بهترین رنگ کت شلوار مردانه

دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 309

با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید تا مناسب‌ترین و پرطرفدارترین رنگ‌های کت و شلوار مردانه را به شما معرفی کنیم.

بهترین رنگ کت شلوار مردانه

کت و شلوارهای مردانه را به جرئت می‌توان پرطرفدارترین و البته پرکاربردترین لباس رسمی مردانه دانست. شما کمتر مردی را می‌یابید که هرگز از کت و شلوار برای استایل‌های رسمی‌اش استفاده نکرده باشد و همچنین در کمد لباس اغلب آقایان حداقل یک دست کت و شلوار مردانه پیدا می‌شود. بدون شک هر مردی حداقل چند بار پروسه خرید کت شلوار مردانه را گذرانده است

کت شلوار، لباسی است که همواره در بین مردان به عنوان نماد شیک پوشی و البته  پوشش رسمی تلقی می‌شود.

کت و شلوارهای رسمی مردانه برای انواع موقعیت‌های رسمی نظیر مهمانی‌ها و مجالس و قرارهای کاری یا هر قرار رسمی دیگری قابل استفاده هستند. امروزه کت و شلوارهای مردانه در تنوع مدل و رنگ‌بندی‌های متفاوت موجود هستند و این تنوع بالا ممکن است شما را در انتخاب کت و شلوار مناسب برای خودتان کمی گیج و سردرگم کند. انتخاب رنگ کت و شلوار مردانه یکی از دغدغه‌های مهم افراد در هنگام خرید است. با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید تا مناسب‌ترین و پرطرفدارترین رنگ‌های کت و شلوار مردانه را به شما معرفی کنیم.

راهنمای انتخاب رنگ کت و شلوار

بیان این که کدام رنگ کت و شلوار مناسب‌تر و بهتر است کار ساده‌ای نیست چرا که انتخاب رنگ کت و شلوار تا حد بسیار زیادی به سلیقه‌ی شخص شما بستگی دارد. اما برخی نکات وجود دارند که توجه به آن‌ها باعث می‌شود تا شما بتوانید بهترین رنگ کت و شلوار را انتخاب و خریداری کنید. روانشناسی رنگ حداقل از سال 1810 مورد مطالعه قرار گرفت و این زمان مصادف با زمانیست که گوته رنگ‌ها را با احساسات مرتبط کرد. از آنجایی که رنگ‌ها قدرت انتقال پیام‌های خاصی را دارند و در شکل نهایی استایل شما نقش مهمی را ایفا می‌کنند، مهم است که با دقت رنگ‌ کت و شلوارتان را انتخاب کنید. در ادامه ما تلاش کرده‌ایم ضمن بررسی نکات انتخاب رنگ‌، پرطرفدارترین رنگ‌ها را برای کت و شلوار مردانه معرفی کنیم.

انتخاب رنگ کت و شلوار بر اساس فصل

برخی رنگ‌ها در یک فصل خاص جلوه‌ی بهتری به استایل شما می‌دهند. بنابراین یکی از مواردی که می‌توانید در هنگام انتخاب رنگ کت و شلوار مد نظر قرار دهید، فصلی است که در آن هستید.

بهار: فصل بهار، فصل نو شدن طبیعت و سرزندگی است و به همین دلیل رنگ‌های شاداب که تداعی‌گر حس زندگی هستند، انتخاب‌هایی عالی برای این فصل محسوب می‌شوند. برای مثال شما می‌توانید برای فصل بهار به سراغ رنگ‌هایی مثل آبی، سبز روشن، کرم، خاکستری روشن، اسطخودوسی، هلویی و ... بروید.

تابستان: در تابستان، چه چیزی می‌تواند بیشتر از استفاده از رنگ‌های سرد و روشن حس خنکی را انتقال دهد؟ رنگ‌هایی مثل سفید و آبی روشن برای تابستان انتخاب‌های عالی‌ای هستند.

پاییز: پاییز به خودی خود فصل رنگ‌ها است و انتخاب رنگ در این فصل اصلا کار سختی نیست، کافیست به طبیعت اطرافتان نگاه کنید و الهام بگیرید. رنگ‌هایی مثل قهوه‌ای، خردلی، سبز تیره، کرم، خاکستری و مشکی برای پاییز بسیار مناسب‌اند.

زمستان: رنگ‌های مناسب برای زمستان دو حالت دارند. یا باید از طبیعت الهام بگیرید و به سراغ رنگ‌هایی مثل سفید، آبی و خاکستری بروید یا از رنگ‌های گرم برای روزهای سرد زمستان کمک بگیرید و به سراغ کت‌ و شلوارهایی با رنگ‌هایی نظیر کرم، قهوه‌ای و قرمز تیره بروید. استفاده از رنگ‌های خنثی مانند مشکی نیز نه تنها برای زمستان، بلکه برای هر فصلی مناسب است.

انتخاب رنگ کت و شلوار بر اساس رنگ پوست

یکی دیگر از نکاتی که خوب است برای انتخاب رنگ کت و شلوار مد نظر قرار دهید، تناژ و رنگ پوستتان است. برخی رنگ‌های برای برخی رنگ پوست‌ها مناسب‌تر هستند و به پوست جلوه‌ی زیبایی می‌بخشند.

رنگ پوست روشن: اگر پوست روشنی دارید بهتر است از رنگ‌هایی نظیر خاکی، سبز، کرم-قهوه‌ای، خاکستری، سفید، سرمه‌ای، بژ و مشکی استفاده کنید.

رنگ پوست سبزه و زیتونی: اگر رنگ پوستتان در این دسته جای می‌گیرد با خیال راحت از کت و شلوارهایی با هر رنگی که سلیقه‌ی شماست استفاده کنید اما توصیه‌ی ما به شما این است که رنگ‌های زرد، سبز و قهوه‌ای را در اولویت‌های آخرتان قرار دهید.

رنگ پوست تیره: اگر پوست تیره‌ای دارید، کت‌ و شلوارهای روشن مانند سفید یا رنگ‌های پاستلی، رنگ مشکی و خاکستری تیره برایتان مناسب هستند.

انتخاب رنگ کت و شلوار بر اساس موقعیت

به طور کلی، انتخاب رنگ کت و شلوار پیرو میزان رسمیت موقعیتی است که قرار است در آن از کت و شلوارتان استفاده کنید. اگر برای یک مهمانی رسمی، یک رویداد کاری و موقعیت‌های این چنینی به دنبال انتخاب یک کت و شلوار مناسب هستید به سراغ رنگ‌هایی مانند مشکی، زغالی، سرمه‌ای، طوسی و ... که رسمی‌تر هستند بروید.

بهترین و پرطرفدارترین رنگ‌های کت و شلوار

کت و شلوارهای مردانه از نظر رنگی تنوع بسیار بالایی دارند اما از میان تمام رنگ‌های موجود، تنها برخی از آن‌ها پرطرفدار و محبوب هستند. علت محبوبیت این رنگ‌ها کم ریسک بودن، رسمی بودن و انعطاف بالای آن‌ها در ست شدن با سایر آیتم‌ها نظیر پیراهن یا کراوات است. رنگ‌هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد، پرطرفدارترین و به بیان دیگر بهترین رنگ‌های کت و شلوار مردانه هستند.

کت و شلوار مشکی

اگر بگوییم این رنگ، محبوب‌ترین رنگ برای کت و شلوار رسمی مردانه است، قطعا اغراق نکرده‌ایم. اغلب مردان هنگام انتخاب کت و شلوار اول به سراغ این رنگ می‌روند چرا که بسیار شیک و شکیل است، در انواع موقعیت‌ها، از عروسی گرفته تا عذا، قابل استفاده است، با رنگ‌های متنوعی از پیراهن و اکسسوری‌ها نظیر کراوات ست می‌شود و همچنین اندام را بهتر نشان می‌دهد.

بهترین رنگ کت شلوار مردانه

کت و شلوار سرمه‌ای

کت شلوار سرمه ای

رنگ سرمه‌ای نشان دهنده‌ی قدرت و اقتدار است و با توجه به این موضوع، اصلا عجیب نیست که بسیار پرطرفدار باشد. این رنگ کت و شلوار، کت و شلوار به کت و شلوار ریاست جمهوری معروف است. در کنار این رنگ می‌توانید از رنگ‌هایی نظیر سفید، بژ، مشکی، خاکستری و آبی روشن استفاده کنید.

کت و شلوار خاکستری

یکی دیگر از رنگ‌های محبوب برای کت و شلوار مردانه، رنگ خاکستری در طیف‌های مختلف تیره و روشن آن است. این رنگ می‌تواند سن شما را کمی بالاتر نشان دهد اما این موضوع چیزی از جذابیت آن کم نمی‌کند. طیف‌های روشن خاکستری کمی کت و شلوار را غیر رسمی می‌کنند پس اگر قصد دارید برای یک مراسم رسمی از کت و شلوار خاکستری استفاده کنید، به سراغ خاکستری تیره یا زغالی بروید.

کت شلوار خاکستری

کت و شلوار قهوه‌ای

در میان رنگ‌های کت و شلوار مردانه، رنگ قهوه‌ای کمی قدیمی‌تر به نظر می‌رسد اما همچنان محبوب است. لازم به ذکر است که کت و شلوارهای قهوه‌ای کمی غیر رسمی هستند و بهتر است از آن‌ها برای رویدادهای غیر رسمی تا نیمه رسمی استفاده کنید.

کت و شلوار سفید و کرم

در میان رنگ‌های محبوب برای کت و شلوارهای مردانه، رنگ‌های سفید و کرم کمی جوانانه‌تر به مظر می‌رسد و کمی غیر رسمی‌تر از رنگ‌هایی مانند مشکی و سرمه‌ای هستند اما این موضوع اصلا از محبوبیت این رنگ‌ها نمی‌کاهد. در کنار رنگ کرم می‌توانید از رنگ‌هایی مثل سفید و قهوه‌ای استفاده کنید. رنگ سفید نیز با اغلب رنگ‌ها مثل مشکی، سرمه‌ای و رنگ‌های زنده مانند آبی و صورتی و ... ست می‌شود.

کت و شلوار چهارخانه

کت و شلوار چهارخانه به رنگ واحدی اشاره ندارد اما بسیار محبوب است و در میان ترندهای جدید نیز خودنمایی می‌کند. این طرح کت و شلوارها شاید خیلی رسمی نباشند اما بسیار پرطرفدار و محبوب هستند.

کت و شلوار راه راه

کت و شلوارهای راه راه نیز یکی از انواع بسیار محبوب کت و شلوار مردانه هستند که انتخابی مردانه و کلاسیک نیز محسوب می‌شوند. راه راه‌های عمودی روی پارچه‌ی این نوع کت و شلوار با کشیده‌تر نشان دادن بدن، شما را لاغرتر و قد بلندتر از آن‌چه که هستید نشان می‌دهد و همین موضوع این طرح را برای افراد قد کوتاه یا افرادی که کمی اضافه وزن دارند به انتخابی مناسب تبدیل کرده است.

کت و شلوارمان را از کجا بخریم؟

پس از این‌که شما تصمیم گرفتید که قصد دارید چه رنگ کت و شلواری را بخرید، این دغدغه مطرح می‌شود که خریدتان را از کجا انجام دهید که خیالتان از کیفیت پارچه و دوخت لباس راحت باشد. فروشگاه‌هایی که در ادامه معرفی کرده‌ایم در زمینه‌ی ارائه‌ی کت و شلوار و پوشاک با کیفیت امتحانشان را پس داده‌اند و می‌توانید پوشاک مورد نیازتان را با خاطری آسوده از آن‌ها تهیه کنید.

فروشگاه گراد

گراد یک برند و فروشگاه کامل و امن برای خرید انواع کت و شلوار مردانه محسوب می‌شود. تنوع کت و شلوارهای این برند زیاد و قابل قبول است و ضمن داشتن فروشگاه هایی برای خرید حضوری در برخی شهرهای کشور، امکان خرید آنلاین را نیز برای مشتریانش فراهم کرده است.

فروشگاه گراد

گراد نیز یک فروشگاه کامل برای خرید انواع مختلف پوشاک مردانه مخصوصا انواع کت و شلوارهای مردانه محسوب می‌شود. تنوع بالا و کیفیت خوب محصولات این برند آن را به یک تولید کننده‌ی محبوب در زمینه‌ی پوشال تبدیل کرده است.

فروشگاه هاکوپیان

یکی از قدیمی‌ترین برندهای تولیدکننده‌ی انواع کت و شلوار مردانه، برند هاکوپیان است. محصولات این برند نیز دارای تنوع و کیفیت بالا هستند و خرید از این فروشگاه یک خرید راضی کننده و امن خواهد بود.

فروشگاه زاگرس پوش

اگر بخواهیم از میان تمامی برندها و فروشگاه‌های تولیدکننده و ارائه دهنده‌ی انواع کت و شلوار مردانه در ایران، بهترین و امن‌ترین‌ها را معرفی کنیم، بی شک فروشگاه زاگرس پوش لایق جایگاه اول در میان لیست تمامی این فروشگاه‌ها خواهد بود. تولیدات این برند با بالاترین کیفیت دوخت آماده و ارائه می‌شوند. زاگرس پوش برای دوخت کت و شلوارهایش از بهترین و مرغوب‌ترین پارچه‌های موجود در ایران استفاده می‌کند و همین موضوع ضامن کیفیت بالای لباس‌های تولید شده توسط این برند خوش نام و آوازه‌ی ایرانیست. زاگرس پوش جهت رفاه حال مشتریانش در شهرهای زیادی از کشور اقدام به افتتحاح فروشگاه برای خرید حضوری کرده است و برای دسترسی راحت تمامی ایرانیان به محصولاتش سایت فروشگاهی آنلاین را راه اندازی نموده که افراد از سرتاسر ایران عزیز می‌توانند با مراجعه به سایت زاگرس پوش، تنوع بی‌نظیر محصولات و کت و شلوارهای مردانه را مشاهده کرده، آن‌ها را از نظر شکل، کیفیت و قیمت با یکدیگر مقایسه کنند و در نهایت کت و شلواری را که بیش از همه می‌پسندند به صورت آنلاین و از طریق درگاه‌های پرداخت بسیار امن خریداری نموده و درب منزل دریافت کنند.

اگر شما هم به دنبال خرید کت و شلوار مردانه‌ی با کیفیت از یک فروشگاه معتبر هستید، به سایت زاگرس پوش بروید، محصولات را بررسی کنید و با خرید از این سایت رضایت بخش ترین خرید زندگیتان را تجربه کنید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید