آرایش ملایم صورت، مدل های داغ بهار 2017

دسته: آرایش کلی صورت تاریخ نگارش: ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 3845

آموزش 3 مدل آرایش لایت دخترانه و بسیار جذاب با حداقل لوازم آرایش برای خانم هایی که به دنبال آرایش مخفی و سبک هستند!

آرایش ملایم صورت، مدل های داغ بهار 2017

با فرا رسیدن فصل بهار و تازه شدن آرایش‌ها، طبیعتا روتین روزانه‌ی آرایش شما نیز تغییر خواهد کرد، به خصوص که ماه بعدی نیز به همراه اولین روزهای بهار، عید نوروز (آرایش ملایم صورت برای عید به همراه آموزش) را نیز در پی خواهد داشت. این 3 گانه‌ی آرایشی که در زیر به شرح شان می‌پردازیم، 3 گانه‌ای هستند که از فشن شوهای بهار الهام گرفته شده‌اند و مطمئنا آن‌ها را بسیار خواهید دید. سه مدل میکاپ لایت دخترانه که در عین سادگی بسیار جذاب و مدرن هستند، به خصوص برای خانم هایی که طرفدار سبک های آرایشی مینی مالیستی هستند!

سه مدل آرایش صورت دخترانه

آرایش صورت کلاسیک با خط چشم گربه ای و رژ لب نود قهوه ای

خط چشم گربه‌ای

برای زمانی‌که شما می‌خواهید زیبا باشید ولی وقت زیادی نیز برای صرف کردن آرایش چشم ندارید!

خطی را کشیده و تیره و پهن کنید.

به کمک یک براش خط چشم، سایه مشکی را از وسط خط مژه تا بیرون گوشه خارجی چشم بکشید و دنباله کوتاهی برایش بگذارید. حالا کمی از این سایه مشکی را به زیر مژه‌های پلک پاینی نیز بزنید، سپس در پلک بالا با اسفاده از خط چشم مایع، روی سایه مشکی بکشید، برای جلوگیری از لرزش دست، آن‌را روی گونه خود بگذارید.

حالا نوبت چوب جاودی شما است!

وقتی‌که کشیدن خط تمام شد، با استفاده از ریمل حجم دهنده، چشمان خود را بازتر و جذاب‌تر کنید! 2 لایه از ریمل را روی مژه‌های بالا بزنید و برای جلوگیری از سیاه شدن زیر چشم هنگام زدن ریمل به مژه‌های پایینی، اضافه‌ی آن‌را قبل از مصرف، بگیرید.

از ابروها نگذرید.

برای داشتن چشمانی جذاب، تمیز بودن ابروها بسیار مهم و ضروری است. در ابتدا موهای خیلی نا به جا را با موچین بردارید، سپس ابروها را به سمت بالا براش بزنید. سپس رژگونه‌ با رنگی خنثی و رژلبی نود بزنید تا تمام توجه به چشمان شما متمرکز گردد.

 

خط چشم گربه ای

 

آرایش چشم متفاوت با سایه چشم بنفش و هلویی

پلک‌های رنگین کمانی

استفاده از دو رنگی که کاملا باهم هم‌خوانی دارند...

پالت سایه خود را بردارید.

دو رنگی را که باهم متضاد هستند ولی هم‌خوانی نیز دارند را انتخاب کنید (مانند هلویی و بنفش) یا این‌که دو رنگ از یک خانواده را انتخاب کنید. با کمک براش، سایه‌ها را در کنار هم طوری بزنید که فصل مشترکی داشته باشند. سپس سایه‌ای که در قسمت خارجی چشم زده‌اید را به خط زیر مژه در پلک پایین هم بزنید. معمولا رنگ‌های ملایم و گرم در خط زیر چشم بهتر جلوه‌گر می‌شوند.

خط چشم بکشید

در نزدیکی خط مژه پلک بالا، با خط چشم مایع، خطی بکشید که وضوح چشمانتان مشخص شود. به جای کشیدن خط چشم پهن و وسیع، خطی باریک مانند چشم باربی بکشید که هم صورتتان را شاداب‌تر و هم جوان‌تر نشان دهد.

مژه‌ها!!!

همیشه استفاده از ریمل باعث زیبایی و براق نشان دادن چشم می‌شود، بنابراین از چند لایه ریمل حجم دهنده نیز برای پایان کار استفاده کنید. باری برقراری تعادل صورتتان نیز از رژگونه و رژلبی نود استفاده کنید.

 

سایه چشم بنفش

 

مدل آرایش لایت با سایه چشم شاین دار

چشم‌هایی به درخشش ستاره‌ها

‌اندکی سایه براق، میزان زیادی درخشش در صورتتان پدید می‌آورد.

اول از همه چشمانتان را آماده کنید.

برای داشتن سایه چشم براق بی نقصی در ابتدا با کانسیلر، پلک خود را بپوشانید. سپس از یک سایه چشم خنثی برای دادن عمق به خط پلکتان استفاده کنید.

حالا برق بزنید!

براش سایه کوچکی بردارید و با کمک آن تمام سطح پلکتان را براق کنید، به خصوص گوشه‌ی داخلی چشمتان را! سپس با خط چشم مایع از قسمت میانی پلک بالا تا قسمت میانی پلک پایین را بکشید.

پایان بزرگ

مژه‌های مشکی و فراوان، زیبایی خاصی به سایه چشم براقتان می‌دهند. از یک یا 2 لایه ریمل برای دراماتیک و جذاب شدن چشمتان استفاده کنید!

 

میکاپ صورت لایت

ممنونیم که با زیبامون دات کام همراه بودید! نظر شما راجع به این میکاپ های لایت چیست؟!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید