مشخصات دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس چیست؟

دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 153

در این مقاله نگاهی دقیق تر به دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس، از جمله ویژگی های کلیدی، مزایا و نحوه عملکرد آن خواهیم داشت.

مشخصات دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس چیست؟

اگر به دنبال لیزر موهای زائد هستید، احتمالاً در مورد دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس شنیده اید. این یکی از پیشرفته ترین و موثرترین دستگاه های لیزر موهای زائد موجود در بازار است و توسط متخصصان پوست و زیبایی در سراسر جهان استفاده می شود. اما دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس دقیقا چه مشخصاتی دارد؟ و چگونه برای لیزر موهای زائد کار می کند؟ در این مقاله نگاهی دقیق تر به دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس، از جمله ویژگی های کلیدی، مزایا و نحوه عملکرد آن خواهیم داشت.

 

مشخصات دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس 2023 یک دستگاه پیشرفته است که از سه طول موج مختلف انرژی لیزر برای هدف قرار دادن فولیکول های مو در اعماق و ساختارهای آناتومیک متفاوت استفاده می کند. این باعث می شود آن را برای انواع مو و رنگ پوست، از جمله پوست برنزه موثر است.

طول موج

 • 755 نانومتر: این طول موج برای درمان رنگ موهای روشن تر و انواع موهای ظریف تر موثر است.
 • 810 نانومتر: این طول موج برای درمان رنگ موهای متوسط و انواع مو موثر است.
 • 1064 نانومتر: این طول موج برای درمان رنگ موهای تیره تر و انواع موهای ضخیم تر موثر است.

اندازه نقطه درمان

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس دارای اندازه نقطه 4 سانتی متر مربع می باشد. این به آن اجازه می دهد تا مناطق بزرگ را به سرعت و کارآمد درمان کند.

میزان تکرار

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس دارای سرعت تکرار 10 هرتز می باشد. این بدان معناست که می تواند 10 پالس در ثانیه ارسال کند که زمان درمان را بیشتر کاهش می دهد.

سیستم خنک کننده

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس دارای سیستم خنک کننده داخلی است که به راحتی پوست در طول درمان کمک می کند.

مزایای دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

 • موثر: دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس در کاهش دائمی موهای زائد بسیار موثر است.
 • ایمن: دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس برای هر نوع پوست و رنگی بی خطر است.
 • راحت: دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس دارای سیستم خنک کننده داخلی است که به راحتی پوست در طول درمان کمک می کند.
 • سریع: دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس دارای اندازه لکه های بزرگ و سرعت تکرار بالا است که به آن اجازه می دهد تا مناطق بزرگ را به سرعت و کارآمد درمان کند.

 

دستگاه لیزر

 

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس چگونه کار می کند

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس با هدف قرار دادن ملانین موجود در فولیکول های مو با انرژی لیزر کار می کند. انرژی لیزر ملانین را گرم می کند که به فولیکول مو آسیب می رساند و از بین می رود.

با گذشت زمان، درمان‌های مکرر لیزر موهای زائد فولیکول‌های مو را از بین می‌برد و منجر به کاهش دائمی موهای زائد می‌شود.

چه کسی کاندیدای خوبی برای لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس است؟

لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس یک گزینه عالی برای افرادی با هر نوع پوست و رنگی است که می خواهند به کاهش دائمی موهای زائد دست یابند. مخصوصاً برای افرادی که موهای زبر و تیره دارند موثر است.

در اینجا عوامل دیگری وجود دارد که باید هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس برای شما مناسب است در نظر بگیرید:

 • نوع و رنگ موی شما: لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس بر روی موهای تیره و درشت موثرتر است. با این حال، می‌تواند روی رنگ‌های روشن‌تر و انواع موهای ظریف‌تر نیز موثر باشد، اما ممکن است نیاز به درمان‌های بیشتری داشته باشد.
 • نوع و رنگ پوست شما: لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس برای هر نوع پوست و رنگی از جمله پوست برنزه بی خطر است. با این حال، توجه به این نکته ضروری است که هر روش لیزر موهای زائد باید توسط یک تکنسین لیزر مجرب و مجرب انجام شود.
 • سابقه پزشکی شما: اگر شرایط پزشکی مانند دیابت، پسوریازیس یا اگزما دارید، مهم است که قبل از انجام لیزر موهای زائد با پزشک خود صحبت کنید.
 • انتظارات شما: داشتن انتظارات واقع بینانه در مورد لیزر موهای زائد بسیار مهم است. لیزر موهای زائد در کاهش رشد مو بسیار موثر است، اما راه حل دائمی نیست. برخی از فولیکول های مو ممکن است در طول زمان بازسازی شوند، بنابراین درمان های نگهدارنده ممکن است ضروری باشد.

در طول درمان لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس چه انتظاری باید داشت؟

در طول درمان لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس، تکنسین لیزر ابتدا ناحیه درمان را تمیز و آماده می کند. سپس یک ژل خنک کننده روی پوست اعمال می کنند.

در مرحله بعد، هندپیس لیزر را روی ناحیه درمان حرکت می دهند و پالس های لیزری را ارائه می دهند. پالس های لیزر مانند یک احساس سوزن سوزن شدن گرم خواهند بود.

زمان درمان بسته به اندازه ناحیه درمان متفاوت خواهد بود. بیشتر درمان ها بین 15 تا 30 دقیقه طول می کشد.

بعد از لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس

پس از لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس، ممکن است قرمزی و تورم خفیفی را تجربه کنید. این طبیعی است و باید ظرف چند ساعت فروکش کند.

همچنین ممکن است متوجه شوید که برخی از موهای تحت درمان در عرض چند روز یا چند هفته می ریزند. این هم طبیعی است.

به چند جلسه لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس نیاز دارم؟

تعداد لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس که نیاز دارید بسته به نیازهای فردی و نوع موی شما متفاوت است. اکثر افراد به 6 تا 12 درمان نیاز دارند.

آیا تاثیر لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس دائمی است؟

لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس در کاهش دائمی موهای زائد بسیار موثر است. با این حال، توجه به این نکته مهم است که هیچ لیزر موهای زائد واقعا دائمی نیست.

با گذشت زمان، برخی از فولیکول های مو ممکن است بازسازی شده و موهای جدید تولید کنند. با این حال، با درمان های نگهداری منظم، می توانید رشد موهای خود را تحت کنترل نگه دارید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید