در حال گرفتن اطلاعات...

ارتباط جالب رنگ رژلب با شخصیت

بزرگنمایی
دسته: طالع بینی تاریخ نگارش: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 2441

جالب است بدانید که بین علاقه‌مندی به رنگ های مختلف رژلب و شخصیتتان، رابطه‌ ای جالب وجود دارد و می توانید از روی آن، به جنبه های جالب روحی خود پی ببرید.

ارتباط جالب رنگ رژلب با شخصیت

اگر شما هم جزء خانم‌ هایی هستید که هر بار برای آرایش لبتان از یک نوع رنگ خاص و رنگ‌ های هم‌ خانوده آن استفاده می‌ کنید و یا هر بار که به خرید می‌ روید، یکی از همان رنگ‌ ها را انتخاب و خریداری می‌ کنید، حتما به آن رنگ برای رژلب بیشتر از بقیه علاقه‌ مند هستید. آگاهی از ارتباطی که بین علاقه خاص به یک یا چند رنگ رژلب و شخصیت شما وجود دارد، می‌ تواند بسیار جالب باشد. قبل از اینکه این مطلب را بخوانید، رنگ مورد علاقه خود برای رژ زدن را مشخص کنید.

 

ارتباط جالب رنگ رژلب مورد علاقه با نوع شخصیت خانم ها

 

رژلب قرمز

 

علاقه به رنگ گلبهی و نارنجی : شما خانمی هستید که به مسافرت و گردش بسیار علاقه‌ مندید و می‌ توانید روزهای زیادی را از صبح تا شب در گردش باشید. در واقع علاقه به این نوع رنگ، نشان دهنده وجود یک انرژی بی انتها در شماست که اصلا خسته نمی شوید.

علاقه به خاکستری مایل به قهوه‌ ای : این علاقه نشان می‌ دهد که شما خانمی منظم و قابل اعتمادید که در همه اطرافیانتان صفتی خوب می‌ یابید.

علاقه به بنفش : علاقه به رنگ بنفش، نشان‌ دهنده این است که شما خانمی بسیار پر احساس و هنر دوست می‌ باشید. عشق و محبت در وجود شما، خیلی زیاد است و آن را به دیگران نیز منتقل می کنید.

علاقه به قرمز : این رنگ همیشه نشانی از عشق و اعتماد به نفس است. ضمن اینکه حتما دوست دارید مورد توجه قرار بگیرید و دیگران شما را تحسین کنند.

علاقه به صورتی : علاقه به رنگ رژلب صورتی نشان‌ دهنده این است که شما حس و حالی بچه‌ گانه و کم‌ سال دارید که نشان از احساس سرزندگی و نوجوانی است.

 

تعبیر خواب آرایش - آرایش در خواب چه تعبیری دارد؟

قاب موبایل - شخصیت شناسی بر اساس مدل قاب گوشی

شخصیت شناسی - حالت پا هنگام نشستن روی صندلی

شخصیت شناسی - ارتباط مدل ابرو با شخصیت

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید