طالع بینی عطرها - قسمت دوم

دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 5531

هر ماه به چه عطرهایی گرایش بیشتری دارد؟ طالع بینی عطر شناسی برای خانم‌های سه ماه دوم سال چه پیشنهادی دارد؟!

طالع بینی عطرها - قسمت دوم

نماد ماه تولدتان راجع به انتخاب ادکلن و عطر شما چه می‌گوید؟ آیا تا حالا به این فکر کردید که نماد ماه تولدتان، می‌تواند تایین کننده‌ی عطرها و رایحه‌هایی باشد که مناسب شخصیت شما است؟ آیا می‌دانید که طالع بینی عطر ی شما چقدر خاص و جالب است؟ از بین میلیون ها دیدگاه و نظر از بین کاربران اینترنتی نتایج جالبی به دست آمده است که در این مطلب بازگو می‌کنیم.

قسمت اول طالع بینی عطر ی را در این‌جا بخوانید.

 

طالع بینی عطر شناسی تیر و کوک شنل

 

طالع بینی عطر شناسی تیر

 

ویژگیهای متولدین این ماه: احساساتی، رویا پرداز، محتاط، محافظ، دمدمی، وابسته، زودرنج، پیجیده، مختلط، سنتی، خلاق و هنرمند، عاشق خانه و خانواده.

بر اساس طالع بینی عطر شناسی عطر مورد علاقه‌‌ی این ماه Chanel Coco Mademoiselle می‌باشد.

رایحه‌ی نُت ها : ترنج، پرتقال، یاسمن، رز، نعناع هندی، مشک، وانیل.

طالع بینی عطر شناسی:

 خانم متولد تیرماه روحِ هنرمند و خلاقی دارد، بنابراین خیلی عجیب نیست که طرفدار Chanel Coco Madmoiselle باشد، عطری که توسط روحِCoco Chanelِ جوان خلق شد، طراح لباس خارق العاده‌ای که شکوه پاریسی را به میان مردم معمولی آورد. تیرماهی‌ها رویا پردازهای صورت فلکی هستند، (نت های سبُکِ پرتقال، یاسمن و وتیور،گیاهی که خاستگاهش شرق هند می‌باشد، سلیقه‌ی آنها را به شدت تحریک می‌کند، اما تر‌جیح آنها ماندن در داخل خانه می‌باشد (رایحه‌ی ترنج و نعناع هندی به آنها کمک می‌کند که بتوانند جهان فرای محیط امنشان را هم تصور کنند). آن‌ها می‌توانند خیلی دمدمی و پیچیده رفتار کنند، اما چه هنرمند بزرگی می‌تواند غیر از این باشد؟ طالع ماه - آرایش و طالع بینی تیر ماه

 

طالع بینی عطر شناسی و مرداد و ورساچه

 

طالع بینی عطر شناسی مرداد

 

ویژگی‌های متولدین این ماه: دست و دلباز، خلاق، وفادار، مصمم، گرم، پرشکوه، رئیس مآب، خودبین، آزادی خواه، گستاخ.

بر اساس طالع بینی عطر شناسی  عطر مورد علاقه‌ی این ماه Versace Bright Crystal  می‌باشد.

رایحه‌ی نُت‌ها : آکورد یخ (accord یعنی دو رایحه که با هم هارمونی دارند و به دقت باهم استفاده می‌شوند و رایحه‌ی جدیدی را می‌سازند ) یوزو (از خانواده‌ی مرکبات) انار، گل صدتومانی، ماگنولیا، گل نیلوفر، چوب درخت ماهاگونی، عنبر گیاهی، مشک.

طالع بینی عطر شناسی:

خانم متولد مرداد عاشق Versace Bright Crystal می باشد، رایحه‌ای خالص و جذاب که از روایح گل‌های مورد علاقه‌ی Donatella Versace  بوجود آمده است. متولدین مرداد (شیر) شخصیت بزرگی دارند، آن‌ها دوست دارند هنگام ورود به هر مکانی همه‌ی سرها به سمت ایشان بچرخد، و عاشق مورد تحسین قرار گرفتن می‌باشند. چه حسی بهتر از احاطه شدن توسط خیل عظیمی از تحسین کنندگان؟ او با اعتماد به نفس و مصمم است ، به همراه اندکی گستاخی، شما نمی‌توانید یک خانم مردادی را یک جا بنشانید، خانم مرداد ماهی نیازمند آزادی‌ است. طالع ماه - آرایش و طالع بینی مرداد ماه

 

طالع بینی عطر ناسی شهریور و ویوا

 

طالع بینی عطر شناسی شهریور

 

ویژگی‌ها‌ی متولدین این ماه: خجالتی، خیلی دقیق و باریک بین، قابل اعتماد، اهل عمل، آنالیزور، ایرادگیر، اندیشناک، کمال خواه، پرورش دهنده.

بر اساس طالع بینی عطر شناسی، عطر مورد علاقه‌ی این ماه Viva La Juicy می‌باشد.

رایحه‌ی نت‌ها: توت وحشی، ماندارین (نوعی مرکبات)، پیچ امین الدوله، یاسمن، گاردنیا (نوعی گل سفید رنگ از خانواده‌ی قهوه)، یاسمن، مشک، کارامل، وانیل،  چوب صندل و بادام سوخته.

 

طالع بینی عطر شناسی:

خانم متولد شهریور، خانم اهل عمل و تحلیل گر صورت فلکی می‌باشد، او شخصی است که از همه‌ی کارها لیست برداری کرده و بسیار باریک بین و ایرادگیر عمل می‌کند، تا زمانی که، همه‌ی کارها آنطور که باید، پیش بروند. او می‌تواند کمال خواه و اندکی اندیشناک و نگران باشد، ولی به صورت خارق العاده‌ای توانایی رسیدگی به افرادی که دوستشان دارد را هم دارا است. همیشه قابل تکیه بودن به این معنی است که خانم متولد شهریور آماده است که در صورت لزوم داشته هایش را از دست بدهد.

وقتی که خانم شهریور ماهی کاری را بصورت ناگهانی انجام می‌دهد(قسمت عملگرایی و تحلیلگریِ شخصیتش)، در واقع ریسک حساب شده ای را با Viva La Juicy  انجام می‌دهد، رایحه ای گستاخ از Juicy Couture

بالاخره وقتی آرامش می‌یابد که به دلخواه خود رسیده باشد و در این راه ممکن است خیلی چیزها را هم تغییر دهد و شاید این به معنای سختگیری بیش از حد او برای انجام کارها باشد. طالع ماه - آرایش و طالع بینی شهریور ماه

 

بهترین عطر مردانه از نظر خانمها

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
اتابک
۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۱
خیلی ایده جالبیه که طالع بینی عطر گذاشتین
پاسخ
سلیمی خواه
۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶
وایی این بهترین پستتون ببود واقعا مررررررررررررررررررررسسسسسسسسسیییییییییییییییییییییییی
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید