در حال گرفتن اطلاعات...

آمارهای جالب از مصرف لوازم آرایش خانم ها - اینفوگرافی

بزرگنمایی
دسته: لوازم آرایشی تاریخ نگارش: ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 2531

هر کدام از خانم ها برای آرایش کردن خود دلیل، هدف و الگوی خاصی دارند که ممکن است با دیگران متفاوت باشد اما نتیجه تمام آن‌ها با هم یکسان است، زیبایی بیشتر و جذابیت در چهره در ذهن تمام آن‌ها حرف اول را می‌زند.

آمارهای جالب از مصرف لوازم آرایش خانم ها - اینفوگرافی

اطلاعات این اینفوگرافی برگرفته از نظرسنجی در میان تعداد زیادی خانم درباره آرایش کردن است که حقایق بسیار جالبی را درباره این مسئله ارائه می‌دهد.

خیلی از خانم‌ها با عادتی که در خود به آرایش ایجاد کرده‌اند، بدون آن احساس برهنه بودن می‌کنند و حتما به دنبال این لباس جذاب می‌روند. بعضی از زن‌ها با آرایش کردن احساس اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنند و بعضی نیز دلیل آن را پنهان کردن نواقص صورت می‌دانند. اما این در حالی است که سن شروع آرایش از حدود 16 سال است.

در این اینفوگرافی میزان زمان مصرفی برای آرایش کردن و پولی است که در این باره خرج می‌شود و همچنین عادت‌هایی که خانم‌ها در خرید لوازم آرایش دارند، اطلاعات جالبی به شما می‌دهد که ممکن است خودتان نیز خبر نداشته باشید. اما ممکن است این آمارها در کشور ما کمی متفاوت باشد، زیر در ایران زنان بیش از هر جای دیگری در دنیا آرایش می‌کنند و سن شروع آرایش نیز کمی پایین‌تر است.

میزان هزینه خرید لوازم آرایش هم در کشور ما بیش از جاهی دیگر است و متاسفانه این هزینه بالا برای خرید لوازه آرایش قلابی و نامرغوب هزینه می‌شود که کیفیت مناسبی ندارند و ممکن است ضررهای زیادی را در طولانی مدت به چوست و سلامت بدن برساند.

 

اینفوگرافی جالب درباره آمار مصرف لوازم آرایش بین خانم ها

اینفوگرافی آمار لوازم آرایش

 

چند نکته مهم آرایشی

انتخاب رنگ سایه متناسب با رنگ چشم

لوازم آرایش حرفه ای - آشنایی با برند آرایشی مک

معرفی رنگ رژلب برای زمستان و بهار 2018

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید