در حال گرفتن اطلاعات...

مدل ابروی مناسب برای هر مدل صورت

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 13111

ابروها عضوی از صورت هستند که اگر تمام صورت را بدون آرایش بگذاریم، باز هم باید به مرتب بودن و شکل ابروها دقت کامل داشته باشیم و با یک مدل مناسب با فرم چهره، ظاهری آراسته و مرتب داشته باشیم.

مدل ابروی مناسب برای هر مدل صورت

در آرایش کردن و اصلاح ابروها، خیلی مهم است که فرم چهره را بشناسیم و مطابق با آن عمل کنیم. داشتن ابروهایی زیبا برای چشم‌ها مانند قابی مناسب هستند که جذابیت چهره و چشم‌ها را افزایش می‌دهند و مکمل هر نوع فرم صورت خواهند بود. متخصصان زیبایی معمولا برای فرم چهره، 6 مدل کلی را در نظر می‌گیرند و هر نوع آرایش، مدل ابرو و مدل مو را طبق این 6 فرم کلی بیان می‌کنند.

 

انواع مدل صورت و مدل ابروی مناسب با آن

 

انواع فرم و مدل صورت

 

فرم گرد

فرم بیضی

فرم مربعی

فرم قلبی

فرم الماس شکل

فرم کشیده و دراز

 

فرم صورت گرد

آیشواریا رای

 

بهترین مدل برای صورت‌های گرد ابروهای کمانی است که دارای زاویه هستند و به اصطلاح ابروهای هشتی گفته می‌شود. صورت گرد چون هیچ گونه زاویه‌ای در آن وجود ندارد، بهتر است با فرم ابرو زاویه‌دار شود تا زیباتر به نظر آید. اگر فرم هشتی را دوست ندارید، از مدلی صاف‌تر از کمک بگیرید، اما هرگز ابروها را به شکل گرد و بدون زاویه آرایش نکنید، زیرا گردی صورت را بیشتر می‌کند و تناسب چهره را بر هم می‌زند.

 

فرم صورت بیضی

بریتنی اسپرز

 

اگر فرم صورت شما به شکل بیضی است، باید گفت که شما فرد خوش‌شانسی هستید زیرا هر مدلی که بخواهید را می‌توانید امتحان کنید.

 

فرم صورت مربعی

آنجلینا جولی

 

این مدل چهره معمولا زیبایی خاص خود را دارد و ابروها در آن مرکز توجه و زیبایی قرار نمی‌گیرند. اما بهترین مدل برای این نوع فرم صورت، ابروهایی با ضخامت متوسط و دارای کمی قوس (بدون زاویه) است.

از نازک کردن یا پهن کردن زیاد ابروها در این نوع چهره‌ها بپرهیزید زیرا زوایای صورت را بیشتر مورد توجه قرار می‌دهد.

 

فرم صورت قلبی

جنیفر لوپز

 

در صورت‌های قلبی شکل، چانه‌ای باریک و تیز به چشم می‌خورد که باید توجه از این تیزی را با ابروهای کاملا گرد و کمانی (بدون زاویه) برداشت.

 

فرم صورت الماس شکل

هلی بری

 

برای این مدل چهره‌ها که بخش بالای صورت از پایین آن کمی پهن‌تر است، ابروهای نازک و قوس‌دار (با کمی زاویه) مناسب است. بهتر است ابروها اصلا پهن نکنید، زیرا بر پهنای بخش بالایی چهره می‌افزاید و باریک بودن چانه را بیشتر نشان می‌دهد.

 

فرم صورت کشیده و دراز

جسیکا آلبا

 

این نوع چهره‌ها، بلندی و کشیدگی خود را دارند و لازم نیست با قوس دادن و زاویه‌دار کردن آن‌ها به سمت بالا، بر کشیدگی آن‌ها بیافزایید. ابروهایی که تقریبا تخت هستند و به صورت افقی و از عرض کشیده می‌باشند، بهترین گزینه برای صورت‌های دراز و کشیده‌اند. البته اگر ابروها کمی هم پهن باشند، بهتر است و زیبایی چهره را بیشتر می‌کند.

 

ارتباط مدل ابرو با شخصیت (جالب)

با این درمان‌ها از ریزش ابرو جلوگیری کنید

بهترین روش های سفید کردن دندان‌

آموزش گام به گام لمینت مژه ها

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید