در حال گرفتن اطلاعات...

آرایش ابرو با آموزش مرحله به مرحله

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 7441

زیبایی هر چهره‌ای به ابروها بستگی دارد. برای اینکه ابروها به بهترین حالت آرایش شوند باید نکاتی را رعایت کنید تا ابرو حالت طبیعی خود را حفظ کرده و زیباتر از همیشه شود.

آرایش ابرو با آموزش مرحله به مرحله

همه‌ی خانم‌ها دوست دارند ابروهایی پررنگ و طبیعی داشته باشند. با استفاده از چند ترفند ساده و دنبال کردن مراحل آموزشی زیر می‌توانید به راحتی یک آرایش ابروی مناسب برای خود داشته باشید و آن را در طول روز حفظ کنید.

در این قسمت از زیبامون یک آموزش ساده و مرحله به مرحله از آرایشابرو را مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید.

 

آموزش تصویری آرایش ابرو

 

1. برای داشتن یک آرایش مناسب و خوب برای ابرو به چند وسیله نیاز داریم که شامل: "برس ابرو"، "قلم‌موی زاویه‌دار"، "ریمل ابرو"، "سایه ابرو با رنگ مناسب"، "کانسیلر".

 

لوازم ارایش مناسب برای ابرو

 

2. در ابتدا ابروهای خود را با برس ابرو مرتب کنید و موهای اضافی که در اطراف ابرو رشد کرده‌اند را به وسیله‌ی موچین از روی پوست بردارید.

 

مرتب کردن ابرو با براش مخصوص

 

3. با استفاده از قلم‌موی زاویه‌دار مقداری از سایه ابرو را در پشت دست خود قرار داده و رنگ آن را با حرکت رفت و برگشتی متعادل کنید. این کار باعث می‌شود که شما کنترل بیشتری روی رنگ ابرو داشته باشید و در نهایت رنگ طبیعی‌تری روی ابروها ایجاد خواهد شد.

 

رنگ ابرو

 

4. در این مرحله قسمت پایین قوس ابرو را به آرامی با قلم‌مو بکشید. بعد از این قسمت نوبت به بالای قوس ابرو می‌رسد، این قسمت را نیز توسط قلم‌مو بکشید.

 

کشیدن ابرو

 

5. حالا قسمت میانی و انتهایی ابرو را با حرکاتی مانند هاشور زدن پررنگ‌تر کنید تا قسمت‌های خالی ابرو پوشیده شود. توجه داشته باشید که این کار را فقط برای 2/3 پایانی ابرو انجام دهید. دم ابروی خود را در نظر بگیرید و آن را بیش از حد ضخیم نکنید.( در این مرحله آرایش دو سوم ابرو به پایان می‌رسد).

 

طراحی مدل ابرو

 

6. برای قسمت ابتدایی ابرو، ابتدا یک خط باریک در زیر ابرو بکشید. این قسمت را نیز با استفاده از قلم‌مو و حرکت دادن آن به سمت بالا و پایین و به‌صورت خیلی کم‌رنگ پرکنید. فقط در حدی که کمی رنگ آن تغییر کند. بالای ابرو را نیز با قلم‌مو مشخص کنید و یک خط باریک بکشید.

 

آرایش کردن ابرو

 

7. بعد از انجام این مراحل دو ابروی خود را چک کنید که کاملا شبیه به هم و قرینه باشند.

8. برای حفظ حالت طبیعی ابرو، از یک ریمل ابرو با رنگ مناسب استفاده کنید. این کار باعث می‌شود که موهای ابرو مشخص‌تر و طبیعی‌تر جلوه کنند.

 

ریمل ابرو

 

9. در مرحله‌ی آخر، مقداری کانسیلر با استفاده از یک قلم‌موی سرکج تمیز زیر قوس ابرو بکشید تا ابرو ظاهری مرتب‌تر به خود بگیرد و بعد با یک قلموی پخش کننده کانسیلر را روی پوست پخش کنید و اضافی آن را از روی پوست پاک کنید.

 

سایه زدن زیر ابرو

 

10. آرایش ابروی شما به پایان رسید.

 

ابروهای زیبا

 

ترفندهایی برای درشت کردن چشم با آرایش

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید