در حال گرفتن اطلاعات...

میس ورد 2016 - انتخاب دختر شایسته جهان

دسته: سلبریتی تاریخ نگارش: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 6738

انتخاب میس ورد یا دختر شایسته با حضور نمایندگانی از کشورهای مختلف که همه ساله در پایان آن سال برگزار می شود، طرفداران و بینندگان زیادی را به خود جلب کرده است.

میس ورد 2016 - انتخاب دختر شایسته جهان
فهرست موضوعات

همه ساله در مراسمی که برای انتخاب شایسته‌ترین دختر جهان برگزار می‌شود، نمایندگان زیادی از کشورهای مختلف داوطلب شرکت در این مسابقه می‌شوند و داوران این مراسن نیز با در نظر گرفتن معیارهای خاصی، نفرات برتر و شایسته را انتخاب و معرفی می‌کنند. اما نفر برتر سال 2016 و دختر شایسته جهان کیست و اهل کدام کشور است؟... 

 

انتخاب میس ورد 2016

دختر شایسته و یا همان اصطلاحا میس ورد در سال 2016 در کشور فیلیپین معرفی شد که مراسم آن در تاریخ 30 ژانویه 2017 یعنی امروز برگزار شده است.

Iris Mittenaere که اهل کشور فرانسه است و در کشور خودش مقام نخست را کسب کرده، در این مراسم جهانی به عنوان برترین دختر جهان معرفی گردید. این دختر 23 ساله که دانشجوی رشته دندان‌پزشکی است و متولد یکی از شهرهای کوچک لیل فرانسه است، توانست تاج میس ورد را در رقابت با 63 نماینده از کشورهای مختلف بر سر بگذارد و بعد از او نمایندگانی از کلمبیا و هائیتی عنوان‌های بعدی را کسب کردند.

 

دختر شایسته 2016

 

این برای اولین بار است که فرانسه بعد از 63 سال صاحب چنین عنوانی می‌شود. در این مسابقه علاوه بر داشتن زیبایی ظاهری، دختران داوطلب در آزمون‌ها و پرسش و پاسخ‌های مختلف شرکت می‌کنند و مورد بررسی قرار می‌گیرند. آیریس علاوه بر زیبا بودن در آزمون فرهنگ عمومی نیز امتیاز خوبی کسب کرده و اعلام کرده که در مسیر تحصیل دختران و ارتقای بهداشت دهان و دندان فعالیت خواهد کرد.

 

میس ورد 2017 - Miss World

حضور بازیگران سرشناس در راهپیمایی زنان

جنیفر لوپز و جدیدترین جایزه مردمی

مردان جذاب هالیوودی که عمل زیبایی انجام داده اند

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید
فهرست موضوعات