در حال گرفتن اطلاعات...

روش‌های خوشبو نگه داشتن بدن در طول روز

دسته: سلامت تاریخ نگارش: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 1705

داشتن بدن خوشبو مهم ترین نکته‌ برای سلامت بدن است که تاثیر بسیاری در روابط اجتماعی می‌گذارد. روش‌های داشتن بدن خوشبو را در ادامه بخوانید.

روش‌های خوشبو نگه داشتن بدن در طول روز

حتما شما هم برای داشتن بدن خوشبو مرتب به سراغ انواع عطر و اسپری خوشبو کننده بدن می‌روید. روش‌های داشتن بدن خوشبو و سلامت بدن را در ادامه بخوانید. روش های کاهش عرق صورت

 

برای داشتن بدن خوشبو و سلامت بدن در برابر تعریق روزی 2 بار دوش بگیرید

 

دوش گرفتن

 

ما به علت انجام فعالیت‌های زیاد در طول روز و تعریق زیاد نیاز داریم که هر روز ختما دوش بگیریم. این کار به سلامت بدن هم کمک می‌کند و باعث می‌شود باکتری‌ها از روی بدن از بین بروند. 6 روش کاملا موثر در کاهش عرق و بوی بد بدن

 

برای داشتن بدن خوشبو و سلامت بدن لباس راحت به تن کنید

زمانی  که می‌دانید قرار است مدت زمانی را بیرون از خانه و زیر نور خورشید سپری  کنید، و زیاد عرق می‌کنید سعی کنید لباسی به تن کنید که شما را خنک نگاه می‌دارد. سعی کنید  لباسی نپوشید که چسبان یا تنگ و تار است! لباس راحت و سبک بهترین گزینه  است.

 

استفاده از عطر برای داشتن بدن خوشبو

برای حفظ سلامت بدن و از بین بردن قارچ و باکتری‌ها از سطح عرق روی پوست نیاز دارید تا از مام و اسپری ضد عرق استفاده کنید. برای داشتن بدن خوشبو هم همیشه به بدن و لباستان عطر بزنید.

 

برای داشتن بدن خوشبو از لوسیون‌های معطر استفاده کنید

راه دیگر برای خوش بو بودن این است که لوسیون‌های بدن حاوی اسانس‌های معطر  همچون اسطوخودوس یا اکالیپتوس و … استفاده کنید. اگر نتوانستید چنین محصولی  در بازار بیابید، کافیست تا یکی دو قطره از چنین محلول‌هایی را به لوسیون  خود اضافه نمایید و سپس استفاده کنید.

 

برای داشتن بدن خوشبو مایعات و آب فراوان بنوشید

آخرین  مورد اما نه بی‌اهمیت ترین، این است که با نوشیدن مقدار زیادی آب بدن خود  را هیدراته نگاه دارید تا از تعریق بیش از اندازه جلوگیری نمایید.

با رعایت کامل این موارد دیگر از بوی بد عرق خودتان رنج نمی‌برید، و همیشه و در همه جا به عنوان یک فرد خوشبو شناخته می‌شوید.

چرا بعضی از افراد زیاد عرق می‌کنند.

به این دلایل از ضد عرق استفاده نکنید

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید