در حال گرفتن اطلاعات...

دعایی برای زیبایی چهره - حسی درونی

دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 6811

بر اساس فرهنگ ما ایرانیان متوسل شدن به دعا و همان ارتباط معنوی برای هر کاری، مثبت و موثر پنداشته می‌شود و دعا کردن برای هر چیزی حتی زیباتر شدن نیز ممکن است به فکر خیلی‌ها رسیده باشد. اما آیا واقعا چنین چیزی وجود دارد؟ با دعا کردن می‌توان بر زیبایی چهره افزود؟ چه دعایی باید بخوانیم تا موثر واقع شود؟

دعایی برای زیبایی چهره - حسی درونی

زیبایی مسئله‌ ای است که تا حد زیادی به ژنتیک فرد و پدر و مادر و خانواده ای که در آن به دنیا آمده است، بستگی دارد، اما این به معنای این نیست که بعد از متولد شدن دیگر نمی‌ توان بر آن افزود یا سطح آن را بالا برد. مسلما رسیدگی به زیبایی چهره، بیش از ژنتیک می تواند در زیبا و جذاب شدن فرد موثر باشد، زیرا بسیاری از افراد خوش‌ چهره و زیبا هستند که اصلا در گذشته زیبا محسوب نمی‌ شدند. بنابراین می‌ توان به زیبایی صورت افزود، اما آیا دعا کردن یا ایجاد یک حس درونی و زیبایی خواهی درونی نیز می‌ تواند زیبایی ایجاد کند؟ 

 

دعایی برای زیبایی چهره 

 

تسبیح زیبا

 

بسیاری از افراد معتقدند که وقتی می‌ توان با دعا و تاثیر انرژی مثبت بر روی بیماری‌ ها و آثارشان تغییر و بهبود ایجاد کرد ، حتما دعا کردن می‌ تواند روی زیبایی هم تاثیرگذار باشد. دعایی که برای زیبا شدن صورت در منابع دعا به آن اشاره شده است، این است که ذکر " اللهم حسٌن خٌلقی و خَلقی " است. اما جدا از ذکر گفتن، از لحاظ ذهنی نیز بسیاری از متخصصان ایجاد حس مثبت و سر زندگی را در زیبایی پوست و صورت بی‌ تاثیر نمی‌ دانند.

به همین خاطر است که به خندیدن و بشاش بودن برای داشتن چهره‌ ای باز و زیبا تاکید می‌ شود. ضمن اینکه بسیاری از محققانی که روی نیروی ذهن انسان مطالعه می‌ کنند، روی این مسئله تاکید دارند که ذهن قدرت تغییر در جهان بیرون را دارد و اگر چیزی را عمیقا از درون و ذهن خود بخواهید، این اتفاق در بیرون هم شکل می‌ گیرد.

دعا کردن هم که ریشه در اعتقادات قوی به معنویت و خدا دارد، همین حس درونی را ایجاد می‌ کند و در عالم بیرون تاثیر گذار است. ذهن باز و پر از آرامش حال جسمیتان را خوب خواهد کرد و آرامش روی گردش خون تاثیر مثبت می‌ گذارد و همین گردش خون روی شادابی پوست و مو موثر است.

 

زیبایی بیشتر - با این کارهای ساده ملکه زیبایی شوید!

خواص جو دوسر - عالی برای زیبایی و مراقبت از پوست

زیبایی پوست - راز زیبایی زنان مشهور جهان

سوراخ شدن صورت دختر جوان حین عمل زیبایی به همراه تصاویر

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید