سفارش کالا و خدمات زیبایی

عینک آفتابی و تناسب آن با مدل موی آقایان

بزرگنمایی
دسته: لنز و عینک تاریخ نگارش: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 2049

مدل های استایل زیبا و جذاب مردانه که در آن یک مدل موی زیبا با عینک آفتابی هماهنگ شود را در زیبامون ببینید.

عینک آفتابی و تناسب آن با مدل موی آقایان

برای آقایان داشتن یک استایل مناسب که در آن مدل‌ موها با سایر عناصر تیپشان هماهنگی داشته باشد، بسیار مهم و ارزشمند است، زیرا در درجه اول این موها هستند که در استایل یک مرد خودنمایی می‌ کنند. عینک آفتابی هم برای زیباتر کردن این استایل، از اهمیت خاصی برخوردار است. مردان همیشه به استفاده از عینک‌ هایی علاقه نشان می‌ دهند که با مدل موهایشان هم‌ خوانی داشته باشد.

مدل موی مردانه با توجه به سن و فرم چهره آقایان ، با تنوع زیادی که دارد برای هماهنگی با عینک‌ های آفتابی گوناگونی مناسب هستند که فقط باید اصول این هماهنگی را شناخت و دست به انتخاب درستی زد.

 

انواع مدل موی مردانه هماهنگ با مدل عینک آفتابی

اگر مدل موهای شما مانند این عکس ساده و کلاسیک است و یا هر مدلی که در موها در آن به کنار سر شانه شده است، خب آن را با یک عینک زیبای مدل WAYFARER ست کنید. درست مانند برد پیت که این استایلش، یکی از شیک ترین استایل های او شناخته شده است.

 

برد پیت

 

استایل بسیار رسمی با مدل موی نسبتا بلند و ساده که آرایش خاصی هم ندارد. مدل عینک بزرگ مشکی با فریم مربعی، بسیار متناسب با این موهای پریشان و کمی نامرتب است.

 

استایل مردانه جذاب

 

اگر استایل و مدل موی شما به نوعی رسمی محسوب می‌شود، حتما از مدل عینک‌ های گرد و کلاسیک استفاده کنید. این موهای نسبتا بلند که خیلی ساده به سمت بالا شانه شده است و کمی هم براق می‌ باشد، با این نوع عینک‌ ها و مدل ته‌ ریش، یک استایل جذاب مردانه را ایجاد کرده است.

 

مدل موی مردانه مرتب و زیبا

 

برای مدل موهای بسیار کوتاه که در آن اندازه قد مو خیلی کم است، عینک‌ های زرق و برق‌ دار بیشتر از همه مناسب هستند. زیرا عینک آفتابی با طراحی مجلل خود، می‌تواند به سادگی موها زیبایی بیشتری ببخشد.

 

مدل موی کوتاه

 

این هم یک مدل موی خاص و جذاب با مدل ریش بسیار بلند که با مدل ساده عینک مشکی همراه شده است. اما دسته‌ های چوبی این عینک، هم آن را از سادگی درآورده است و هم اینکه استایل بسیار زیبایی را ایجاد کرده است که از انواع پرطرفدار این روزها نیز به شمار می آید.

 

مو و ریش بلند

 

انواع مدل عینک اسپورت ( هم مردان و هم زنان )

زیباترین مدل های عینک آفتابی آینه ای سال 2017

اشتباهاتی که عینک آفتابی محبوبتان را خراب می‌ کند

لنز عسلی - طیف متناسب با رنگ پوست و رنگ مو

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید