در حال گرفتن اطلاعات...

فرم های مختلف ابرو برای هر مدل صورت

دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
5
تعداد رای‌دهندگان: 5776

بر اساس فرم چهره تان، مدل ابروی خود را انتخاب کنید تا زیباترین تناسب را در صورتتان ایجاد کنید.

فرم های مختلف ابرو برای هر مدل صورت

فرم دادن به ابروها به دو عامل مهم بستگی دارد تا زیبایی چهره را افزایش دهد و این دو عامل، مدل چهره و مدل ابروهاست. متناسب با مدلی که چهره‌ تان دارد و شکل ابروهایتان، باید بهترین و زیباترین ابرو را برای صورتتان در نظر بگیرید، زیرا اگر شکل ابروها هر چند هم که زیبا باشد ولی مناسب فرم چهره تان نباشد، از زیبایی شما کم خواهد کرد.

 

انواع مدل ابرو برای هر مدل صورت

ابروهای پیوسته

کاجول

 

اگر شما ابروهای به هم پیوسته‌ای دارید، پیشنهاد ما به شما این است که آن‌ها را دست‌کاری نکنید و بگذارید به همان حالت زیبای خود باقی بماند. یکی از معروف‌ترین سلبریتی‌ها که با ابروهای پیوسته بسیار معروف است، Kajol بازیگر بالیوودی است که در سال‌های گذشته آن‌ها را پهن‌تر و الان با زیبایی تمام آن‌ها نازک‌تر کرده است.

 

ابروهای پهن

دیپیکا پادوکنه

 

ابروهای پهن هم یک نعمت است و هم یک دردسر، نعمت از آن جهت که هر نوع مدل که مناسب صورتتان باشد را می‌توانید در نظر بگیرید و دردسر برای اینکه خیلی زود مدل خود را از دست می‌دهد و حالت پرمویی در صورت ایجاد می‌کند.

اگر ابروهای پهنی دارید، از نازک کردن آن‌ها خودداری کنید زیرا در طولانی مدت، موهای ابرو ضعیف می‌شوند و ممکن است دیگر رشد نکنند.

 

ابروهای نازک

چارلیز ترون

 

اگر ابروهای نازکی دارید، هیچوقت خودتان در برداشتن و مدل دادن به آن‌ها پیش‌قدم نشوید. مدل دادن به ابروهای نازک و ایجاد حالتی مناسب در آن‌ها، کار هر کسی نیست و باید به دست کسی که در این کار حرفه‌ای است، انجام شود، زیرا جایی برای خطا کردن وجود ندارد و با اشتباه در کندن یک مو از ابرویتان، ممکن است فرم آن به کلی خراب شود.

 

ابروهای صاف

جسیکا آلبا

 

مدل ابروهای صاف را به سختی می‌توان مدل خاصی داد. اما نکته‌ای که وجود دارد ،این است که باید فاصله بین دو ابرو را کاملا رعایت کنید و از اینکه به هم نزدیک باشند، جلوگیری نمایید.

همچنین در قسمت انتهایی ابرو با ایجاد یک قوس کوچک، می‌توانید ابروهای زیبایی ایجاد کنید.

 

ابروهای کمانی

مدل ابروی بیانسه

 

اگر ابروهای کمانی دارید، به دو صورت می‌توانید آن‌ها را حالت دهید. یکی اینکه همان حالت کمانی و گرد را در آن حفظ کنید و یکی دیگر اینکه در بخش قوس‌دار آن، کمی شکستگی ایجاد کنید تا هشتی شود.

 

بر اساس جدول زیر، بهترین فرم برای مدل دادن به ابروهایتان را پیدا کنید.

 

انواع مدل ابرو

 

ارتباط مدل ابرو با شخصیت

مدل ابروی مناسب با هر فرم صورت

مدل تتو و هاشور ابرو

همه چیز درباره میکروبلیدینگ

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید