در حال گرفتن اطلاعات...

روش های اصولی مرتب کردن خانه

دسته: هنر و سبک زندگی تاریخ نگارش: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۰
5
تعداد رای‌دهندگان: 5247

اغلب خانمهای شاغل و برخی خانمهای خانه دار با مشکل به هم ریختگی منزل مواجه شده اند که با روش های زیر به سرعت خانه تان را مرتب کنید.

روش های اصولی مرتب کردن خانه
فهرست موضوعات

در بین مسائلی که همیشه برای همه اعضای خانواده بسیار مهم است تمیزی و مرتب کردن خانه است. این مرتب بودن شامل تمیزی وسایل و قرار داشتن این موارد در جای مخصوص خود می‌باشد. مراحل اصولی پاک کردن پنجره ها

 

رمز داشتن خانه ای مرتب

 

مرتب کردن خانه

 

در اینجا چند راه برای مرتب کردن سریع خانه به شما پیشنهاد می‌کنیم: روش تمیز کردن یخچال فریزر در خانه تکانی

یکی از بزرگترین مشکلاتی که در بیشتر خانه وجود دارد پراکندگی روزنامه‌ها و مجلات بر روی میز و زمین خانه است. برای این کار می‌توانید خیلی راحت سبدهای نگه داری مجله تهیه کنید و در صورت لزوم سریع همه این مجلات را داخل آن بگذارید.

عده ای از طراحان پیشنهاد داده اند که می‌توانید از این روزنامه‌ها حتی برای طراحی خانه نیز استفاده کنید. برای این کار می‌توانید خیلی ساده مجلات را روی هم قرار دهید و از آن‌ها برای پایه‌های وسایلی که روی میز دارید استفاده کنید.

سینی‌ها یکی از بهترین وسیله‌ها برای جمع کردن در یک جای مشخص هستند برای مثال اگر روی میزناهارخوری شما پر از نمکدان یا فلفل دان‌های متفاوت است می‌توانی یک سینی زیبا خریداری کنید و این وسایل را در آن‌ها بگذارید. این کار باعث میشود تا نظم خاصی به وسایل شما داده شود.

در کنار سینی ها می توانید از سبد نیز استفاده کنید. سبدها یکی دیگر از وسایلی هستند که در نظم بخشیدن به وسایل مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال شما می‌توانید با کتاب‌هایی را که خوانده اید در سبد و یا کارتن‌های کاغذ قرار دهید تا دیگر کتابخانه شما را شلوغ نکند.

یکی از نکاتی که تا حدی آزار دهنده است میزهای کوچکی هستند که در مقابل دب خانه معمولا وجود دارند. این میزها در بیشتر مواقع محل قرار گرفتن پول خرد و یا کلیدهای مختلف هستند که در بیشتر اوقات ناپدید نیز می‌شوند. برای جلوگیری از این شلوغی می‌توانید به راحتی یک بشقاب را بر روی این میز قرار دهید تا افراد خانواده وسایل خود را در آن قرار دهند.

نقاطی که باید آن ها را تمیز کنید

تمیز کردن خانه در چه فاصله زمانی باید انجام شود

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید