لنز زیبایی - اصول انتخاب رنگ لنز مناسب

دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 2936

لنزهای رنگی برای تغییر رنگ چشم‌ها و افزایش زیبایی چهره طرفداران بسیاری بین خانم‌ها دارد، این لنزها را متناسب با رنگ پوستی که دارید انتخاب کنید.

لنز زیبایی - اصول انتخاب رنگ لنز مناسب

انتخاب رنگ لنز ممکن است به عوامل زیادی بستگی داشته باشد. رنگی که انتخاب می‌کنید و می‌خواهید آن را همراه بهترین لباس خود ست کنید و به یک جشن عروسی و یا مهمانی مهم بروید، ممکن است به عواملی مانند رنگ مو، رنگ پوست، نوع آرایش صورت و رنگ لباستان بستگی پیدا کند.

اما در نهایت باید ببینید که قصد شما از گذاشتن لنز برای چشمانتان چیست؟ آیا می‌خواهید یک تغییر جزئی و یک نگاه طبیعی و زیبا پیدا کنید و یا می‌خواهید یک نگاه نمایشی و جسورانه برای خودتان ایجاد کنید؟

 

اصول انتخاب رنگ لنز زیبایی متناسب با رنگ چشم و رنگ پوست

رنگ لنز برای چشم‌های روشن

اگر فقط به دنبال تغییر جزئی در رنگ چشمتان هستید باید از لنزهایی که رنگ طبیعی چشم شما را دارند و لی عمیق‌تر هستند استفاده کنید تا در این صورت رنگ طبیعی چشمانتان بیشتر باعث جلب توجه شود. اما اگر قصد دارید به طور کلی رنگ چشمانتان تغییر کند، پس بهتر است از یک رنگ کاملا متضاد استفاده کنید. مثلا اگر چشم‌های شما آبی رنگ است، لنزی با رنگ خاکستری یا سبز تیره کاملا نگاه و چهره‌ی شما را تغییر می‌دهد. برای چشم‌های سبز از لنز رنگ طوسی یا آبی روشن استفاده کنید.

اگر چشمان شما عسلی یا فندقی روشن است، تقریبا تمام رنگ‌ها روشن برایتان مناسب است.

 

رنگ لنز برای چشم‌های تیره

اگر به دنبال تغییر جزئی هستید، بهترین گزینه لنزهایی به رنگ فندقی و عسلی روشن برای شما است. این رنگ‌ها نه خیلی از رنگ چشم خودتان دور است و نه خیلی نزدیک و سبب یک تغییر زیبا و مطلوب در نگاه شما می‌شود. اما اگر به دبال تغییر کلی نگاه و ظاهرتان هستید، از رنگ‌های سرد و روشن مانند آبی، سبز روشن و طوسی مس‌توانید کمک بگیرید، مخصوصا اگر پوستی به رنگ تیره داشته باشید این تغییر در شما بسیار جالب توجه خواهد بود.

 

رنگ چشم

 

رنگ لنز برای پوست‌ها گرم و تیره

به طور کلی اگر رنگ پوست گرم و موهایی قهوه‌ای و تیره دارید بهترین رنگ برای انتخاب لنز، رنگ‌های عسلی فندقی سبز و قهوه‌ای روشن هستند.

 

رنگ لنز برای پوست‌های سرد و روشن

برای پوست‌هایی که رنگ سرد و خنکی دارند و همچنین با موهای روشن و بلوند بهترین رنگ‌ها بنفش ویولت، آبی روشن و رنگی آلویی (که در آن رنگ قرمز وجود دارد) مناسب است.

 

نکته پایانی

در نهایت باید گفت که انتخاب رنگ لنز بستگی زیادی به سلیقه و خواست شما دارد ولی موضوع بسیار پراهمیت در استفاده از این مورد آرایشی و زیبایی یادگیری طرز صحیح استفاده و نگهداری از آن است. با یک پزشک متخصص مشورت کنید و لنزهایی با کیفیت استاندارد تهیه کنید تا از آسیب‌های احتمالی در امان باشید.

 

اصول مراقبت از لنزهای آرایشی 

هر آنچه که لازم است درباره‌ی لنزهای آرایشی و طبی بدانید

مدل آرایش چشم متناسب با لنز طوسی

مدل آرایش مناسب با لنز قهوه‌ای

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
المیرا رادمهر
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۱
سلام من چشمام ضعیفه میخواستم بجای عینک لنز بذارم وپوست گندمی روشن دارم نمی دونم کدوم رنگ آبی لنز بذارم که بهم بیاد و طبیعی مشخص شه هرجایی هم یه چیزی نوشته کاملا گیج شدم
پاسخ
فرجامی پور
۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸
من همه رنگ استفاده میکنم و خیلی هم بهم میاد
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید