رنگ مو ترند ۱۴۰۳ - ۲۰۲۴

دسته: مو تاریخ نگارش: ۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 598

در ادامه، چند مورد از داغ ترین و جدیدترین ترندهای رنگ موی 2024 را که در سال جدید تکرار می شوند را گردآوری کردیم تا راحتتر بتوانید رنگ موی جدید خود را برای شروع سال جدید انتخاب کنید.

رنگ مو ترند ۱۴۰۳ - ۲۰۲۴

همانطور که می دانید، هیچ راهی بهتر از تغییر رنگ مو برای تازه کردن ظاهر و استایل وجود ندارد و مطمئناً در حال حاضر هیچ کمبودی برای ایده های رنگ مو وجود ندارد. بهترین و راحتترین راه برای انتخاب یک رنگ موی جدید این است که با رنگ مو ترند ۱۴۰۳ - ۲۰۲۴ آشنا شوید و سپس با توجه به سلیقه و استایل خود بهترین رنگ مو را برای شروع سال جدید انتخاب کنید. البته، پیدا کردن رنگ مناسب از ایده‌ های بی‌ شمار رنگ مو می‌ تواند بسیار دشوار باشد.

اما نگران نباشید! چرا که ما از Pinterest، TikTok، فرش قرمز و استایل خیابانی الهام گرفته‌ ایم تا به شما کمک کنیم به راحتی انتخاب خود را از میان دریای رنگ‌ موهای پرطرفدار انجام دهید.

طبق گفته کارشناسان رنگ مو، رنگ مو در سال 2024 ظاهری طبیعی خواهد داشت و در عین حال با بازی و تغییرات «رنگ در رنگ»، رنگ موهایی زیبا و منحصر به فرد ایجاد خواهند شد که مطمئنا شما نیز به آن علاقه مند می شوید. این بدان معناست که انواع رنگ مو بلوند، قرمز و رنگ مو تیره را خواهیم دید که حرکت بصری منحصر به‌ فردی دارند که با لایه‌ بندی رنگ‌ های مختلف ایجاد می‌ شوند. در حقیقت، ظرافت بیشتر و پیچیدگی در رنگ‌ موها غالب خواهد شد.

بنابراین اگر به دنبال بهترین ایده های رنگ مو هستید و می خواهید با ترند رنگ مو 1403 و 2024 آشنا شوید، در جای مناسبی هستید. در ادامه، چند مورد از داغ ترین و جدیدترین ترندهای رنگ موی 2024 را که در سال جدید تکرار می شوند را گردآوری کردیم تا راحتتر بتوانید رنگ موی جدید خود را برای شروع سال جدید انتخاب کنید.

 

رنگ مو قهوه ای مایل به قرمز

رنگ مو قهوه ای مایل به قرمز

رنگ موی قرمز تا حد زیادی بر روند موهای سال 2023 تأثیر گذاشته است و نباید انتظار داشته باشید که در سال 2024 از بین برود. رنگ‌ های مسی، قهوه‌ ای و قرمز روشن لحظات وایرال زیادی را در رسانه‌ های اجتماعی ایجاد کرده‌ اند (شما می‌ توانید انتظار داشته باشید که این روند ادامه پیدا کند)، اما همچنین برای هجوم آن آماده باشید.

 

رنگ مو قهوه ای قدیمی

رنگ مو قهوه ای قدیمی

رنگ مو تیره و به ویژه رنگ مو قهوه ای در سال 2024، یادآور گذشته خواهند بود، به معنای طبیعی و خام. این رنگ مو با استفاده از هایلایتهای ظریف گردویی و جوز هندی در زیر و در طول، شما را به دنیای رنگ مو تیره و ارگانیک وارد می کند که یادآور یک رنگ مو قهوه ای قدیمی و زیباست.

 

رنگ مو بلوند گرم

رنگ مو بلوند گرم

رنگ موی پلاتینی از جمله رنگ موهایی است که خیره کنندگی غیر قابل انکاری دارد، اما سایه بلوند یخی می تواند به سختی بدست آید و حفظ شود - به خصوص اگر موهای شما به طور طبیعی تیره باشد. از طرف دیگر، موهای بلوند گرم، به نگهداری کمتری نیاز دارند، به راحتی ایجاد می شوند و به همان اندازه برای کسانی که رنگ پایه روشن یا تیره دارند، جذاب است.

 

رنگ مو قهوه ای - عسلی

رنگ مو قهوه ای - عسلی

این رنگ مو، سایه رنگی گرم را بدون اینکه خیلی روشن یا تیره به نظر برسد ارائه می دهد. با استفاده از یک سایه رنگ مو قهوه ای عمیق که در نور خورشید برنزی طلایی به نظر می رسد، با این رنگ خلاق شوید. برای ایجاد برای رنگ قهوه ای عسلی سفارشی که مناسب رنگ پوست منحصر به فرد شما باشد، به سالن مراجعه کنید تا یک متخصص به شما در تنظیم دقیق سایه کمک کند.

 

رنگ مو بلوند درخشان

رنگ مو بلوند درخشان

رنگ مو بلوند درخشان، یکی دیگر از رنگ‌ های ایده‌ آل برای هر کسی که به رنگ بلوند فکر می‌ کند. این بلوند درخشان از ترکیب چندین رنگ طلایی متالیک و پلاتین در سراسر مو ایجاد می‌ شود که به یک رنگ اجازه می‌ دهد با ایجاد پس‌ زمینه‌ ای برای درخشش روشن‌ ترین رنگ، دیگری را مشخص کند و یک تعادل طبیعی برای رنگ موها ایجاد خواهد کرد.

 

رنگ مو هلویی گرم

رنگ مو هلویی گرم

این رنگ مو ترند 2024، با ترکیب سایه‌ های زردآلو و هلویی در سراسر مو ایجاد می‌ شود و رنگ مویی گرم و جذاب برای موها ایجاد می کند که می تواند چهره و استایل شما را به زیباترین شکل ممکن تغییر دهد.

 

هایلایت مو عسلی

هایلایت مو عسلی

هایلایت مو عسلی، معمولاً در یک سرویس ترکیبی هایلایت و لولایت به دست می آید. برای اینکه رنگ مو زیبا، چند رنگی و پیچیده به نظر برسد، مهم است که مقدار زیادی رنگدانه لولایت در مو ایجاد شود تا پس زمینه قهوه ای و تیره و مو به زیباترین شکل ممکن دیده شود. 

 

رنگ مو هلویی پنتون

رنگ مو هلویی پنتون

همانطور که می دانید موسسه پنتون، رنگ هلویی را به عنوان رنگ سال 2024 انتخاب و معرفی کرد. اما این رنگ هلویی به طور مخفیانه مورد توجه متخصصان رنگ مو نیز قرار گرفته است. برخی از نسخه‌ های رنگ موی هلویی مانند هلوی واقعی تندتر هستند، برخی دیگر مانند نسخه پنتون خامه‌ ای هستند. در رابطه با رنگ مو، نسخه تندتر براقیت بیشتری می بخشد، اما در هر صورت این یک راه سرگرم کننده برای داشتن موهایی با رنگ متفاون و خاص است.

 

رنگ مو خرمایی - مسی

رنگ مو خرمایی - مسی

به ترکیب رنگ موهای هلویی و مسی که در رنگ های تیره تر گنجانده شده اند نیز می توان به عنوان یک روند رو به رشد اشاره کرد. این رنگ مو خرمایی که هایلایتهای ظریفی از رنگ مو مسی را در خود جای داده است، یکی از ترندهای محبوب رنگ مو در سال 1403 و 2024 است که مطمئنا شما نیز آن را دوست خواهید داشت.

 

رنگ مو گیلاسی - بنفش

رنگ مو گیلاسی - بنفش

رنگ مو گیلاسی - بنفش، یکی دیگر از رنگ موهای قرمز و دارای تناژ آبی است که می توانید به عنوان رنگ مو ترند ۱۴۰۳ - ۲۰۲۴ در نظر بگیرید. این یک برداشت جسورانه‌ تر از رنگ مو قرمز است که می‌ تواند هیجان‌ انگیزتر بوده و بیشتر از رنگ موهای قرمز گرم  و ملایم و طبیعی در روند اخیر احساس شود.

 

رنگ مو آمبره نرم و ملایم

رنگ مو آمبره نرم و ملایم

در حال حاضر رنگ مو آمیره و سامبره با ظاهر کاملا ظریف و ملایم ترند و محبوب شده اند. این روند کاملا منطقی است، زیرا در حال حاضر، بیشتر خانم ها ظاهر ظریف و طبیعی را بیشتر می پسندند. در این مدل از رنگ مو، خطوط هایلایت تیز چشم را به سمت پوست سر هدایت می کنند و می توانند رنگ موها را واضح و قدیمی به نظر برسانند. ریشه‌ های عمیق‌ تر و رشد کرده‌ تر نیز با ایجاد یک پایه طبیعی بر روی هایلایت های سبک‌ تر تأکید می‌ کند و تمرکز را روی چشم‌ ها و استخوان‌ های گونه می‌ آورد، که برجست ه‌سازی قرار است انجام دهد.

 

رنگ مو بلوند توت فرنگی مات 

رنگ مو بلوند توت فرنگی مات 

این رنگ مو بلوند تو فرنگی که حالتی مات و یخ زده روی موها ایجاد کرده است نیز یکی دیگر از محبوب ترین نرمدهای رنگمو در سال 2024 و 1403 است که مطمئنا طرفداران بسیار زیادی خواهد داشت.

 

رنگ مو مشکی درخشان

رنگ مو مشکی درخشان

اگر می خواهید یک رنگ مو تیره و درخشان دادشته باشید، احتمالا این رنگ مو جذاب که ترکیبی از رنگ مو مشکی یا خرمایی تیره به همراه کمی رنگ‌ های نقره‌ ای و بنفش‌ اسن نظرتان را به خود جلب خواهد کرد. این ترکیب رنگ مو یک انعکاس و درخشش جذاب روی موهای تیره ایجاد می کند که زیبایی فوق العاده ای خواهد داشت.

 

رنگ مو بلوند وانیلی ساندای

رنگ مو بلوند وانیلی ساندای

این یک ترکیب خوشمزه دیگر از رنگ مو است که در ان تن‌ های نسبتاً طلایی و کمی سرد با هم ترکیب می‌ شوند و لحن ملایمی را شیه به یک دسر محبوب یعنی بستنی گردویی را ایجاد می‌ کنند. این رنگ مو در سال 2024 و 1403 محبوب خواهد بود زیرا در بین انواع رنگ مو بلوند عالی است که همچنان روشن است و خیلی طلایی یا خیلی خاکستری نیست.

 

رنگ مو سفید مرواریدی

رنگ مو سفید مرواریدی

رنگ مو سفید مرواریدی یکی از دیگر ترندهای محبوب و پرطرفدار در سال 2024 است که ظاهری فوق العاده چشمگیر و متفاوت را برای موها ایجاد می کند و در کنار مدل مو کوتاه و پیکسی یک انتخاب بسیار عالی و منحصر به فرد خواهد بود. 

 

رنگ مو کاراملی

رنگ مو کاراملی

اگر به دنبال یک رنگ مو تیره هستید که تناژ قرمز نداشته باشد و ظاهر گرم و جذابی را برای موها ایجاد کند، این رنگ مو کاراملی جز گزینه های بسیار عالی برایتان خواهد بود. اگر رنگ موهایتان به طور طبیعی خرمایی است، از آرایشگرتان بخواهید هایلایت های میانی یک یا دو سطح روشن تر از پایه و هایلایت های گرم و خنثی با تناژ کاراملی را برایتان ایجاد کند. ترکیب این دو به زیبایی ظاهر می‌ شود، بدون اینکه گرمای ناخواسته به رنگ قرمز درآید.

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی:

۵۰ مدل موی گرگی - موی ولف کات

50 مدل بافت مو با مروارید سفید و رنگی شیک و جدید

آموزش انواع رنگساژ یخی

آموزش ساخت ۴ نوع رنگساژ مرواریدی

آموزش ساخت رنگساژ دودی

40 رنگ مو رنگین کمانی دخترانه جدید ۲۰۲۴

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید