مدل موی مناسب با مدل ته‌ ریش مردانه - دامادها

دسته: مدل مو تاریخ نگارش: ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 7515

خیلی از مردها دارای چهره‌ای هستند که با ته‌ریش جذاب‌تر می‌شوند و به همین خاطر دوست دارند که در شب عروسی‌شان هم این مدل آرایش را برای مو و صورتشان داشته باشند.

مدل موی مناسب با مدل ته‌ ریش مردانه - دامادها

ته‌ریش برای بسیاری از مردان، حکم یک آرایش جذاب را دارد که در نظر دیگران آن‌ها را دارای زیبایی و ابهتی مردانه می‌کند. مدل موهای مناسب با ریش و ته‌ریش برای شب عروسی باید هم شکیل باشد و هم اینکه در نظر مهمانان جذاب باشد و کسی فکر نکند که داماد حالتی نامرتب و ژولیده دارد.

 

انواع مدل موی مردانه با مدل ته ریش زیبا - استایل دامادی

مدل موی کلاسیک با ته ریش

1. مدل مویی که در جلوی سر اندازه تقریبا بلندی دارد و در کناره‌های سر کوتاه‌تر می‌باشد. مو در جلوی سر حالتی پف‌دار و نامرتب دارد و برای مردانی که صورت‌های ظریف و کشیده‌ای دارند، مناسب می‌باشد.

 

مدل موی کلاسیک با ته ریش

 

موهای نیمه کلاسیک و مرتب مردانه

2. این مدل مو هم که دارای فرق از کنار سر می‌باشد،دارای حالتی موج‌دار است و در واقع مدل کلاسیک مدرن شده می‌باشد. در این تصویر مشاهده می‌کنید که مو، ته‌ریش و عینک به چه زیبایی در کنار هم هماهنگ شده‌اند.

 

موهای نیمه کلاسیک و مرتب مردانه

 

موهای بور و روشن مردانه

3. مدل مو با ته‌ریش مرتب شده که حالتی بسیار شکیل و جذاب به وجود آورده است. این مدل مو در جلوی سر کاملا پف‌دار و هر چه به سمت عقب می‌رود، حجم کمتری دارد.

 

موهای بور و روشن مردانه

 

موهای نامرتب و شلوغ همراه با ته ریش مردانه

4. این مدل مو برعکس مدل‌های قبلی که حالتی مرتب و شانه شده داشتند، نامرتب و شلوغ می‌باشد اما به خوبی با ته‌ریش هماهنگ شده است. اگر به چنین مدل‌هایی علاقه دارید این مدل با لباس دامادی جذاب می‌باشد.

 

استایل دامادی زیبا با کت و شلوار طرح دار

 

مدل موی شانه شده به سمت بالا با ته ریش مردانه

5. همینطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، این مدل که در آن مو کمی بلندتر از مدل‌های قبلی می‌باشد با ته‌ریش بلندتری (برای دیدن مدل‌های جدید ریش بلند، اینجا را کلیک کنید) نیز متناسب شده است. این مدل را به مردانی که سن و سال بیشتری دارند، پیشنهاد می‌کنیم.

 

مدل موی شانه شده به سمت بالا با ته ریش مردانه

 

مدل موی بلند با ته ریش مردانه

6. این هم یک مدل با موی کاملا بلند! اگر علاقه‌مند به داشتن موی بلند می‌باشید و البته پیشانی بلند، صورت استخوانی و خشنی دارید، این مدل برای شما فوق‌العاده می‌باشد.

 

مدل موی بلند با ته ریش مردانه

 

مدل موی حجم دار مردانه

7. این مدل نیز تقریبا شبیه مدل اول می‌باشد اما تفاوتی که دارد در این است که موها به کنار شانه نشده‌اند و در کناره‌ها نیز مو بیشتر کوتاه می‌باشد. این مدل برای دامادهای کم سن و سال مدل زیبایی به نظر می‌رسد. به طور کلی مدل خامه‌ای به افراد کم سن و سال بیشتر تناسب دارد.

 

مدل موی حجم دار مردانه

 

مدل موی پسرانه - انواع مدل زیبای 2017

مدل مو مردانه - متناسب با فرم صورت و سن و سال

مدل موی مردانه شیک مناسب محل کار - قسمت سوم

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید