در حال گرفتن اطلاعات...

آرایش چشم - ترفند ساده و کاربردی برای کشیدن خط چشم

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 5177

مدل‌های مختلف خط چشم و سایه می‌تواند جذابیت ویژه‌ای برای چشم‌ها ایجاد کند. با استفاده از این ترفند ساده می‌توانید خط چشمی صاف و زیبا بکشید!

 آرایش چشم - ترفند ساده و کاربردی برای کشیدن خط چشم

اگر دوست دارید آرایش چشمتان بسیار حرفه‌ای و زیبا باشد تنها کافیست از ترفندهای مختلف که برای این منظور وجود دارد استفاده کنید. ما در این قسمت از زیبامون دات کام یک ترفند عالی و ساده برای کشیدن خط چشم اماده کرده‌ایم. با ما همراه باشید و از این ترفند برای زیباتر شدن آرایش چشم خود استفاده نمایید.

 

ترفند عالی و ساده برای کشیدن خط چشم

 

استفاده از چسب به عنوان شابلون و راهنما

استفاده از یک چسب نواری به‌عنوان یک شابلون، راحت‌ترین راه برای داشتن یک خط چشم صاف و یکنواخت است. یک تکه چسب را به صورت مورب از گوشه‌ی خارجی چشم بچسبانید و با فشار انگشت آن را محکم کنید تا به طور کامل به پوست بچسبد.

 

استفاده از چسب به عنوان شابلون و راهنما

 

کشیدن خط چشم از گوشه بیرونی چشم

به جای شروع کردن از گوشه داخلی چشم، از وسط چشم شروع کرده و در حالی که به سر قلم فشار بیشتری می‌دهید، آن را در طول خط مژه به سمت گوشه خارجی چشم هدایت کنید و تا جایی که مایل هستید ادامه دهید. چشمان خود را نبندید! می‌توانید نیمه باز نگه دارید ولی در صورت امکان چشمانتان باز باشد.

تا جایی که می‌توانید سعی کنید آرام و ریلکس باشید. اگر چشمی که می‌خواهید خط بکشید را در فشار نگه دارید خط شما صاف و تمیز از آب درنمی‌آید.چند دقیقه صبر کنید و سپس چسب را از روی پوست جدا کنید.

 

کشیدن خط چشم از گوشه بیرونی

 

کامل کردن خط چشم

در این قسمت می‌توانید برگردید و قسمتی که باقی مانده را بکشید. برای داشتن یک خط چشم منظم و صاف دوباره از گوشه‌ی داخلی چشم به سمت بیرون چشم، خطی بکشید تا زیبایی چشمانتان با خط چشم صاف و یک‌دست بیشتر شود. از یک تکیه گاه استفاده کنید. می‌توانید آرنج دستی که با آن خط می‌کشید را روی یک سطح صاف نظیر میز تکیه داده و سپس خط را بکشید. با این کار دستتان ثابت می‌ماند و زمانی که مهارت بیشتری کسب کردید دیگر نیازی نخواهد بود که از ترفند تکیه دادن استفاده کنید.

 

کامل کردن خط چشم

 

ریمل زدن و کامل شدن آرایش چشم

خط چشم تیره وبراق باعث می‌شود که چشم‌های شما زیباتر و درشت‌تر دیده شود. در نهایت از یک ریمل تیره برای مژه‌های خود استفاده کنید تا آرایش چشمانتان کامل شود.

 

ریمل زدن

 

ترفندهای آرایشی برای داشتن چشمان زیبا

آموزش تصویری آرایش چشم جذاب و زیبا

رنگ کردن ابرو به روش آرایشگاه‌های مدرن

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
رقیه
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۲
خیلی ممنون
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید