در حال گرفتن اطلاعات...

ترفندهای زیبایی - چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم

بزرگنمایی
دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 2561

چگونه خوشگل شویم؟ رازهای زیبایی صورت بدون آرایش در چیست؟ چگونه بدون آرایش چشمان جذاب داشته باشیم؟!

ترفندهای زیبایی - چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم

آیا می‌توان بدون آرایش هم زیبا بود؟ آیا همیشه برای زیبایی نیاز به میکاپ‌های سنگین یا رفتن به سال‌های آرایش است؟ با چند ترفند ساده، یاد می‌گیرید که چگونه به صورت طبیعی زیبا باشید!

به طور منظم پاکسازی کنید

پوست خود را به طور منظم با پاک کننده‌ای که کمی گرانول شکر به آن اضافه کرده‌اید، اسکراب کنید. این عمل را می‌توانید در حمام و با ماساژهای ملایم روی پوست انجام دهید. بهترین فایده‌ی پاکسازی پوست، حذف شدن سلول‌های مرده است. (ماسک خانگی سفید کننده و از بین برنده جوش را ببینید.)

 

اسکراب صورت

 

صبح‌‌ها زود از خواب بیدار شوید

با استفاده از ماسک‌های مرطوب کننده هر روز صبح، پوست خود را دوباره زنده کنید، منافذ آن‌را ببندید و درخشش را به پوستتان بازگردانید. (ماسک حانگی مرطوب کننده پوست را بخوانید.)

 

دختر جوان در تخت

 

ابروهای خود را تمیز کنید

ابروهای به دقت تمیز شده، صورت شما را قاب می‌کند و باعث زیباتر دیده شدن چشمانتان می‌شود. اگر ابروهایتان خیلی نازک و کم پشت است، شب‌ها از سرم‌ رشد ابرو استفاده کنید.

 

برداشتن ابرو با موچین

 

درخشان‌تر لبخند بزنید

لبخندی درخشان و سفید به صورت شما کمک می‌کند که هم جوان‌تر و هم زیباتر به نظر برسید. پس فراموش نکنید که به طور منظم دندان‌پزشک خود را ببینید و از محلول‌های جدید درخشان کننده دندان استفاده کنید. البته فراموش نکنید که مسواک زدن ضروری است. (سفید کردن دندان در کمتر از 3 دقیقه را ببینید.)

 

مردی با دندان های سفید

 

از کرم‌های مرطوب کننده استفاده کنید

صورت خود را با کرم‌های مرطوب کننده آبرسانی کنید، هم باعث درخشش بیشتر پوستتان می‌شود و هم آن‌را جوان نگاه می‌دارد. می‌توانید از مرطوب کننده‌های حاوی ضد آفتاب استفاده کنید تا در طول روز نیز خیالتان راحت باشد و پوستتان از لکه‌ها و نقاط سیاه در امان بماند.

 

زدن مرطوب کننده به صورت

 

زیرسازی (پرایمر) کنید

چند قطره از یک پرایمر سبک و روشن کننده را با مرطوب کننده خود مخلوط کنید و با انگشتانتان به نقاط تیره صورتتان بمالید. آرایش صورت - منتخب انواع پرایمر صورت 2018 

کمی پودر برنزه استفاده کنید

حتی اگر اهل آرایش کردن نیستید و نمی‌خواهید روی صورتتان را با انواع کرم‌ها پر کنید، اندکی پودر برنزه کننده را برای طبیعی نشان دادن جای آفتاب در نواحی صورت که زیر نور قرار می‌گیرند، بزنید. (پودر برنزه کننده پوست تابستان 2017 )

 

زدن پودر برنزه به صورت

 

مژه‌ها را بلندتر کنید

برای این‌که مژه‌هایتان بلندتر و پرتر به نظر برسند (بدون استفاده از ریمل)، اندکی وازلین را به سر یک ریمل تمیز و بدون رنگ بزنید و بعد از فر کردن مژه، روی آن بکشید. (چگونه از کم پشت شدن مژه‌ها جلوگیری کنیم و مژه‌های طبیعی و ترفند ریمل زدن را ببینید.)

لب‌هایتان را درخشان و نرم کنید

می‌توانید هفته‌ای دو بار در حمام لب‌های خود را اسکراب کنید و بعد از آن برای مرطوب کردنش از کمی وازلین یا مرطوب کننده استفاده کنید. (نرم کردن سریع لب‌ها در خانه را بخوانید.)

 

وازلین زدن به لب

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید