در حال گرفتن اطلاعات...

بهترین روش‌های چربی‌سوزی و داشتن تناسب اندام

بزرگنمایی
دسته: تناسب اندام تاریخ نگارش: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 3343

ورزش منظم سبب می شود که احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید و برای سلامت کلی شما مفید می باشد. باورزش می‌توانید به چربی سوزی بدنتان کمک کنید.

بهترین روش‌های چربی‌سوزی و داشتن تناسب اندام

در اینجا انواع ورزش و فعالیت‌های فیزیکی برای چربی سوزی را به شما معرفی خواهیم کرد. طرز تهیه 10 نوشیدنی چربی سوز

 

دوچرخه سواری بهترین ورزش برای چربی سوزی

 

دوچرخه سواری

 

دوچرخه سواری یک ورزش فیزیکی است که به چربی سوری شکم کمک می کند. بعلاوه کمک می‌کند که ریه‌های شما برای دریافت اکسیژن بیشتر کار کند که این به نوبه خود باعث بهبود متابولیسم بدن می‌شود. چربی سوزی با میوه‌های تابستانی

 

رقصیدن بهترین ورزش برای چربی سوزی

 

رقصیدن

 

رقصیدن ورزش بسیار مناسبی برای چربی سوزی می باشد. حرکات مختلف رقص به تناسب اندام های مختلف بدن، مخصوصا شکم کمک بسزایی می‌کند. رقص با استرس، افسردگی، اضطراب و برخی از عواملی که منجر به افزایش وزن می‌شوند، مقابله می‌نماید. رقص اگر به صورت منظم انجام شود می‌تواند ضربان قلب و فشار خون شما را کاهش دهد و میزان کلسترول خون و کلیه نشانه های سلامتی و تناسب اندام را در شما بهبود بخشد.برخی از انواع رقص که به سوزاندن چربی ها کمک می کند عبارتند از رقص شکم، باله، هیپ هاپ، حلقه، قطب، سالسا، زومبا و ...

 

راه رفتن و پیاده روی بهترین ورزش برای چربی سوزی و تناسب اندام

 

پیاده روی

 

پیاده روی یا آهسته دویدن ورزش هایی هستند که به چربی سوزی و تناسب اندام کمک می‌کنند. سعی کنید برای سوزاندن چربی ذخیره شده و افزایش متاابولیسم بدن و تناسب اندام، 5 بار در هفته به مدت 30 تا 60 دقیقه با سرعت متوسط پیاده روی کنید.

 

باغبانی یک فعالیت ورزشی مناسب برای چربی سوزی و تناسب اندام

 

باغبانی

 

بسته به نوع فعالیت شما هنگام باغبانی شما در هر 30 دقیقه 200 تا 300 کالری می‌سوزانید. چمباتمه زدن، حفر کردن، بلند کردن، وجین کردن و کارهای دیگر هنگام باغبانی به چربی سوزی و تناسب اندام کمک می کند.

سعی کنید همیشه با ورزش دوست باشید و هیچ زمان ورزش کردن را ترک نکنید. ورزش باعث افزایش انرژی مثبت و روحیه و سلامت جسمانی در بدن می‌شود.

معجون شگفت انگیز چربی سوز در 7 روز

یک نوشیدنی شگفت انگیز برای آب کردن چربی شکم

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید