در حال گرفتن اطلاعات...

شخصیت شناسی - ارتباط مدل ابرو با شخصیت

بزرگنمایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 4969

راه‌های زیادی برای شناخت شخصیت افراد وجود دارد و یکی از آن‌ها، نوع مدل ابروی آن‌هاست که نکات بسیار جالبی را بازگو می‌کند.

شخصیت شناسی - ارتباط مدل ابرو با شخصیت

همه می‌دانند که چشم‌ها دریچه‌ی روح هستند و ابروها قاب این دریچه محسوب می‌شوند. متخصصان فنگ‌شویی و محققان چهره شناسی معتقدند فرم و مدل ابرو تا حدود زیادی نشان دهنده‌ی شخصیت افراد می‌باشد. در ادامه به توضیح ارتباط بین مدل ابروها با نوع شخصیت فرد می‌پردازیم.

شخصیت شناسی - حالت پا هنگام نشستن روی صندلی

 

ارتباط جالب مدل ابرو با نوع شخصیت افراد


1. مدل ابرو پهن و پرپشت

افراد دارای این نوع مدل ابرو ، معمولا افرادی قاطع، سرسخت و سخت‌کوش هستند و به آینده مصمم و امیدوارند. اگر در انجام کاری استرس داشته باشند، با چند نفس عمیق اعتماد به نفس خود را باز می‌گردانند و ادامه می‌دهند.اگر شما هم دارای این مدل ابرو هستید، باید بگوییم که حتما در زندگی فرد موفقی خواهید بود اگر راهتان را درست انتخاب کنید.

 

مدل ابرو پهن

 


2. مدل ابرو باریک

افراد دارای این مدل‌ ابروها معمولا در تصمیم گیری دچار مشکل می‌شوند و احتیاج دارند که کسی به آنها کمک کند، زیرا این افراد بسیار احساساتی و رویایی هستند. اگر دارای چنین مدلی هستید، بهتر است که تنهایی به تصمیم‌گیری نپردازید و حتما از افراد و دوستان نزدیک و مورد اعتمادتان کمک بگیرید.
 

 

مدل ابرو نازک و کوتاه

 


3. مدل ابرو بلند و باریک

این مدل ابرو نشان دهنده‌ی شخصیت جسور یک فرد است، معمولا اشخاصی با این مدل ابرو دارای جسارت و ریسک پذیری بالایی هستند که حاکی از اعتماد به نفس بالای آنها می‌باشد. داشتن اعتماد به نفس و جسارت، همیشه هم خوب نیست و گاهی ممکن است باعث خسارت و زیان شود، پس قبل از هر کاری به عواقب و انتهای آن کار نیز به خوبی فکر کنید و بعد اقدام به عمل نمایید.
 

 

مدل ابرو بلند و باریک

 


4. ابروهای منحنی و قوس‌دار

فردی که دارای چنین مدل ابرویی است، یک شخصیت باهوش در کار اقتصادی و بیزینس دارد. افراد زیادی می‌توانند در کنار این اشخاص به کار مشغول شوند و احساس راحتی کنند. این افراد بسیار زرنگ و قابل اعتمادند و می‌توانند به راحتی و به تنهایی، کارهای سخت و دشوار را به پیش ببرند. به این گونه افراد اعتماد کنید و از او مشورت و راهنمایی در مسایل اقتصادی بخواهید.
آرایش صورت و شخصیت شناسی با سلبریتی ها

 

مدل ابرو کشیده و کمانی

 

5. ابروهای صاف و خطی

کسانی که دارای این مدل ابرو می‌باشند، شخصیت بسیار منطقی دارند و عاقلانه تصمیم می‌گیرند. شخصیت این افراد اجازه نمی‌دهد که احساسات را در تصمیم گیری و قضاوت خود داخل کنند از این افراد مشاوره بخواهید، چرا که بسیار عالی شما را راهنمایی می‌کنند.و اغلب ه دلسوزند، زیرا دلیلی نمی‌بینند که به شما بدی کنند.
 

 

مدل ابروصاف و خطی

 


6. ابروهای با فاصله‌ی زیاد از چشم

معمولا اشخاصی که دارای این مدل ابرو می‌باشند دارای شخصیت پرتوقعی و ایده‌ال گرایی می‌باشند و از خودشان و دیگران در هر کاری توقع و انتظار بالایی دارند. به همین خاطر ترجیح می‌دهند تنهایی کار کنند تا در یک گروه با دیگران فعالیت داشته باشند. این افراد بهترین رفتار را در موقعیت‌های گوناگون از خود بروز می‌دهند و چون سطح توقعاشان از دیگران زیاد است، خودشان هم به مراتب در کارها بهتر عمل می‌کنند.

 

مدل ابرو با فاصله زیاد از چشم

 

قاب موبایل - شخصیت شناسی بر اساس مدل قاب گوشی

شخصیت شناسی - از روی رفتار و حرکات افراد

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اینستاگرام بساز و بچین
شبنم
۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۶
خیلی قشنگن بعضیهاشون واقعا😍😍
پاسخ
جی.ن
۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۷
واقعا عالی بود من شخصیت خودمو فهمیدم از روی ابروهام
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید