در حال گرفتن اطلاعات...

ورزش کردن - 5 زار زیبایی آور ورزش

دسته: تناسب اندام تاریخ نگارش: ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 1988

آیا می دانید ورزش علاوه بر تناسب اندام ،چه تاثیرات مثبتی بر زیبایی پوست شما می گذارد؟نکات اثبات شده زیر شما را در این مورد بیشتر متقاعد ساخته و بیش از پیش شما را به انجام ورزش های روزانه ترغیب خواهد کرد.

ورزش کردن - 5 زار زیبایی آور ورزش

بر هیچکس پوشیده نیست که ورزش کردن، آن هم در هر سن و سالی، می‌تواند باعث سلامتی و شادابی و طول عمر مفید انسان شده و طراوت را به آن ببخشد. تاثیرات ورزش بر زیبایی نیز بسیار زیاد است که در ادامه به پنج مورد از این رازها اشاره خواهیم کرد...

5 راز زیبایی ورزش کردن !

۱سلامت زیباست !

 این یک واقعیت است که افراد سالم، زیبا هم هستند! چرا که سلامتی باخود، جذابیت و اعتماد به نفس هم می‌آورد.

 

ورزشکار زیبا

 

 

۲اهمیت عرق کردن برسلامت پوست

از آنجاییکه عرق از منافذ پوست خارج می شود، قادر است هر گونه چربی اضافه و آلودگی را از طریق پوست، از بدن خارج نماید و بدون هیچ اغراقی، می تواند مثل یک آنتی بیوتیک طبیعی، با جوش‌ها و آکنه‌های پوستی مبارزه کند.

 

عرق کردن

 

به هر حال پس از هرگونه فعالیت روزمره یا ورزشی، شاهد برون ریزی سموم و آلودگی های بدن و فواید بی شما آن خواهید بود و این تنها از طریق تعریق امکان پذیر است. در غیر این صورت آلودگی ها در پوست باقی مانده و باعث ایجاد جوش و دیگر مشکلات پوستی می شوند.

به علاوه، افزایش گردش خون، خون بیشتری را هم به پوست و هم موها می‌رسانند و موجب رشد بیشتر و بهتر موها نیز می شوند. 6 روش برای کمتر عرق کردن

 

۳بهبود گردش خون = پوست خوش رنگ تر

افزایش گردش خون، علاوه بر موارد بالا، با اکسیژن‌رسانی بیشتر به سلول‌های پوست، باعث شادابی و رنگ زیبای پوست شما هم خواهد شد.

 

۴کاهش پف و سیاهی اطراف چشم

انجام فعالیت ورزشی، موجب بهبود سیستم لنفاوی بدن و کاهش تجمع آب در بدن و ناپدید شدن پف و هاله سیاه دور چشم‌ها می‌شود. درمان خانگی پف چشم

 

۵-ازبین رفتن چروک های پوست

براساس مطالعات اخیر، فعالیت ورزشی مستمر و طولانی مدت، موجب کلاژن‌سازی بیشتر پوست و افزایش خاصیت کشسانی آن و نهایتا خداحافظی با چروک‌های پوست خواهد شد.

 

پوست صاف و پوست چروکیده

 

 

 

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید