در حال گرفتن اطلاعات...

بازیگر فیلم فروشنده مراسم اسکار را تحریم کرد

بزرگنمایی
دسته: سلبریتی تاریخ نگارش: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 1700

طرح ممنوعیت ورود ایرانیان به ایالات متحده ، کش و قوس های فراوانی پیدا کرده که به خبرهای اول این روزها تبدیل شده است.

بازیگر فیلم فروشنده مراسم اسکار را تحریم کرد
فهرست موضوعات

ترانه علیدوستی بازیگر توانمند و محبوب کشورمان که در فیلم موفق فروشنده ایفای نقش کرده است، از طرح ممنوعیت ورود ایرانیان به کشور برگزارکننده مراسم اسکار انتقاد کرد و این قانون را نژادپرستانه دانست. صحبت‌های علیدوستی خیلی زود بازتاب جهانی پیدا کرد و در پی بیانیه صادر شده توسط این بازیگر، خبرگزاری‌های معروفی چون دیلی میل و گاردین این خبر را پوشش دادند.

 

تحریم مراسم اسکار 2017

ترانه علیدوستی از بازیگران اصلی فیلم فروشنده (نامزد جایزه بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان) است و قرار بود برای شرکت در مراسم اسکار به همراه اصغر فرهادی به آمریکا سفر کند، ممنوعیت سفر ایرانیان به آمریکا را قانونی نژادپرستانه دانسته و در پیامی که در توئیتر خود منتشر کرده، اعلام کرده است که در این مراسم شرکت نخواهد کرد.

 

ترانه علیدوستی

 

علیدوستی در مصاحبه با روزنامه نیویورک‌ تایمز چنین بیان کرده است: حتی اگر بتوانم در این مراسم شرکت کنم هم این کار را نخواهم کرد زیرا وقتی می‌ بینم بسیاری از ایرانیان از حق قانونیشان برای ملاقات فرزندان خود در خارج از کشور محروم شده‌ اند، بسیار آزرده می‌ شوم. او گفته من مطمئنم که بیشتر ایرانیان برای تفریح به آمریکا سفر نمی‌کنند و موارد اورژانسی جدی‌ تری دارند که مجبورند به این کشور بروند. وی همچنین افزوده است که آمریکا از حضور ایرانیان و خدمات آن‌ها چندین برابر سود برده است و برای من قابل قبول نیست که به دولتی احترام بگذارم که برای مردم کشورم احترامی قائل نیست.

ضمن اینکه نمی‌دانم اصغر فرهادی چه تصمیمی دارد و چه کسی را به نمایندگی از فیلم فروشنده به اسکار می‌فرستد.

 

حضور بازیگران سرشناس هالیوود در راهپیمایی زنان علیه ترامپ

حرکت فرهنگی بازیگر معروف در اینستاگرام

مردان جذاب هالیوودی که عمل زیبایی انجام داده اند

معروفترین طراحان مد و آرایش دنیا از نظر مجله فوربس 2018

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید
فهرست موضوعات