در حال گرفتن اطلاعات...

عکس ته ریش مردانه 1396، قسمت دوم

دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 4285

عکس های جدیدترین ته ریش های مردانه که به هر مدل صورت و جنس مویی می آیند را ببینید و ایده بگیرید!

عکس ته ریش مردانه 1396، قسمت دوم

ته ریش یکی از پر کاربردترین استایل‌ها در آقایان است، به خصوص آقایانی که صورت کشیده یا مستطیلی دارند، با ته ریش ملایم خیلی جذاب می‌شوند! اما بقیه آقایان چطور؟ در این‌جا (قسمت دوم) با تعدادی از جدیدترین مدل ته ریش برای انواع صورت‌ها آشنا می‌شوید! قسمت اول را در این‌جا بخوانید. جالب‌ترین و جدیدترین مدل ریش برای آقایان را بخوانید. مدل موی جدید در آقایان 2017 را ببینید. مدل مو مردانه کوتاه را ببینید. آموزش مدل موی جدید برای آقایان را ببینید.

 

ته ریش: کوتاه کردن اندک اطراف صورت

مدل ته ریش کوتاه و جذابی ه با تیپ‌های اسپرت و هنری واقعا مناسب است. اطراف صورت به سمت خط رویش موها اندکی کوتاه شده‌اند. سپس توسط تیغ، موهای روی گردن خیلی تمیز و مرتب کوتاه شده است.

 

ته ریش متوسط

 

ته ریش: کوتاه کردن با قیچی

اطراف صورت را با قیچی کوتاه کنید، موی زیر لب را هم با تیغ بزنید و برای پایان کار اطراف ناحیه‌ی گردن را نیز تمیز و کوتاه کنید.

 

ته ریش کوتاه شده با قیچی

 

ته ریش کامل رابرت پتینسون

اطراف صورت و روی گونه‌ها را اندکی بلندتر از جاهای دیگر صورت نگه داشته و بقیه ی ریش را کوتاه کنید، طوری که فقط اندکی مو برای جذابیت صورت باقی بماند. مراقب باشید که مدل بافت و طول موها در تمام صورت و گردن یکسان باشد.

 

روبرت پتینسون

 

ته ریش: ترکیب کامل

اطراف و جلوی ریش را در مقابل با خط فک، موهای گردن و سبیل معمولی کوتاه‌تر کنید، سپس بالای آن‌ (روی گونه) را با تیغ خط تمیزی انداخته و روی گردن را نیز با تیغ شیو کنید.

 

ته ریش منظم

 

ته ریش: اصلاح کوتاه با تیغ

با ته ریشی کوتاه و ساده، صورت خود را جذاب کنید. فقط مطمئن شوید که اندازه‌ی طول موها در همه‌ جای صورت یکسان است و هیچ خط اضافی و مشخصی نیز وجود ندارد.

 

ته ریش کلی

 

ته ریش: زمخت و طبیعی

Adam Gallagher ظاهر کلاسیکش را به مرحله‌ای کاملا جدید برده است.

او با این مدل موی Preppy، ته ریش زمخت و کوتاهی را انتخاب کرده است و سپس خط ریش طبیعی را برای زیبا و فریبنده نشان دادن ظاهرش انتخاب کرده است.

 

ته ریش طبیعی

 

ته ریش: سبیل جدا

با اضافه کردن ریش زیر لب و جدا کردن سبیل از ریش، به ته ریش خود حالتی پیچیده و جدید بدهید. به کمک تیغ، خط روی گونه و اطراف گردن را تمیز و مرتب دربیاورید.

 

ته ریش و سبیل

 

ته ریش: باریک و جذاب

با ته ریشی بلند شروع کتید و اطراف گونه و اتصال ریش به مو را کمی کوتاه کنید. خط ریش را طبیعی باقی بگذارید و اطراف گردن را تیغ تمیز کنید. اجازه دهید که سبیل به بقیه ریش اتصال داشته باشد.

 

ته ریش باریک

 

ته ریش: جدایی خلاقانه

ته ریش متوسط خود را با سر بدون مو (طاس) ست کنید! ته ریش را ساده و یک اندازه بگیرید و موی زیر لب را نیز برای ظاهری کلاسیک و فریبنده باقی به جا بگذارید. خط ریش روی گونه را نیز تمیز و مرتب در نظر بگیرید تا لباس کلاسیکتان ست شود!

 

ته ریش و سر طاس

 

ته ریش: ملایم و بافت‌دار

ته ریش متوسط بافت‌داری داشته باشید که ظاهری ملایم به شما بدهد. آن‌را براش بکشید و به اطراف صورت را اندکی تمیز کنید. برای داشتن پایانی کلاسیک، اجازه دهید که ته ریش به خط ریش متصل بماند.

 

ته ریش ملایم و بافت دار

 

جدیدترین مدل مو برای آقایان (بهار و زمستان 2017) را بخوانید.

ممنونیم که با زیبامون دات کام همراهین!

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید