در حال گرفتن اطلاعات...

رنگ آبی کم کننده ی اشتها و مناسب برای لاغری

بزرگنمایی
دسته: تناسب اندام تاریخ نگارش: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 2753

مواد غذایی با رنگ آبی طبیعی، كمتر وجود دارند و این موضوع باعث می‌شود اشتهای ما به طور خودكار نسبت به این رنگ پاسخ مثبتی نمی‌دهد.

رنگ آبی کم کننده ی اشتها و مناسب برای لاغری

درمیان طیف تمام رنگ‌ها، رنگ آبی، ضد اشتها است و اگر می‌خواهید وزن خود را كم كنید برای صرف غذا، ‌از بشقاب و ظروف غذای رنگ آبی استفاده كنید. چگونه بدون رژیم لاغر شویم

 

لاغری و تناسب اندام با رنگ آبی

 

کم شدن اشتها با رنگ آبی

 

نور آبی در عین حال که از نظر روانشناسی بسیار آرامبخش، و سرشار از انرژی مثبت است برای کاهش وزن هم استفاده می‌شود. بهتر است افرادی که به باشگاه می‌روند تا لاغر شوند از لباس آبی استفاده کنند تا هم روحیه شاد و مثبت داشته باشند و هم اینکه به راحتی بتوانند وزن کم کنند. حتی بهتر است برای كم كردن اشتهای خود، از نور آبی در یخچال استفاده كنید آنوقت خواهید دید وقتی در یخچال را باز می‌كنید چقدر نسبت به مواد غذایی داخل آن كم اشتها شده‌اید. روش های لاغری برای تنبل ها

استفاده از نور آبی و پرده رنگ آبی در اتاق خواب هم به لاغری و تناسب اندام شما کمک می‌کند و هم اینکه آرامش را در وجود شما قرار می‌دهد.

رنگ كردن لامپ محیط ناهارخوری نیز از دیگر روش‌های كم كردن اشتهای شماست. چون مواد غذایی آبی رنگ در طبیعت بندرت دیده می‌شوند و سبزی‌جات برگی آبی رنگ یا گوشت آبی رنگ به طور طبیعی وجود ندارد، اشتهای ما به طور خودكار نسبت به این رنگ عكس‌العملی نشان نمی‌دهد.

از آنجا كه قبل ازتحریك اشتها، چشم باید متقاعد شود، پس رنگ در این خصوص دارای اهمیت خاصی است.اگر در برخی فروشگاه‌ها می‌بینیم مواد غذایی آن‌ها فروخته نشده، به خاطر طعم یا فرم و یا بوی آن‌ها نیست بلكه به خاطر رنگ آن‌هاست.برای اینكه مواد غذایی را به رنگ آبی درآورید حتما از رنگ‌های خوراكی موجود درسوپرماركت‌ها استفاده كنید. سعی کنید برای دسرتان از ژله بلوبری استفاده کنید. این دسر هم بسیار پرخاصیت است برای بدن و هم اینکه رنگ آبی زیبای این دسر باعث تناسب اندام  و لاغری شما می‌شود. اما رنگ قرمز برعکس رنگ آبی است و اشتهای فرد را زیاد می‌کند و برای افرادی که قصد لاغری دارند مناسب نیست.

12 ماده غذایی برای لاغری و زیبایی

بدون رژیم و ورزش وزن کم کنید

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید