در حال گرفتن اطلاعات...

هایلایت مو در خانه با مواد طبیعی

دسته: مو تاریخ نگارش: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 3842

خانم‌هایی که به زیبایی و سلامت موهایشان اهمیت می‌دهند و دوست دارند رنگ موهای براق داشته باشند به سراغ مواد طبیعی می‌روند.

هایلایت مو در خانه با مواد طبیعی

اصولا خانم‌ها علی رغم علاقه‌ای که به رنگ موهای روشن و هایلایت های زیبای مو دارند زیاد تمایل به این سبک رنگ موها نشان نمی‌دهند چرا که آسیب زیادی به موها وارد می‌شود. اما برای این راه هم یک راه حل طبیعی وجود دارد و آن هم هایلایت کردن مو در خانه با آبلیمو است. رنگ موی بلوند عسلی

شما می‌توانید با استفاده از آبلیمو این کار را انجام دهید. آب لیمو نه تنها برای مو و پوست مفید است بلکه برای روشن کردن مو و ایجاد هایلایت‌هایی بر روی آن نیز استفاده می‌شود.

نتیجه‌ی این عمل به رنگ طبیعی موهایتان بستگی دارد. اگر شما موهای تیره‌ای دارید پس ممکن است بعد از اولین بار استفاده، تغییر زیادی به چشمتان نیاید. قسمت جالب کار این است که نتیجه شما را سورپرایز خواهد کرد و شما نمی‌دانید که چه رنگی در انتظارتان است. معرفی کامل روش های مختلف هایلایت به همراه عکس

 

روش هایلایت کردن مو با آبلیمو در خانه

 

هایلایت کردن موها با آبلیمو

 

 اول شما باید تصمیم بگیرید که کدام قسمت موهایتان می‌خواهید روشن تر باشد. آیا می‌خواهید کل موهایتان را روشن کنید یا فقط بخشی از آن را به صورت سایه روشن در آورید؟ مقدار آبلیمو بستگی به مقدار موهایی دارد که شما می‌خواهید روشن کنید.

لیمو را در ظرفی بفشارید، سپس آبلیمو را داخل بطری اسپری داری بریزید تا راحت‌تر بتوانید از آن استفاده کنید.سپس اگر می‌خواهید سایه روشن‌های طبیعی بر روی موهایتان داشته باشید، آن را به همه‌ی مو اسپری کنید و اگر قسمتی از موهایتان را می‌خواهید روشن کنید،آن قسمت را جدا کرده و در دستانتان بگیرید و سپس آبلیمو را بر روی آن اسپری کنید. این کار باعث خواهد شد شما هایلایت‌هایی طبیعی بر روی موهایتان داشته باشید.  بعد از این که آبلیمو را به روی موهایتان پاشیدید، بیرون رفته و در معرض آفتاب قرار بگیرید. اسید سیتریک موجود در لیمو کوتیکول مو را باز می‌کند و با اشعه ی فرابنفش خورشید ترکیب می‌شود و اکسیژن شروع به روشن کردن مو می‌کند.پس 30 الی 60 دقیقه زیر نور آفتاب قرار بگیرید. بعد از این که آفتاب گرفتید، دوش بگیرید و سپس موهای خود را با یک نرم کننده‌ی خوب بشویید. در معرض مستقیم خورشید بودن ممکن است موهایتان را خشک کند به همین دلیل توصیه می‌شود از نرم کننده استفاده شود.

انواع مدل های مش و هایلایت

محبوب ترین مدل های رنگ و مش 2017

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید