سفارش کالا و خدمات زیبایی

سلبریتی‌ ها قبل و بعد از کوتاه کردن مو

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 2686

موها تاثیر زیادی بر روی زیبایی چهره دارند و با اندکی تغییر در مدل موها و یا کوتاه کردن آن می‌توان تغییرات زیادی را در چهره ایجاد کرد. قبل و بعد کوتاه کردن مو در سلبریتی‌ها را ببینید!

سلبریتی‌ ها قبل و بعد از کوتاه کردن مو

یک ظاهر جذاب با موهایی سالم و درخشان کامل‌تر می‌شود. برای داشتن موهایی بلند و زیبا باید مراقبت و توجه بسیاری صورت گیرد و می‌توان با استفاده از ماسک‌های خانگی و نرم‌کننده‌های طبیعی از بروز مشکلاتی مانند ریزش مو، موخوره و ... جلوگیری کرد. اگر به دنبال ایجاد تغییر در چهره‌ی خود هستید، می‌توانید تغییراتی را در موهای خود ایجاد کنید که مطمینا تاثیر زیادی در تغییر چهره نیز خواهد شد.

به‌طور مثال رنگ کردن مو یکی از این تغییرات است. البته باید توجه کنید که روش درستی را برای رنگ کردن موهای خود انتخاب کنید تا آسیبی به موها وارد نشود و اشتباهات رایج در رنگ کردن موها را تکرار نکنید. البته می‌توان از رنگ‌موهای طبیعی و گیاهی نیز برای این کار استفاده کرد تا ضرر کمتری برای موها داشته باشند. یکی دیگر از راه‌های ایجاد تغییر در چهره، کوتاه کردن موهاست. این مورد باعث ایجاد تغییرات قابل توجهی در ظاهر می‌شود.

در این قسمت از زیبامون دات کام تعدادی از عکس‌های مربوط به تغییرات چهره‌ی سلبریتی‌ها را مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید.

 

تغییرات چهره سلبریتی‌ها قبل و بعد از کوتاه کردن مو

 

shailene woodley 

 

shailene woodley 

 

Emma Stone

 

Emma Stone

 

Anne Hathaway

 

Anne Hathaway

 

Miley Cyrus

 

Miley Cyrus

 

Rooney Mara

 

Rooney Mara

 

Pamela Anderson

 

Pamela Anderson

 

Jennifer Aniston

 

 Avril Lavigne

 

Emma Watson

 

Emma Watson

 

زیباترین دختران دنیا بدون آرایش

استایل آرایشی سلبریتی ها - فرش قرمز جایزه emmy

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید