در حال گرفتن اطلاعات...

چند ایده‌ آسان برای بسته بندی هدیه ولنتاین

بزرگنمایی
دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 7216

اگر می‌خواهید هدیه‌ای خاص در روز ولنتاین به دوست خود هدیه دهید بهتر است که نوع بسته‌بندی هدیه‌ی خود را نیز تغییر داده و آن را با روش‌های ساده، ویژه‌تر کنید!

چند ایده‌ آسان برای بسته بندی هدیه ولنتاین

هدیه دادن و هدیه گرفتن یکی از بهترین و لذت‌بخش‌ترین لحظات در زندگی همه‌ی افراد است. با نزدیک شدن به روز ولنتاین، همه به دنبال خریدن هدیه هستند. یکی از مسائلی که باعث می‌شود هدیه‌ی شما خاص‌تر شود نوع بسته بندی آن است. شما می‌توانید با استفاده از چند ایده‌ی آسان، هدیه‌ی خود را ویژه‌تر کنید. با زیبامون ددات کام همراه باشید.

 

ایده‌های آسان و کاربردی برای بسته بندی هدیه

 

تزیین بسته‌بندی هدیه با کاغذ رنگی‌های ریز

کادوی خود را با استفاده از یک کاغذ بسته بندی کنید. با استفاده از پانچ یا قیچی و کاغذهای رنگی، خرده کاغذهای رنگی زیادی برش دهید. مقداری از چسب مایع روی سطح کادوی خود بمالید و سپس خرده کاغذهای رنگی را روی چسب بریزید. کمی صبر کنید تا چسب خشک شود و سپس کاغذهای اضافه و نچسبیده را از روی سطح بسته‌بندی جدا کنید. می‌توانید به جای خط‌های افقی و عمودی از طرح‌های دیگر مانند قلب و یا حروف استفاده کنید.

 

تزیین هدیه با کاغذ رنگیهای ریز

 

تزیین هدیه با کاغذ سفید و ربان سبز

هدیه‌ی خود را با یک کاغذ ساده و ترجیحا سفید بسته‌بندی کنید و با استفاده از خودکارهای رنگی و خوش‌رنگ روی آن شکل‌هایی مانند ستاره، قلب، حروف و ... بکشید. بعد از اینکه تمام سطح کادو را طراحی کردید با استفاده از یک ربان آن را زیباتر کنید.

 

تززین هدیه با کاغذ سفید و ربان سبز

 

تزیین هدیه با کاغذ صورتی و ربان

چند طرح و رنگ مختلف ربان تهیه کنید وآن را به‌صورت حصیری روی کادوی خود بچسبانید. این ایده کادوی شما را زیباتر و خاص‌تر خواهد کرد.

 

تزیین هدیه با کاغذ صورتی و ربان

 

تزیین هدیه با پوم پوم

با استفاده از نخ‌های کاموایی یک توپ رنگی ( پوم پوم ) درست کنید. به این صورت که تعدادی نخ کاموا از رنگ‌های مختلف را به دور 4 انگشت خود بپیچید ( هرچقدر کاموای بیشتری دور انگشتان خود بپیچید توپ بزرگتری خواهید داشت ). حالا نخ‌ها را از انگشتان خود جدا کنید و وسط آن را با نخی دیگر محکم ببندید و سپس دو طرف نخ‌های پیچیده شده را با قیچی ببرید و حالت توپی به آن‌ها دهید و از این توپ رنگی زیبا روی بسته‌بندی کادوی خود استفاده کنید.

 

تزیین هدیه با پوم پوم

 

بهترین عطرها برای ولنتاین امسال

ساخت گل کاغذی و آب نبات چوبی برای ولنتاین

تزیین اتاق کودک با پروانه کاغذی - ویدیو

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید