سفارش کالا و خدمات زیبایی

واکاوی تنفس و اهمیت آن (اینفوگرافی)

بزرگنمایی
دسته: سلامت تاریخ نگارش: ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 997

انسان برای تامین اکسیژن و دفع دی اکسید کربن تولیدی نفس می کشد. در اینفوگرافی زیر با اهمیت تنفس در سلامتی بیشتر آشنا می شویم.

واکاوی تنفس و اهمیت آن (اینفوگرافی)

شما ممکن نیست کتابی در زمینه تمرکز حواس و آرامش ذهن پیدا کنید که در آن فصلی به تنفس صحیح اختصاص داده نشده باشد. در یوگا تنفس آن قدر مهم است که خیلی ها تصور می کنند یوگا به تمامی یعنی تنفس! کاهش وزن سریعتر با ورزش و موزیک

کسانی که نفس عمیق می‌کشند از طول عمر بیشتری برخوردار می شوند. نفس عمیق باعث می شود که تعداد دم و بازدم در یک دقیقه کمتر شود. معمولاً افراد در یک دقیقه ۱۶ بار نفس می کشند و عمر متوسطی دارند. اما هرکس بیش از این در دقیقه نفس بکشد، مسلماً تنفسهایی سطحی خواهد داشت که دم و بازدم عمیق را به همراه ندارد. طول عمر چنین افرادی از حد متوسط و معمول کمتر است. خوراکی های بعد از ورزش

 

هیجان‌های عصبی و نفس کشیدن

 

نفس کشیدن

 

اگر می گویند هیجان‌‌های عصبی مانند ترس، اضطراب، خشم، کینه، انتقام و حسادت، بیماری می‌آورد و از طول عمر می‌کاهد به این خاطر است که تمام هیجان‌های عصبی اولین تأثیر خود را بر تنفس می‌گذارند. شما از این به بعد به کسانی که عصبی و خشمگین و یا مضطرب هستند با دقت نگاه کنید و ببینید که چقدر تنفس آنها در این مواقع سطحی می‌شود. گاهی اوقات در هنگام خشم، تنفس به سی بار در دقیقه و حتی بیشتر می‌رسد. حالا خودتان حساب کنید که کسانی که مدام در هیجان‌های عصبی به سر می‌برند و در خشم و اضطراب غوطه ورند با تنفس سطحی خود چه بلایی بر سر سلامتی و طول عمر خویش می‌آورند.

 

اینفوگرافی تنفس

 

ورزش نکردن چه بلایی سر عقل می‌آورد

درمان درد بعد از ورزش با نسخه گیاهی

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید