در حال گرفتن اطلاعات...

رژلب قرمز - کدام تناژ قرمز مناسب رنگ پوست شماست؟

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 7479

رژلب قرمز، رنگ بسیار پرطرفداری است اما باید آن را هوشمندانه انتخاب کنید تا شما را زیباتر کند. تناژ رنگ قرمز را با توجه به رنگ پوستتان انتخاب کنید.

رژلب قرمز - کدام تناژ قرمز مناسب رنگ پوست شماست؟

هیچ چیز مانند رژلب قرمز رنگ در زیبایی آرایش یک خانم موثر نیست، رنگی کلاسیک، پرطرفدار و درخشنده که هرگز قدیمی نمی‌ شود. اما آیا می‌ دانید هر رنگ و تناژی از رژلب قرمز مناسب هر نوع رنگ پوست نیست؟ کدام رنگ قرمز برای تناژ پوست صورت شما مناسب است؟ انتخاب درست رنگ قرمز برای یک آرایش کلاسیک بی‌ نقص خیلی موثر است.

 

انتخاب تناژ رنگ رژلب قرمز متناسب با رنگ پوست

 

از ستاره‌ های سینما گرفته تا عروس‌ ها و دختر بچه‌ ها، همه و همه مدل رژلب قرمز را دوست دارند و همیشه آن را انتخاب اول خود قرار می‌ دهند. بهتر است تناژ مناسب رنگ قرمز برای رنگ پوستتان را بشناسید و طبق آن به خرید و استفاده از رژلب قرمز کنید. حتمابه نکته‌ های اینچنینی به دقت توجه کنید تا تناسب آرایش صورتتان بر هم نخورد.

برای هماهنگی بیشتر بین آرایشتان بهتر است رنگ قرمز رژلب را با رنگ لاک قرمز ست کنید.

 

رنگ پوست سفید گچی

رنگ رژلب قرمز که در آن هیچ نوع رنگ دیگری نیست و فقط قرمز است و قرمز. این رنگ برای پوست‌ های سفید و بسیار سفید مناسب است.

 

رژلب قرمز برای پوست سفید گچی

 

رنگ پوست سفید و مایل به زرد

این رنگ پوست، تناژ شایع و معمول رنگ پوست در ایران و خانم های ایرانی است. برای این نوع رنگ پوست، رژلب قرمزی که مایل به رنگ سرخ گیلاسی است، مناسب می‌ باشد. یعنی نوعی رنگ صورتی تیره در آن وجود دارد. سرخی صورتی، سفیدی پوست را خنثی می‌ کند.

 

رژلب قرمز برای پوست سفید

 

رنگ پوست سبزه

این نوع رنگ پوست در خود هاله‌ ای از رنگ طلایی دارد که باید با رژلب قرمزی که دارای رنگ نارنجی مرجانی است، هماهنگ شود. حالت طلایی رنگ رژلب با درخشش طبیعی رنگ پوست متناسب است.

 

رژلب قرمز برای پوست سبزه

 

رنگ پوست گرم و کاراملی

این تناژ رنگ پوست به طور طبیعی گرم است و باید با رژلب قرمز ارغوانی رنگ متناسب گردد.

 

رژلب قرمز برای پوست کاراملی

 

رنگ پوست بسیار تیره

برای این نوع رنگ پوست که تناژ گرم زیادی دارد، بهتر است رژلب قرمزی که در آن هاله‌ ای از بنفش وجود دارد استفاده شود. رنگ بنفش با چنین رنگ پوستی همخوانی زیادی دارد و گرمی رنگ پوست را با سردی خود خنثی می‌کند.

 

رژلب قرمز برای پوست تیره


برندهای برتر رژلب قرمز

آموزش آرایش گرادینت لب ها فقط در 3 مرحله

بالم لب چیست - آموزش ساخت بالم لب خانگی

رژ لب مرجانی - منتخب رژ لب نارنجی و مرجانی برای تابستان 96

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید