در حال گرفتن اطلاعات...

مدل موی سریع و راحت که هر خانمی باید بلد باشد - قسمت اول

دسته: مو تاریخ نگارش: ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 4787

مدل دادن به موها کار سخت و زمان بری است اما اگر چند مدل زیبا و سریع را از قبل بلد باشید، دیگر دغدغه این کار را نخواهید داشت.

مدل موی سریع و راحت که هر خانمی باید بلد باشد - قسمت اول

مدل دادن به موها ممکن است در نظر اول سخت به نظر بیاید و شاید فکر کنید که کار هر کسی نیست. مخصوصا اگر این مدل را بخواهید برای جشن‌ها و مهمانی‌ها در نظر بگیرید. اما باید بدانید که با کمی تمرین کردن و علاقه نشان دادن، می‌توانید مدل‌هایی ساده، سریع و شیک را یاد بگیرید و هر روز برای داشتن موهایی زیبا و مرتب از آن‌ها کمک بگیرید.

این مدل‌ها را با دقت یاد بگیرید و از داشتن موهایی زیبا و مرتب لذت ببرید.

 

چند مدل موی سریع و راحت که هر خانمی باید بلد باشد

مدل موی یکطرفه

موهای یکطرفه مشکی رنگ

 

این مدل مو را همه می‌پسندند و تقریبا می‌توان گفت کسی نیست که این مدل پر زرق و برق و آبشارگونه را دوست نداشته باشد.

موهای شسته و تمیز خود را شانه بزنید و مقداری به آن اسپری محافظت حرارتی بزنید. سپس از یک بابیلیس برای فر کردن نیمه پایینی موها کمک بگیرید و بعد از اتمام کار، موها را از فرق کنار باز کنید و تمام آن را به طرف دیگر سر و به روی گردن و شانه ببرید و پریشان کنید. بعد از تمام این مراحل به موها، اسپری مو بزنید تا حالت خود را از دست ندهد.

 

مدل موی بسته شده زیبا

مدل موی بسته شده زیبا

 

وقتی که صبح‌ها از خواب بیدار می‌شوید، اگر در آن روز حوصله وقت گذاشتن برای مدل دادن به موها را ندارید، بهترین انتخاب این مدل است که با یک کلیپس ساده قابل اجراست.

موهای خود را از پشت و کمی بالاتر از نیمه پایینی سر جمع کنید و یکی دو بار بپیچانید. سپس با کلیپس آن‌ها را ببندید و انتهای مو را با دست کمی مرتب کرده و به کناره‌های سر پریشان کنید. موهای جلوی سر را هم از بغل و هم از وسط می‌توانید فرق باز کنید و به پشت گوش‌ها بزنید.

 

موهای صاف و چتری

موهای صاف و چتری

 

این مدل مو خیلی راحت‌تر از آن چیزی است که بتوانید فکرش را بکنید. مسلما با وجود چنین مدلی دیگر جایی برای نامرتب و به هم ریخته بودن موها وجود ندارد. فقط باید کمی موها را صاف کنید. البته اصول درست صاف کردن موها را یاد بگیرید تا آسیبی به موهایتان وارد نکنید.

 

مدل موی دم اسبی

مدل موی دم اسبی

 

این مدل موی دم اسبی را هم امتحان کنید. مدلی شیک و جذاب که برای رفتن به باشگاه و جمع‌های صمیمی زنانه خیلی زیباست. کمی موها را با یک اتوی مو صاف کنید تا وزی و فری مو از بین برود. بعد موها را در بالای سر جمع کنید و با یک کش ببندید. حالا یک دسته از موها را جدا کنید و به دور کش مو بپیچانید تا تمام کش را بپوشاند، انتهای مو را با یک سنجاق به مو متصل کنید.

 

مدل موی بسته شده در بالای سر

موهای بسته شده در بالای سر

 

این مدل مو با همه فرم‌های مختلف صورت هماهنگی دارد و خیلی راحت درست می‌شود. موها را در بالاترین نقطه سر جمع کنید و بعد از چند بار پیچاندن به دور هم حلقه کنید و با یک کش یا سنجاق آن را ببندید. جوری از کش استفاده کنید که بعد از پایان کار معلوم نباشد، اما اگر کش مویتان تزئینی و زیباست، اشکال ندارد که معلوم باشد و این باعث زیبایی بیشتر آن می‌شود.

 

مدل شینیون فر

مدل شینیون فر

 

این مدل مو هم به سادگی درست می‌شود. فقط باید موها را در نیمه پایینی کمی فر کنید و بعد به آن‌ها اسپری حالت ‌دهنده بزنید. سپس موهای فر شده را به دسته‌های نازک تقسیم کنید و با پیروی از مدل فرخورده آن، هر دسته را با سنجاق به سر متصل کنید. بعد از اتمام کار به تمام مو اسپری بزنید تا باز نشود. این مدل یک شینیون ساده و زیباست که برای مجالس مختلف و مهمانی‌ها، می‌توانید از آن استفاده کنید.

 

مدل موی باز و بافت جلوی سر

پاریس هیلتون

 

مدل موی زیبا و بسیار شیک که از بافت مو در جلوی سر کمک گرفته است را تمام خانم‌ها می‌پسندند. موها را از کنار فرق باز کنید، یک سمت را به صورت ساده به پشت گوش زنید یا با سنجاق آن را به کنار سر محکم کنید و اگر می‌توانید یا کسی در اطرافتان بلد است، سمت دیگر را ببافید. موها را در نیمه پایینی و یا اگر تمایل دارید تا بخش‌های بالاتری فر کنید و آن‌ها را به دو نیم تقسیم کنید و به اطراف صورت پریشان کنید. 

در انتها نیز از یک اسپری حالت‌دهنده استفاده کنید تا موهایتان به همان شکل باقی بماند.

 

مدل موی زیبا با یک کش مو ساده - سلبریتی ها

آموزش 4 روش روشن کردن مو بدون دکلره

جدیدترین مدل مو هندی بافت و شینیون

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید