در حال گرفتن اطلاعات...

مدل مش برای بهار 96

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 4155

مدل مش و هایلایت مو، زیبایی ویژه‌ای را برای موها ایجاد می‌کنند و درخشش هایلایت‌ها بسیار خیره‌کننده و جذاب است. با تعدادی از مدل مش و هایلایت‌های جدید برای بهار آشنا شوید!

مدل مش برای بهار 96

مش و هایلایت مو، زیبایی خیره‌کننده‌ای به موها می‌بخشند و برای هر اندازه از مو مناسب هستند. هایلایت و مش مو زیبایی رنگ مو را مشخص‌تر و زیباتر می‌کند.

در این قسمت از زیبامون دات کام تعدادی از ایده‌های هایلایت برای بهار امسال را ببینید. با ما همراه باشید.

 

مدل‌های جدید مش و هایلایت برای بهار 96

 

موهایی به رنگ بلوند چرک و هایلایت قهوه‌ای

 

رنگ مو بلوند چرک

 

هایلایت‌های قهوه‌ای بر روی موی بلوند تناسب بسیار خوبی دارند. رنگ بلوند و قهوه‌ای هردو جز رنگ‌های پایه هستند و قرار گرفتن این دو رنگ در کنار هم ترکیبی جذاب ایجاد می‌کند. سایه‌های مختلفی از رنگ قهوه‌ای و بلوند وجود دارد اما رنگ بلوند چرک در کنار هایلایت‌هایی به رنگ قهوه‌ای بسیار زیبا و قابل توجه است.

 

هایلایت‌های قهوه‌ای دودی

 

رنگ مو با هایلایتهای قهوه ای

 

از آنجایی که رنگ موی بلوند و رنگ قهوه‌ای دودی رنگ‌های محبوبی هستند، می‌توانید از این دو رنگ را به صورت هایلایت و مش استفاده کرده و در کنار هم رنگ مویی جذاب داشته باشید. سایه‌های درخشان قهوه‌ای دودی باعث می‌شوند که رنگ مویی روشن‌تر و زیباتر داشته باشید و همانطور که در عکس مشاهده می‌شود، هایلایت‌ها به طور کاملا مشخص نسبت به رنگ زمینه مو هستند.

 

بلوند دودی و هایلایت‌هایی به رنگ قهوه‌ای دودی

 

رنگ مو بلوند دودی

 

زمانی که دو رنگ دودی پرطرفدار با یک دیگر ترکیب شوند، زیبایی خاصی را به دنبال خواهند داشت. هایلایت‌های قهوه‌ای دودی بر روی زمینه بلوند دودی، رنگ چهره را روشن‌تر و زیباتر می‌کنند. این رنگ مو و مدل مش، باعث می‌شود چهره‌ای جذاب‌تر داشته باشید.

 

هایلایت‌های بلوند بر روی رنگ قهوه‌ای تیره

 

رنگ مو قهوه ای با هایلایت بلوند

 

هایلایت‌های بلوند و کم بر روی موهای قهوه‌ای تیره، درخشش موها را چندین برابر بیشتر می‌کنند. این ترکیب از مش و هایلایت، یک انتخاب مناسب برای دختران جوان است و حالتی زیبا و طبیعی را بر وری موها ایجاد می‌کند. رشته‌های نازک مش زیبایی مو را بیشتر کرده است.

 

هایلایت‌های دودی روشن بر روی رنگ قهوه‌ای دودی

 

رنگ مو قهوه ای با هایلایت دودی

 

این ترکیب از مش و هایلایت نیز جذابیت ویژه‌ای دارد و هایلایت‌ها درخشش فوق‌العاده‌ای را برای موها ایجاد کرده‌اند.

 

همیشه قبل از انتخاب رنگ مش و هایلایت موها، با آرایشگر خود مشورت کنید تا رنگی مناسب با رنگ پوست شما انتخاب شود تا زیبایی چهره و موها تکمیل کننده‌ی هم باشند.

 

زیباترین هایلایت‌های فانتزی 2017

موهای مشکی و هایلایت مناسب برای آن

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید