیا پیشانی من است؟ احتمالاً صورت بیضی دارید. وجود یک خط فک قوی معمولاً به این معنی است که صورت شما مربع یا مستطیل شکل است و اگر خط فک شما به یک نقطه برسد، چهره ای قلبی شکل دارید.

اگر چانه ای نوک تیز، گونه های بلند و پیشانی باریک دارید، احتمالاً چهره ای الماسی شکل دارید. صورت های قلبی شبیه به صورت های الماسی شکل هستند، اما گونه های پهن تری دارند و شبیه به شکل قلب هستند. 

بنابراین هنگامی که با انواع مختلف شکل صورت آشنا شوید، تشخیص شکل صورت خود آسان تر می شود.

در هنگام انتخاب مدل مو کوتاه، باید به دنبال مدل مویی که باشد که حالت چهره شما را کامل تر کرده و کمک کند تا زیباتر و جذاب تر به نظر برسید. در واقع شما باید مدل مویی را انتخاب کنید که شکل صورت شما را تا حد ممکن بیضی کند، صرف نظر از اینکه فرم طبیعی صورت شما چیست.

اگرچه مهمترین چیز در مورد کوتاه کردن مو این است که شما ظاهر مدل مو جدیدتان را دوست داشته باشید، اما انتخاب مدل مویی که به خوبی با فرم صورت شما هماهنگ باشد نیز می تواند به شما کمک کند که آرایشگاه را خوشحال ترک کنید و احساس خوبی از کوتاه کردن موهایتان داشته باشید.

در زیر تضیح مختصری از بهترین مدل موی کوتاه برای انواع مختلف فرم صورت را اماده کردیم:

 • فرم صورت مربعی و فرم صورت مستطیلی (مدل مویی که مکمل صورت مربعی شکل است، مدل مویی است که خط فک را نرم می کند و استخوان گونه را تقویت می کند)
 • فرم صورت الماسی (برای صورت الماسی شکل شما، مدل موی شما باید یک توهم از عرض در نزدیکی چانه شما اضافه کند)
 • فرم صورت قلبی (مدل موی ایده آل برای صورت قلبی شکل شما باید بتواند توجه را از پیشانی پهن شما منحرف کند و به چانه مخروطی شما عرض اضافه کند)
 • فرم صورت بیضی (مدل موی مناسب برای صورت بیضی به کاهش طول صورت شما کمک می کند)
 • فرم صورت گرد (اگر صورت گرد دارید، باید مدل موهای کوتاهی را انتخاب کنید که صورت شما را لاغرتر و بلندتر نشان دهد)

بهترین مدل موی کوتاه ترند و جذاب برای انواع صورت برای تمام سنین دخترانه و زنانه

در ادامه بهترین مدل موی کوتاهی که برای انواع شکل صورت مناسب است را معرفی کردیم تا راحتتر بتوانید مدل موی مورد نظر خود را پیدا کنید:

 

مدل موی کوتاه مناسب برای صورت بیضی شکل و قلبی شکل : مدل موی پیکسی

مدل موی پیکسی، یکی از جذاب ترین ظاهرهای سال 2023 است که در انواع شکل های مختلف صورت، به خصوص آنهایی که صورت گرد دارند، عالی به نظر می رسد. علاوه بر این، مدل مو Pixie برای کسانی که صورت های بیضی و قلبی شکل دارند نیز عالی به نظر می رسد. بنابراین اگر صورت بیضی شکل دارید، یک برش پیکسی بسیار کوتاه را در نظر بگیرید، زیرا این کار ویژگی‌های چهره شما را برجسته می‌کند، و اگر صورت قلبی شکل دارید، بهتر است قد مو را در بالای سر بیشتر در نظر بگیرید. این به کشیده شدن صورت شما کمک می کند و باعث می شود تا صورت شما کوتاه تر به نظر نرسد.

همچنین اگر به دنبال ایجاد تقارن ظاهری هستید، می توانید از موهایتان برای افزایش قد یا حجم در نواحی خاصی از سر استفاده کنید تا ویژگی‌های چهره‌تان متعادل تر به نظر برسد.

 

مدل موی پیکسی

 

مدل موی کوتاه مناسب برای صورت های مربعی و قلبی شکل : مدل موی لوب

اگر صورت قلبی شکل دارید یعنی پیشانی و گونه‌های پهن‌تر، با خط فک باریک‌تر و چانه نوک تیز دارید، پیشنهاد می کنیم مدل موی لوب (lob) را انتخاب کنید. مدل موی باب بلند که به عنوان مدل موی لوب شناخته می شود و طول این مدل مو تأکید خط فک را از بین می‌برد و تعادل خیلی خوبی را برای چهره های قلبی شکل ایجاد می کند.

همچنین اگر فرم صورتان مربعی شکل است، مانند اولیویا وایلد یا جنیفر آنیستون، مدل موی باب یا مدل موی باب قد وسط (لوب) نیز انتخاب خوبی برایتان است. زیرا در این مدل از حالت چهره، خط فک کاملا مشخص و قوی است و بلندی این مدل مو، خط فک را متعادل می کند و زیبایی بیشتری را برای این فرم صورت فراهم خواهد کرد.

به طور کلی، مهم است که از مدل مو برای برجسته کردن ویژگی های خود استفاده کنید و نه فقط برای استتار کردن آنهایی که می خواهید کم رنگ کنید. با این حال، اگر هدف شما کم اهمیت جلوه دادن یک خط فک قوی است، یک لوب نرم و لایه ای را انتخاب کنید که درست زیر خط فک شما قرار می گیرد تا کمی نرمی و طول در اطراف صورت ایجاد کند.

 

مدل موی لوب

 

مدل موی کوتاه مناسب برای صورت های گرد، الماسی، مستطیلی و مربعی شکل : مدل موی شگی کوتاه

اگر صورت الماسی دارید، مدل موی شگی (shag) گونه های زیبای شما را برجسته کرده و صورت شما را باز می کند. همچنین این مدل مو جذاب برای افرادی که صورت مربع یا مستطیلی شکل دارند نیز بسیار مناسب است، زیرا لایه‌های متلاطم می‌توانند به نرم کردن خط فک کمک کنند. اضافه کردن کمی ارتفاع در بالای سر می تواند به کشیده شدن صورت نیز کمک کند، اما بهتر است حجم مو را در طرفین صورت خود محدود کنید.

برای صورت گرد نیز این مدل مو بسیار عالی به نظر می رسد به شرطی که طول موها را در پشت سر بلندتر در نظر بگیرید و با برش ناهموار، ترکیبی از طول های مختلف را برای موهای خود ایجاد کنید و مطمئن باشید که این مدل مو برای حالت چهره شما واقعاً خوب به نظر می رسد.

به طور کلی، مدل موی شگی، برای افرادی که صورت گرد دارند عالی است، زیرا، لایه‌های شگ می‌توانند به کادربندی صورت کمک کنند و به جای پهنای آن، روی خط عمودی مرکزی صورت تمرکز می کنند.

 

 مدل موی شگی کوتاه

 

مدل موی کوتاه مناسب با تمام فرم های صورت : مدل موی باب با قسمت کناری بلند

احتمالا شما نیز این موضوع را شنیده اید که گفته می شود که اگر صورت گردی دارید، مانند سلنا گومز یا جینیفر گودوین، باید از مدل موهای باب کلاسیک خودداری کنید! اما این موضوع کاملا دور از واقعیت است!

چرا که در واقعیت، هر کسی می‌تواند با یک مدل موی باب عالی به نظر برسد، اما این شکل صورت است که تعیین کند که چه طولی برای شما مناسب‌تر است. به عنوان مثال، برای افرادی که دارای صورت گرد هستند، باید طول موها را تا بالای شانه در نظر بگیرند تا به کشیده شدن صورت و گردن کمک کند.

این سبک برای افرادی که صورت بیضی دارند نیز مناسب است، زیرا قسمت کناری به افزایش ابعاد صورت بلند کمک می کند، در حالی که قسمت میانی می تواند چهره بیضی شکل را برجسته کند.

همچنین اگر صورت الماسی شکل دارید، باب کوتاه‌تری که تا نزدیکی چانه می رسد را انتخاب کنید. این مدل مو، مقداری عرض به قسمت باریک صورت اضافه می کند و باعث می شود چهره زیباتری داشته باشید.

 

مدل موی باب با قسمت کناری بلند

 

مدل موی کوتاه برای صورت های مربع، گرد و بیضی شکل: مدل مو لوب با چتری

اگر فرم صورت مربعی، گرد و بیضی شکل دارید، ترکیب مدل موی لوب با چتری مو جز بهترین گزینه هایی است که می توانید امتحان کنید، به شرطی که بهترین مدل از چتری مو را روی موهایتان اجرا کنید.

انتخاب کوتاه کردن چتری معمولاً یک تصمیم بزرگ برای هر کسی است و یادگیری اینکه چه قد و مدلی از چتری مو برای فرم صورت شما بهتر عمل می‌کند قطعا می‌تواند به آسان‌تر شدن این تصمیم کمک کند. چتری های بلندتر به کشیده شدن صورت کمک می کنند، در حالی که چتری های کوتاه تر باعث جلب توجه چشم ها می شوند. زمانی که تصمیم گرفتید چتری‌هایتان چه کاری انجام دهند، تصمیم‌گیری در مورد طول انها، کامل آسان‌تر خواهد بود.

به طور کلی، اگر صورت بلندتری دارید، ممکن است بخواهید چتری کوتاه‌تر و صاف‌تر را انتخاب کنید تا فرم صورتتان متعادل‌تر به نظر برسد، اما اگر صورت گرد دارید، ممکن است بخواهید چتری بلندتر و برش‌ دارتری داشته باشند.

زاویه چتری ها طول بیشتری را در صورت شما ایجاد کرده و در نتیجه شکل بیضی بیشتری را برای چهره ایجاد می کنند.

 

مدل مو لوب با چتری

 

مدل موی کوتاه مناسب برای صورت های بیضی، الماسی و قلبی شکل: چتری های پرده ای

وقتی صحبت از چتری می شود، چتری های پرده ای راه بسیار خوبی برای معرفی موهای شما در کناره های صورت هستند، به خصوص اگر می خواهید بدون اینکه مدل موهایتان وابسته به چتری مو باشد، آن را امتحان کنید. البته لازم است بدانید که این مدل مو برای همه فرم های صورت مناسب نیست و اگر صورت گرد یا مربعی دارید، بهتر است به سراغ این مدل مو نروید!

مدل مو کوتاه با چتری های پرده ای، برای کسانی که فرم صورت بلندتری مانند بیضی، الماسی یا قلبی شکل دارند، بسیار مناسب است و یک راه عالی برای برجسته کردن استخوان گونه و صاف کردن طول صورت است. از آنجایی که چتری های پرده ای به کنار صورت حجم می دهند، این چتری ها برای کسانی که چانه باریک تری دارند عالی به نظر می رسند.

 

 چتری های پرده ای

 

مدل موی کوتاه مناسب برای صورت گرد و بیضی شکل: موهای تراشیده شده

مدل موی تراشیده شده شاید برای خانم ها کمی عجیب به نظر برسد، اما تقریبا اکثر خانم ها حس رهایی و آزادی که بعد از تراشیدن موها ایجاد می شود را دوست دارند و تمایل دارند برای یکبار هم که شده این مدل موی کوتاه را امتحان کنند!

اما نکته ای که در رابطه با مدل مو تراشیده شده وجود دارد این است که این مدل مو برای همه مناسب نیست! شما باید جسور بوده و جسارت داشته باشید تا این ظاهر را ایجاد کنید، اما ممکن است به این موضوع فکر کنید که آیا این مدل مو برای فرم صورت شما مناسب است یا نه! 

به طور کلی، این مدل مو برای صورت های بیضی و گرد ساخته شده است، اما صرف نظر از فرم صورت شما، اگر این همان چیزی است که همیشه می خواستید، نباید اجازه دهید که شما را از مدل موی خاصی منصرف کند. 

 

موهای تراشیده شده

 

پیشنهاد مطالعه: موی کوتاه به چه صورتی میاد ؟ | مناسبترین فرم صورت برای موی کوتاه

 

جدیدترین مدل موی کوتاه ترند و جذاب برای انواع صورت دخترانه و زنانه 2023 - 1402

در ادامه جدیدترین نمونه ها از مدل موی کوتاه ترند و جذاب دخترانه و زنانه 2023 و 1402 که برای تمام فرم های صورت مناسب هستند را گرد اوری کردیم تا بتوانید بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای مدل موهای خود داشته باشید:

 

مدل مو کوتاه ساده و شیک با رنگ مو بلوند

مدل مو کوتاه ساده و شیک با رنگ مو بلوند

 

مدل مو کوتاه دخترانه با جلو مو خامه ای و دور موکوتاه شیک و جذاب

مدل مو کوتاه دخترانه با جلو مو خامه ای و دور مو کوتاه شیک و جذاب

 

شیک ترین مدل مو کوتاه دخترانه برای تابستان 2023

شیک ترین مدل مو کوتاه دخترانه برای تابستان 2023

 

مدل موی کوتاه دخترانه جذاب با رنگ مو بلوند یخی

مدل موی کوتاه دخترانه جذاب با رنگ مو بلوند یخی

 

زیباترین مدل مو کوتاه دخترانه پیکسی با جلو یکطرفه بلند و رنگ مو بلوند

زیباترین مدل مو کوتاه دخترانه پیکسی با جلو یکطرفه بلند و رنگ مو بلوند

 

مدل مو کوتاه باب برای موهای موج دار

مدل مو کوتاه باب برای موهای موج دار

 

مدل مو پیکسی و جذاب دخترانه

مدل مو پیکسی و جذاب دخترانه

 

زیباترین مدل مو کوتاه دخترانه با جلو یکطرفه بلند و رنگ مو مشکی

زیباترین مدل مو کوتاه دخترانه با جلو یکطرفه بلند و رنگ مو مشکی

 

مدل مو کوتاه دخترانه لایه ای و جذاب برای تابستان 1402

مدل مو کوتاه دخترانه لایه ای و جذاب برای تابستان 1402

 

جذاب ترین مدل مو گوتاه دخترانه با قسمت بالای گوش تراشیده و رنگ مو بلوند دودی

جذاب ترین مدل مو گوتاه دخترانه با قسمت بالای گوش تراشیده و رنگ مو بلوند دودی

 

جذاب ترین مدل مو کوتاه دخترانه با دور مو تراشیده شده

جذاب ترین مدل مو کوتاه دخترانه با دور مو تراشیده شده

 

مدل مو کوتاه و شیک دخترانه با رنگ مو شرابی

مدل مو کوتاه و شیک دخترانه با رنگ مو شرابی

 

مدل مو کوتاه باب برای موهای موج دار و هایلایت مو زیبا

مدل مو کوتاه باب برای موهای موج دار و هایلایت مو زیبا

 

مدل کوتاهی مو دخترانه ساده و شیک

مدل کوتاهی مو دخترانه ساده و شیک

 

شیک ترین مدل مو کوتاه پیکسی دخترانه با رنگ مو بلوند

شیک ترین مدل مو کوتاه پیکسی دخترانه با رنگ مو بلوند

 

مدل موی کوتاه دخترانه جدید 2023

زیباترین و شیک ترین نمونه ها از مدل موی کوتاه دخترانه 2023 را در ادامه ببینید تا بتوانید با ایده گرفتن از این مدل های جذاب و ترند، زیباترین و خاص ترین مدل موی کوتاه را انتخاب کرده و چهره و استایل متفاوتی را در تابستان 2023 برای خود ایجاد کنید:

 

مدل مو کوتاه زنانه شیک و خاص با جلو مو یکطرفه بلند و رنگ مو تیره

مدل مو کوتاه زنانه شیک و خاص با جلو مو یکطرفه بلند و رنگ مو تیره

 

مدل مو شگی شیک و زیبا زنانه با رنگ مو عسلی

مدل مو شگی شیک و زیبا زنانه با رنگ مو عسلی

 

خااص ترین مدل مو کوتاه زنانه برای موهای کم پشت و صاف

خااص ترین مدل مو کوتاه زنانه برای موهای کم حجم و صاف

 

جدیدترین مدل کوتاهی مو زنانه ساده و شیک

جدیدترین مدل کوتاهی مو زنانه ساده و شیک

 

مدل مو کوتاه زنانه قارچی شیک و زیبا

مدل مو کوتاه زنانه قارچی شیک و زیبا

 

مدل مو کوتاه زنانه ساده و شیک با حالت موج دار و رنگ مو مشکی

مدل مو کوتاه زنانه ساده و شیک با حالت موج دار و رنگ مو مشکی

 

شیک ترین مدل موی کوتاه زنانه برای موهای صاف و کم حجم

شیک ترین مدل موی کوتاه زنانه برای موهای صاف و کم حجم

 

مدل موی باب کوتاه با چتری مو شیک و زیبا

مدل موی باب کوتاه با چتری مو شیک و زیبا

 

جذاب ترین مدل موی کوتاه زنانه با بغل مو تراشیده و جلو مو بلند و یکطرفه

جذاب ترین مدل موی کوتاه زنانه با بغل مو تراشیده و جلو مو بلند و یکطرفه

 

ساده ترین مدل مو کوتاه و پیکسی برای موهای صاف

ساده ترین مدل مو کوتاه و پیکسی برای موهای صاف

 

شیک ترین مدل مو پیکسی و کوتاه زنانه با رنگ موی روشن

شیک ترین مدل مو پیکسی و کوتاه زنانه با رنگ موی روشن

 

مدل موی کوتاه زنانه زنانه جدید و زیبا

مدل موی کوتاه زنانه زنانه جدید و زیبا

 

مدل موی کوتاه باب زنانه با رنگ موی مشکی

مدل موی کوتاه باب زنانه با رنگ موی مشکی

 

شیک ترین مدل موی کوتاه و پیکسی زنانه با چتری بلند و یکطرفه

شیک ترین مدل موی کوتاه و پیکسی زنانه با چتری بلند و یکطرفه

 

مدل موی کوتاه و جذاب زنانه با رنگ مو بلوند

مدل موی کوتاه و جذاب زنانه با رنگ مو بلوند

 

مدل موی کوتاه زنانه ترند 2023 - 1402

اگر جز خانم هایی هستند که هرگز مدل موی کوتاه را امتحان نکرده اند، پیشنهاد می کنیم برای یک بار موهای خود را کوتاه کنید تا به راحتی متوجه شوید که موها چقدر می توانند جذابیت چهره شما را افزایش داده و ویژگی های چهره شما را برجسته تر کنند. با ایده گرفتن از جدیدترین مدل موی کوتاه زنانه 2023، یک فرصت عالی برای ایجاد تغییر در چهره خود ایجاد کنید:

 

مدل موی کوتاه ترند و جذاب برای خانم ها

مدل موی کوتاه ترند و جذاب برای خانم ها

 

مدل موی کوتاه دخترانه شیک و زیبا

مدل موی کوتاه دخترانه شیک و زیبا

 

مدل موی باب کوتاه شیک و زیبا مناسب تمام سنین

مدل موی باب کوتاه شیک و زیبا مناسب تمام سنین

 

جذاب ترین مدل موی کوتاه ترند دخترانه

جذاب ترین مدل موی کوتاه ترند دخترانه

 

مدل موی باب دخترانه با چتری کوتاه شیک و زیبا

مدل موی باب دخترانه با چتری کوتاه شیک و زیبا

 

مدل موی کوتاه تند دخترانه 2023

مدل موی کوتاه تند دخترانه 2023

 

مدل موی کوتاه دخترانه به سبک آسیایی

مدل موی کوتاه دخترانه به سبک آسیایی

 

زیباترین مدل موی کوتاه ساده و شیک برای خانمها در تمام سنین

زیباترین مدل موی کوتاه ساده و شیک برای خانمها در تمام سنین

 

مدل موی باب تا روی شانه و چتری مو کوتاه یکطرفه

مدل موی باب تا روی شانه و چتری مو کوتاه یکطرفه

 

زیباترین مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه ترند 2023

زیباترین مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه ترند 2023

 

مدل موی پیکسی ترند 2023 برای خانم ها

مدل موی پیکسی ترند 2023 برای خانم ها

 

مدل موی کوتاه پیکسی لایه ای برای موی پرحجم و موج دار

مدل موی کوتاه پیکسی لایه ای برای موی پرحجم و موج دار

 

مدل موی کوتاه ژورنالی جدید برای خانم ها

مدل موی کوتاه ژورنالی جدید برای خانم ها

 

مدل مو کوتاه پیکسی و ژورنالی ترند 1402 برای خانم ها

مدل مو کوتاه پیکسی و ژورنالی ترند 1402 برای خانم ها

 

زیباترین مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه ترند 2023

زیباترین مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه ترند 2023

 

شیک ترین مدل موی کوتاه زنانه و خترانه 1402 - 2023

اگر می خواهید احساس سبکی و راحتی را در روزهای گرم تابستانی 1402 و 2023 تجربه کنید، بهترین کار این است که موهای خود را کوتاه کنید و با استفاده از یک رنگ مو جدید، نه تنها زیبایی فوق العاده چشمگیری را برای موهای خود ایجاد کنید، بلکه روزهای تابستانی را به بهترین حالت ممکن سپری کنید و احساس کلافگی را از خود دور کنید!

 

مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه ساده و شیک با رنگ موی بلوند

مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه ساده و شیک با رنگ موی بلوند

 

شیک ترین مدل موی کوتاه ترند و جذاب برای خانم ها

شیک ترین مدل موی کوتاه ترند و جذاب برای خانم ها

 

مدل موی کوتاه زنانه ساده و شیک برای موهای صاف

مدل موی کوتاه زنانه ساده و شیک برای موهای صاف

 

زیباترین مدل موی پیکسی ترند و جذاب برای خانم ها

زیباترین مدل موی پیکسی ترند و جذاب برای خانم ها

 

مدل موی کوتاه دخترانه با لبه های بلند

مدل موی کوتاه دخترانه با لبه های بلند

 

جذاب ترین مدل موی باب کوتاه با دو لبه بلند در کنار صورت

جذاب ترین مدل موی باب کوتاه با دو لبه بلند در کنار صورت

 

مدل موی باب کوتاه دخترانه و زنانه برای موهای موج دار

مدل موی باب کوتاه دخترانه و زنانه برای موهای موج دار

 

مدل موی کوتاه ساده و شیک برای خانم ها در تمام سنین

مدل موی کوتاه ساده و شیک برای خانم ها در تمام سنین

 

مدل موی پیکسی شیک و زیبا دخترانه برای تابستان

مدل موی پیکسی شیک و زیبا دخترانه برای تابستان 1402

 

مدل موی کوتاه باب ساده تا روی پچانه برای خانم ها

مدل موی کوتاه باب ساده تا روی چانه برای خانم ها

 

مدل موی کوتاه شیک برای موهای پرحجم

مدل موی کوتاه شیک برای موهای پرحجم

 

زیباترین مدل موی کوتاه دخترانه ترند تابستان 2023

زیباترین مدل موی کوتاه دخترانه ترند تابستان 2023

 

مدل موی کوتاه دخترانه برای تابستان با قسمت جلو مو بلند و شیک

مدل موی کوتاه دخترانه برای تابستان با قسمت جلو مو بلند و شیک

 

خاص ترین مدل مو پیکسی کوتاه دخترانه و زنانه ترند 2023

خاص ترین مدل مو پیکسی کوتاه دخترانه و زنانه ترند 2023

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی:

مدل مو کوتاه دخترانه و زنانه برای تابستان 2023 - 1402

مدل کوتاهی موی زنانه و دخترانه متناسب با صورت گرد

ایده های جدید مدل مو کوتاه و لایه ای زنانه و دخترانه

مدل مو کوتاه و آندرکات شده دخترانه جذاب و متفاوت + عکس

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید