در حال گرفتن اطلاعات...

مدل ابرو شیک، مناسب با مدل صورت + تصویر

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 3892

ابروها یکی از مهم‌ترین اجزای صورت هستند و به نوعی قاب چشم‌ها به‌شمار می‌روند. مدل ابروها می‌تواند تفاوت بسیار زیادی را در ظاهر کلی شما ایجاد کند و حتی روی سن‌تان هم تاثیر دارد! پس قبل از انجام هرکاری، مدل صورت و مدل ابروی متناسب با آن‌را بیابید..

مدل ابرو شیک، مناسب با مدل صورت + تصویر

همان‌طور که می‌دانید، مدل ابرو روی کاهش یا افزایش سن شما تاثیر زیادی دارد. طوری که قوس ابرو صحیح می‌تواند از سن شما بکاهد و فاصله‌ی بین دو ابرو می‌تواند ترکیب صورت شما را به کلی عوض کند. اما همانند بقیه‌ی مسایل مربوط به زیبایی، یک مدل ابرو هم برای همه‌ی صورت‌ها مناسب نیست، برای همین باید اول از همه مدل صورت خود و بعد از آن مدل ابروی مناسب برای چهره‌تان را به دقت انتخاب کنید؛ درنتیجه قبل از به دست گرفتن موچین یا قیچی برای طرح دادن به ابروهایتان، متن زیر را به دقت بخوانید. همه چیز درباره میکروبلیدینگ را بخوانید. اجرای میکروبلیدینگ ابروها را ببینید.

 

صورت گرد و مدل ابروی مناسب

قوس‌های تیز و ابرویی که به سمت بالا باشد برای این مدل صورت بسیار مناسب است، زیرا از نظر افقی با بالا بردن اجزای چهره، به صورت تعادل می‌دهد. برای پر کردن ابرو، قوس آن‌را نسبت به جاهای دیگر ابرو، اندکی پررنگ‌تر نمایید. سعی کنید بالاترین قوسی که می‌توانید را به صورتی که غیرطبیعی نباشد، بدست بیاورید. سپس طوری ابرو را تمیز کنید که به سمت بالا باشد، این مدل چهره‌ی شما را دلنشین خواهد کرد.

 

کریسی تیگن

 

صورت کشیده و مدل ابروی مناسب

انتهای ابروهای خود را بکشید، این کار باعث می‌شود تمام اجزای صورتتان از نظر افقی به تعادل برسند. هم‌چنین ابروهای صاف (خطی) باعث می‌شوند صورت شما متعادل‌تر به نظر بیاید.

 

چیزل بوندشن

 

صورت بیضی و مدل ابروی مناسب

افرادی که صورت بیضی شکل دارند راحت هستند، چون هیچ قانون خاصی برای شکل ابروهایشان وجود ندارد. فقط با توجه به افعاد صورتتان اندکی ابروها را تمیز کنید تا خیلی طبیعی به نظر برسند.

 

جسیکا آلبا

 

صورت قلبی شکل و مدل ابروی مناسب

صورت‌های قلبی شکل از سخت‌ترین نوع صورت‌ها هستند، زیرا که کلا تمرکز زیبایی در آن‌ها بر روی چشم‌ها و پیشانی‌شان است. باید سعی کنید که اجزای صورت را مستقیم یا گرد نگه‌دارید و طوری عمل کنید که صورت سنگین به نظر نرسد. مراقب باشید که با مداد ابرو به نواحی خالی حمله نکنید! زیرا باعث تاکیید بر پیشانی شما می‌شود.

 

ریس واتراسپون

 

صورت مربعی شکل و مدل ابروی مناسب

اگر صورت مربعی شکلی دارید، از ابروهای پهن با قوس محکم استفاده کنید. ابروهایی ضخیم و تیره رنگ با فک مربعی و قوی شما تعادل خیلی خوبی را ایجاد می‌کند. هم‌چنین اگر ابروهایتان زاویه‌دار باشند نیز به تعادل اجزای صورت کمک می‌کنند. البته هم زاویه و هم قوس با صورت مربع شکل عالی می‌شوند. فاصله‌ی بین چشمانتان نیز کلیدی برای درست کردن بهترین ابرو است. همواره این مساله (فاصله‌ی بین چشمان) را در زمان طراحی ابرو ، مد نظر بگیرید.

 

آنجلینا جولی

 

ابروی مناسب برای چشم‌های نزدیک به هم

چشم‌های نزدیک به هم نیازمند ابروهایی بلند با قوس وسیع هستند که تمام استخوان ابرو را شامل شود. مراقب باشید که ابروهای شما باریک و تیز نشوند زیرا تاثیر پیکانی خواهند گرفت و همه‌ی اجزا را به سمت داخل و پایین صورت می‌کشانند.

 

جنیفر آنیستون

 

ابروی مناسب برای چشم‌های دور از هم

اگر چشم‌های شما از هم دور هستند، ابروها را طوری پر کنید که به سمت داخل گرایش داشته باشند تا با چشم‌هایتان هماهنگ شوند و اجزا را در مرکز صورت نشان دهند. ابروهای ملایم برای صورت شما بهترین انتخاب هستند، در نتیجه اطراف ابرو را به جای کندن موها، کوتاه و مرتب کنید.

 

آماندا سیفرید

 

مدل ابرو اسپرت و سلبریتی‌ها را بخوانید.

ممنونیم که با زیبامون دات کام همراهین!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید