در حال گرفتن اطلاعات...

آرایش ملایم چشم

دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 4935

آرایش چشم‌ها نقش مهمی در زیبایی چهره دارد به گونه‌ای که یک آرایش ملایم چشم، زیبایی خاصی و خیره‌کننده‌ای را برای شما به‌وجود آورد!

آرایش ملایم چشم

چشم‌ها، اولین قسمت از صورت هستند که در یک ارتباط، مورد توجه قرار می‌گیرند و به همین دلیل آرایش چشم‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخودار است. یکی دیگر از عواملی که به طور مستقیم با چشم‌ها و زیبایی صورت در ارتباط است، مدل ابروها و آرایش خوب و مناسب ابرو است. آرایش چشم اگر به روش درست و مناسب صورت گیرد می‌تواند به تنهایی زیبایی خاص و جذابی را برای شما ایجاد کند.

برای داشتن آرایش چشم مناسب و جذاب، آشنایی با ترفندها و مهارت‌های مربوط به آرایش این قسمت از صورت که شامل: کشیدن خط چشم، سایه زدن درست، ریمل مناسب و استفاده از براش‌های دقیق، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

آرایش ملایم چشم، آرایشی است که می‌توان به‌سادگی و با اندکی مهارت انجام داد و در موقعیت‌های مختلف مانند مهمانی‌ها، قرارهای دوستانه، دانشگاه و ... استفاده کرد.  برای یک آرایش ملایم می‌توان از یک خط‌چشم ساده استفاده کرد و برای اینکه درخشش چشم‌ها بیشتر شود می‌توان یک سایه کم‌رنگ و درخشان را به آن اضافه کرد.

مدل‌های آرایش چشم ملایم بسیاری نیز در این زمینه وجود دارند که می‌توان از آن‌ها در بهتر شدن آرایش خود ایده بگیرید. تعدادی از این مدل‌های زیبا و جذاب را در این قسمت از زیبامون دات کام مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید.

 

مدل‌های زیبا و جذاب آرایش چشم

 

آرایش ساده چشم با خط چشم مشکی و کشیده

برای یک آرایش ملایم و جذاب همیشه از یک سایه رنگ پوست بر روی پلک‌ها، استفاده کنید. زیر ابروها را سایه‌ای روشن‌تر و سفید رنگ بزنید تا قوس زیر ابرو مشخص‌تر شود. یک خط‌چشم تیره و مشخص می‌تواند زیبایی چشم‌ها را کامل کند. برای زیباتر و کامل‌تر شدن آرایش می‌توانید از یک سایه‌ی مات و کمی تیره‌تر از رنگ پوست در گوشه‌های خارجی چشم استفاده نمایید.

 

خط چشم مشکی و کشیده

 

آرایش ساده چشم

 

آرایش ساده چشم

 

آرایش ملایم چشم با خط چشم باریک

 

آرایش ملایم چشم با خط چشم باریک

 

آرایش چشم ملایم، جذاب و زیبا

 

آرایش چشم ملایم و زیبا

 

آرایش چشم جذاب و شیک

اگر می‌خواهید چشمانی جذاب‌تر و درخشان‌تر داشته باشید، استفاده از سایه‌های اکلیلی و براق در گوشه‌ی داخلی چشم انتخاب مناسبی است. استفاده از رنگ سایه متناسب با رنگ چشم و یا رنگ لباس نیز می‌تواند در زیباتر شدن آرایش چشم‌ها تاثیر زیادی داشته باشد.

 

آرایش چشم جذاب و شیک

 

آرایش چشم زیبا با خط چشم گربه‌ای

 

آرایش چشم با خط چشم گربه ای

 

آرایش چشم زیبا و خاص

 

آرایش چشم زیبا و خاص

 

آرایش چشم با سایه براق

 

آرایش چشم با سایه براق

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید