بهترین ترفند های زاویه سازی صورت با آرایش 1402

دسته: آرایش کلی صورت تاریخ نگارش: ۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 138

در ادامه این بخش از زیبامون، بهترین ترفندهای زاویه سازی صورت با آرایش و کانتور مخصوص فرم های مختلف چهره را آماده کردیم.

بهترین ترفند های زاویه سازی صورت با آرایش 1402

هدف از آرایش این است که بهترین ویژگی های صورت را برجسته کند. اما گاهی اوقات ممکن است حتی پس از دنبال کردن بهترین آموزش ها، احساس کنید که چهره تان آنطور که باید، جذاب به نظر نمی رسد. این موضوع ممکن است به این دلیل اتفاق بیفتد که نکات آرایشی درستی را برای فرم صورت خود رعایت نکرده اید.

به طور کلی، دانستن نحوه استفاده صحیح از آرایش بسیار مهم است و اگر می خواهید با استفاده از آرایش و میکاپ، صورت زاویه دار و زیبایی داشته باشید، لازم است که با بهترین ترفند های زاویه سازی صورت با آرایش آشنا شوید و این ترفندها را برای آرایش چهره خود مورد استفاده قرار دهید. 

به همین منظور، برای کمک به شما در این زمینه، در ادامه این بخش از زیبامون، بهترین ترفندهای زاویه سازی صورت با آرایش را آماده کردیم. از انجایی که همه افراد دارای شکل های مختلف صورت هستند، تکنیک های آرایش متفاوتی نیز برای اشکل مختلف صورت وجود دارد. از این رو، مهم است بدانید که چگونه برای اشکال مختلف صورت آرایش کنید تا به بهترین شکل ظاهر شوید.

 

آشنایی با اشکال مختلف صورت 

اگر می خواهید بدانید که حالت و فرم صورت شما دقیقا چه شکلی است، حتما این راهنما را با دقت بخوانید. معمولاً اشکال صورت را می توان به موارد زیر تقسیم کرد:

  • قلبی شکل
  • گرد شکل
  • زاویه ای شکل
  • بیضی شکل
  • مستطیل شکل
  • الماسی شکل
  • گلابی  شکل

این هفت شکل ذکر شده در بالا، رایج ترین شکل های صورت هستند، اما می توانند تعداد بیشتری نیز داشته باشند. از آنجایی که در این مقاله عمدتاً بر روی نکات و ترفندهای آرایشی برای زاویه دار کردن صورت تمرکز می کنیم، اجازه دهید ابتدا به شما بگوییم که یک صورت زاویه دار چه ویژگی هایی دارد.

 

ویژگی های صورت زاویه دار چیست؟

معمولاً یک صورت زاویه دار، دارای طول و عرض صورت تقریباً یکسان است و خط فک کاملا مشخص و تعریف شده ای در صورت وجود دارد.

با تماشای دقیق صورت خود در آینه به راحتی می توانید فرم صورت خود را تعیین کنید. هنگامی که بتوانید شکل صورت خود را درک کنید، می توانید انتخاب کنید که چگونه می خواهید چهره خود را زاویه دار کنید تا فقط بهترین قسمت های چهره تان برجسته شود. گاهی اوقات، هدف از آرایش کردن فقط افزایش زیبایی چهره نیست. شما می توانید ارایش را به‌عنوان وسیله‌ای برای بیان خود در نظر بگیرید، جایی که انتخاب می‌کنید به طرز ماهرانه‌ای از آرایش به‌گونه‌ای استفاده کنید که تنها بهترین ویژگی‌های چهره شما در کانون توجه قرار گیرد.

به بیان ساده تر، یعنی می توانید با استفاده از چند ترفند آرایشی، حالت زاویه دار و جذابی برای چهره خود ایجاد کنید، حتی اگر در حالت طبیعی و بدون آرایش، این ویژگی یعنی زاویه دار بودن صورت را نداشته باشید!

 

پیشنهاد مطالعه: هر آنچه درباره زاویه سازی صورت با چربی نمی دانید

 

بهترین ترفندهای آرایشی برای زاویه سازی صورت 

کانتورینگ یک ترفند زیبایی جادویی برای تعیین ویژگی های صورت است که کمک می کند با استفاده از آرایش، زاویه سازی بسیار زیبا و طبیعی را برای صورت خود انجام دهید. مهم ترین نکته این است که ابتدا فرم و حالت چهره خود را به خوبی تشخیص دهید و کانتور صورت را با توجه به حالت و فرم اصلی چهره خود انجام دهید تا با این روش، زاویه سازی صورت به بهترین شکل ممکن را انجام دهید

در ادامه به چند نکته و بهترین ترفند های زاویه سازی صورت با آرایش اشاره کردیم:

 

ترفندهای آرایشی برای زاویه سازی صورت بیضی

هنگام اعمال کانتور برای صورت های بیضی، مهم است که به یاد داشته باشید که طول صورت بیضی کمی بلندتر از عرض صورت است و دارای ویژگی های نرم تر و گردتر است. هنگام کانتورینگ صورت بیضی برای زاویه سازی، هدف این است که ظاهر صورت را اندکی کوتاه کنید و در عین حال ظاهر گونه ها و خط فک را به تصویر بکشید.

بهتر است ابتدا مقدار کمی کانتور روی شقیقه ها بزنید و آن را به سمت بالا و به سمت خط مو ترکیب کنید. سپس مقداری کانتور را کمی بالاتر از گودی گونه ها بکشید، البته باید مطمئن شوید که کانتور را خیلی بالا نبرید تا از کشیده شدن صورت جلوگیری کنید. در نهایت، زاویه سازی صورت بیضی را با اعمال کانتور در قسمت های بیرونی فک تکمیل کرده آن را به سمت پایین ترکیب کنید تا حالت زاویه دار و جذابی برای قسمت فک ایجاد کنید.

ترفندهای آرایشی برای زاویه سازی صورت بیضی

 

ترفندهای آرایشی برای زاویه سازی صورت مربعی

صورت های مربعی به طور طبیعی حالت زاویه دار، با ویژگی های قابل توجهی مانند خطوط فک قوی و گونه های برجسته دارند. بنابراین برای اینکه صورت مربعی حالت زیباتر و جذاب تری پیدا کند، باید این زاویه های طبیعی را کمی نرم تر کنید و جلوه ای صاف و ملایم برای چهره ایجاد کنید که باعث می شود صورت طبیعی تر و کمتر زاویه دار، به نظر برسد.

بنابراین، کانتور برای صورت مربعی باید اعمال مقداری از محصول آرایشی مخصوص کانتور صورت و با حرکات مورب روی هر چهار گوشه صورت از جمله شقیقه‌ها و مربع‌ترین نقاط خط فک انجام شود، سپس از یک براش مناسب، برای ترکیب کردن کانتور با حرکات نرم و دایره‌ای استفاده کنید تا ظاهر اجزای مربع صورت را کامل کنید. درنهایت، مقدار کمی از محصول را به شکل C از بالای گوش به اطراف استخوان گونه بمالید، این به گونه‌ها کمک می‌کند تا گردتر به نظر برسند.

ترفندهای آرایشی برای زاویه سازی صورت مربعی

 

پیشنهاد مطالعه: انواع روش زاویه سازی فک با ورزش برای مردان و زنان

 

ترفندهای آرایشی برای زاویه سازی صورت گرد

صورت‌ های گرد به‌خاطر گونه‌ های نرم‌ تر و خط فک‌ گرد، فوراً قابل تشخیص هستند. در صورت های گرد معمولا زاویه خاصی دیده نمی شود، اما با استفاده از ترفندهای آرایشی برای زاویه سازی صورت گرد و انجام یک کانتور استراتژیک، می توانید توهم یک ظاهر زاویه دار را برای صورت گرد ایجاد کنید.

بنابراین، هنگام اعمال کانتور روی صورت گرد، سعی کنید ساختار و زاویه مشخصی را برای حالت گرد و نرم چهره ایجاد کنید. عمیق‌تر کردن کانتور در گونه‌ها به ایجاد توهم گونه‌های تراشیده‌تر و استفاده از کانتور از گوش به سمت چانه کمک می‌کند تا خط فک تندتر و مشخص‌تر به نظر برسد.

بهتر است کانتور خود را در امتداد استخوان گونه با حرکت زاویه ای، از بالای گوش به سمت سیب های گونه ها، سپس از خارج فک به سمت چانه اعمال کنید. کانتور را با یک براش مناسب ترکیب کنید و سعی کنید محصول خود را در مناطقی که می خواهید کانتور کنید متمرکز کنید.

ترفندهای آرایشی برای زاویه سازی صورت گرد

 

ترفندهای آرایشی برای زاویه سازی صورت قلبی

چهره ای به شکل قلب، با پیشانی پهن و چانه باریک تشخیص داده می شود. هنگام کانتور کردن صورت قلبی شکل، بر برجسته کردن گونه‌ها و سایه زدن روی پیشانی تمرکز کنید تا این فرم از صورت زاویه دارتر به نظر برسد.

بنابراین، مقداری از کانتور را از بالای گوش در امتداد استخوان گونه بکشید و با استفاده از براش مناسب ترکیب کنید تا ظاهری تراش خورده و زاویه دار را برای این قسمت ایجاد نمایید. سپس مقداری از کانتور را روی شقیقه ها بمالید و آن را به سمت بالا و به سمت خط مو ترکیب کنید. در نهایت، مقدار کمی کانتور را روی فک اعمال کنید و محصول را در دو طرف چانه متمرکز کنید تا اثر نرم کنندگی داشته باشید.

ترفندهای آرایشی برای زاویه سازی صورت قلبی

 

پیشنهاد مطالعه: زاویه سازی فک با بوتاکس چگونه انجام میشود؟

 

ترفندهای آرایشی برای زاویه سازی صورت الماسی

صورت های بلند با چانه نوک تیز، گونه های برجسته و پیشانی بزرگتر، به عنوان صورت های الماسی شناخته می شوند. برای کانتور کردن صورت الماسی شکل، بهتر است محصول را روی پیشانی و استخوان گونه متمرکز کنید تا توهم پیشانی کوتاه‌تر و صورت باریک‌تر را ایجاد کنید.

هنگامی که در مورد ترفندهای آرایشی برای زاویه سازی صورت الماسی شکل فکر می کنید، بهتر است کانتور را در ناحیه شقیقه ها و بالای گونه بزنید تا ظاهر نرمی برای زاویه دارترین نقاط صورت ایجاد کنید. در واقع، با قرار دادن کانتور روی پیشانی و گونه ها، این قسمتهای صورت، گردتر به نظر می رسند.

کانتوری که روی شقیقه ها زده اید را به سمت بالا به سمت خط مو ترکیب کنید تا ظاهر پیشانی را نرم کنید. سپس، از بالای گوش‌ها در امتداد استخوان‌ گونه کانتور بمالید تا ظاهر صورت خود را تراشیده و گونه‌ها را برجسته کنید.

ترفندهای آرایشی برای زاویه سازی صورت الماسی

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی:

هرآنچه باید درباره زاویه سازی صورت و فک بدانید + عکس و ویدیو

زاویه سازی فک و صورت چگونه انجام میشود؟

زاویه سازی فک با هایفو تاثیر دارد؟

انواع روش های زاویه سازی فک و صورت

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید