در حال گرفتن اطلاعات...

با مصرف شیر زیبایی خود را چند برابر کنید

بزرگنمایی
دسته: مراقبت از پوست تاریخ نگارش: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 3606

برای اینكه پوست شما ملایم شود یك پارچه پنبه‌ای را در شیر بخوابانید، آنگاه آن را روی صورت خود بكشید و بگذارید به مدت نیم ساعت روی پوستتان بماند.

با مصرف شیر زیبایی خود را چند برابر کنید

روزانه چند قاشق نمک را به مقداری شیر اضافه کنید و به پوست خود بمالید. اگر قبل از خواب هم این کار را تکرار کنید کمک بزرگی به نرمی و لطافت پوست شما می‌کند. این کار به مراقبت از پوست شما کمک می‌کند و باعث می‌شود پوست زیبا داشته باشید. فواید شیر برای بدن

یک راه حل دیگر برای روشن کردن پوست استفاده از چند عدد مغز بادام درون شیر است. استفاده از شیر و بادام باغث می‌شود تا شما پوست زیبا داشته باشید. ترکیب بادام و شیر یک ماسک فوق العاده برای مراقبت از پوست شماست. مواد غذایی مفید برای کودکان در حال رشد

برای كم كردن اثر لك‌های سفید و روشن پوست دو عدد نخود را در شیر بخیسانید بهتر است نخودها را بكوبید سپس آن را از شب بگذارید تا صبح خوب خیس بخورد. صبح روز بعد آنرا صاف كنید و مقدار كمی پودر زرد چوبه و دو الی سه قطره آبلیمو به آن بیفزایید. آنگاه حاصل را به صورت خود بمالید و بگذارید به مدت نیم ساعت بماند. حال می‌توانید صورت خود را بشویید.

برای شفافیت پوست و داشتن پوست زیبا  یك قاشق سوپ خوری شیر را با یك قاشق چایخوری هویج و یك قاشق چایخوری آب پرتقال و یك قاشق چایخوری عسل آب شده مخلوط كنید این بهترین ماسک برای مراقبت از پوست است. آنها را روی صورت خود بمالید و بگذارید مدت 15 دقیقه در همین وضعیت بماند.

 

شیر بهترین ماسک زیبایی برای مراقبت از پوست

 

فواید شیر

 

یكی دیگر از ماسك‌هایی كه پوست را صاف و نرم می‌كند به این صورت تهیه می‌شود. یك قاشق چایخوری آب لیمو شیرین و یك قاشق چایخوری كوبیده مغز كدو را با نصف قاشق چایخوری خامه مخلوط كنید. در پایان چند قطره گلاب اضافه كنید. ماسك شما حاضر است. اكنون آن را روی صورت خود بمالید و بگذارید 20 دقیقه در همین وضعیت بماند.

برای روشن‌تر شدن و شفافیت پوست و بهبود گردش خون در پوست به این روش عمل كنید. یك قاشق چایخوری نخود سبز كوبیده را در یك قاشق چایخوری روغن زیتون مخلوط كرده و به شیر اضافه كنید. سپس آن را به صورت خود بمالید. تا وقتی كه در پوست خود احساس سفتی كنید بگذارید این ماسك روی صورت شما بماند. آنگاه صورت خود را پاك كنید.

برای نرم‌تر شدن پوست خشك و زبر دو قاشق چایخوری خامه را با یك قاشق چایخوری روغن بادام و چند قطره گلاب مخلوط كنید. ماسك حاصل را به صورت خود بزنید و بگذارید به مدت نیم ساعت بماند سپس صورت خود را با آب بشویید این یکی از ماسک‌های مفید برای داشتن پوست زیبا است. با این روش‌های خانگی از پوستتان به خوبی مراقبت کنید.

در كنار استفاده از ماسك هایی كه با شیر تهیه می‌شوند و به داشتن پوست زیبا کمک می‌کنند و اثر مثبت بر پوست شما دارد، با نوشیدن یك لیوان شیر در روز علاوه بر  شفافیت صورت، سلامتی دندان، ناخن‌ها، مو‌ها و چشم‌ها و در نتیجه زیبایی خود را تضمین كنید و از راه‌های طبیعی از پوستتان مراقبت کنید.

تخم شربتی سرشار از کلسیم و جایگزین شیر

نوشیدنی‌هایی که داروها را بی اثر می‌کنند

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید