در حال گرفتن اطلاعات...

عوارض تزریق کردن ژل به پوست صورت

بزرگنمایی
دسته: عمل های زیبایی و مراقبت ها تاریخ نگارش: ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 4275

تزریق ژل به صورت انجام بدهیم یا خیر؟ چرا اطلاعات کاملی در این زمینه در دست نیست؟ چرا ماندگاری ژل ها با هم متفاوت هستند؟ آیا ژل ها عوارض دارند؟

عوارض تزریق کردن ژل به پوست صورت

امروزه تزریق ژل به اعضای مختلف صورت و بدن در بین خانم‌ها بسیار مد شده است. در عین حال که خیلی از خانم‌ها از عوارض و خطرات آن غافل هستند باز هم برای تزریق ژل اقدام می‌کنند. خیلی‌ها تصور می‌کنند که با انجام این کار زیباییشان چندین برابر می‌شود در حالی که اکثر اوقات انجام این کار عاقبتی جز زشت شدن افراد ندارد. اغلب کسانی که رو به این کار می‌آورند به خاطر نداشتن اعتماد به نفس برای این کار اقدام می‌کنند. در مورد تزریق لب بیشتر بدانید

آیا تزریق ژل به منظور فـرم دهی لب ها، گونه ها، پرکردن خط خنده و... می‌تواند عوارض داشته باشد؟ بله فقط و فقط در 2 صورت: اول استفاده از ژل ها با ماندگاری طولانی (یک سال به بالا). دوم استفاده از ژل های ارزان قیمت چینی که مورد تایید وزارت بهداشت نیست. ژل بهتر است یا فیلر

 

استفاده از تزریق ژل با ماندگاری طولانی و عوارض آن

 

ژل با ماندگاری بالا

 

ژل‌ها ی ماندگار، پایه طبیعی نیستند (برخلاف ژل های هیالورونیک اسید) و کاملا مصنوعی و در پتروشیمی پالایش می‌شوند. با تزریق این مواد، بدن، آنها را به عنوان ماده خارجی شناسایی کرده و برای از بین بردن آن تلاش می‌کند.

 

راه مطمئن فرم دهی به لب، گونه و پر کردن خط خنده با تزریق ژل

 

فرم دهی به لب

 

استفاده از ژل‌های هیالورونیک طبیعی که دارای برچسب اصالت کالا وزارت بهداشت باشند.

 

دلیل ایمن بودن تزریق ژل های هیالورونیک اسید چیست؟

هیالورونیک اسید ماده ایست که به صورت طبیعی در پوست انسان وجود دارد و وظیفه حفظ آب در پوست را دارد، با تزریق این ماده، سیستم دفاعی بدن، به هیچ عنوان آن را به عنوان ماده خارجی شناسایی نمی‌کند و حتی علاوه بر افزایش حجم به صورت طبیعی با حفظ آب در ناحیه می‌تواند موجبات جوان تر شدن و شادابی پوست را فراهم کند.

 

دلیل تفاوت قیمت ژل‌های هیالورونیک اسید در چیست؟

اصلی ترین مارک ژل‌های تزریقی می باشد ارزان ترین ژل‌های موجود در حال حاضر ژل های چینی هستند که به هیچ عنوان استاندارد مورد تایید نمی‌باشند و گرانترین ژل های حال حاضر تئوسیال سوئیس و استایلج فرانسه می‌باشد، که حتما باید دارای برچسب وزارت بهداشت باشد.

 

تزریق ژل های معتبری که دارای برچسب نباشند به چه صورت است؟

به طور مثال ژل ژوویدرم مانند تئوسیال در دنیا بسیار معتبر می‌باشد اما برچسب تاییدیه اصالت کالا ندارد و بسیاری از انواع موجود در ایران تقلبی می‌باشد. صمیمانه پیشنهاد می‌کنم با سلامت بدن خودتان بازی نکنید.

 

بهترین برند برای تزریق ژل

قطعا برند تئوسیال سوئیس، به دلیل اینکه 4 سال پیاپی به عنوان بهترین فیلر در جهان شناخته شده و در سال 2016 از مرز 7 میلیون تزریق در جهان گذشت.

 

تزریق ژل بهتر است یا چربی

 

ژل بهتر است یا چربی

 

بیشترین دلیلی که سال‌های گذشته نسبت به امروزه تزریق چربی در دنیا فراگیر شد قیمت تمام شده کمتر بود به این دلیل که از چربی‌های خود بدن استفاده می‌شد، اما تزریق ژل به دو دلیلی بهتر است: اولا: ماندگاری چربی مشخص نیست و علامت سوال است، بستگی به شرایط بدن دارد، اما ماندگاری ژل هیالورونیک اسید بین 6 ماه تا یک سال است. دوما: مراحل دریافت چربی و تزریق مجدد آن بسیار حساس است و کوچکترین نقص باعث جذب عفونت و تزریق آن به بدن می‌شود، در صورتی که در مورد ژل‌های هیالورونیک اسید چنین مشکلی نیست (البته مجدد تاکید می کنم مارک های معتبر اروپایی که مورد تایید وزارت بهداشت هستند).

مراقبت های بعد از تزریق فیلر

روش های مدرن برای لیفت ابرو و پیشانی

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید