در حال گرفتن اطلاعات...

درمان کوفتگی پا با پماد خانگی

دسته: سلامت تاریخ نگارش: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶
5
تعداد رای‌دهندگان: 6135

درمان کوفتگی و دردهای ناشی از ضربه را با نسخه‌های خانگی انجام دهید، گیاهی از دل طبیعت را به صورت پماد درآورید و برای تسکین درد روی کوفتگی بمالید.

درمان کوفتگی پا با پماد خانگی

وقتی شما با جسم سختی برخورد می‌کنید یا زمین می‌خورید، بدن شما به سرعت کبود می شود و خون ته نشین می‌شود و خون مردگی ایجاد می‌شود، بدتر از آن دردی است که با خون مردگی و کوفتگی همراه است که بی خوابی در شب را به همراه داردچگونه این کوفتگی را درمان کنیم؟ دلایل و درمان گرفتگی عضلات پا

 

کمپرس آب سرد

 

کمپرس آب سرد

 

 وقتی بدنتان کوفته می‌شود بهترین چیز کمپرس آب سرد است، زیرا به کاهش التهاب کمک می‌کند. تکه یخی را داخل دستمال بپیچید و روی کبودی بدن بگذارید. درمان خانگی اسپاسم یا گرفتگی عضلات

 

سرکه درمان خانگی برای کوفتگی

قطراتی از سرکه را با آب گرم ترکیب کنید و دستمال تمیزی را مرطوب کنید و روی کوفتگی بمالید، چون به جریان خون اطراف کوفتگی کمک می‌کند.

 

هماملیس انجیلی

به جریان خون و خوب شدن کوفتگی کمک می‌کند. قطراتی از لوسیون هماملیس را روی ابریشم بریزید و روی سطح کوفتگی برای دقایقی بمالید، حداقل این کار را روزی دو بار انجام دهید.

 

کمپرس آب گرم

 کمپرس آب گرم را روی موضع قرار دهید، به سرعت به خوب شدن آن کمک می‌کند، پارچه تمیزی را با آب گرم خیس کنید و آبش را بگیرید و روی کوفتگی بمالید. حداقل روزی 2 بار این کار را انجام دهید.

 

استفاده از سبزی جعفری به عنوان درمان گیاهی کوفتگی

 مقداری جعفری را له کنید و از آن پماد درست کنید و ساعتی روی کوفتگی بگذارید، جعفری خاصیت ضد التهابی دارد و به سرعت به خوب شدن کمک می‌کند.

 

ماساژ دادن برای درمان کوفتگی

 

ماساژ دادن برای درمان کوفتگی

 

ماساژ خاص اطراف کوفتگی به مدت 2 روز به جریان خون و خوب شدن کوفتگی کمک می‌کند. البته فردی که محل کوفتگی را ماساژ می‌دهد باید کاملا حرفه‌ای باشد تا باعث آسیب بیشتر نشود. 

 

مراجعه به پزشک آخرین مرحله برای درمان کوفتگی

 در مرحله آخر اگر از تمام درمان‌های گیاهی سنتی و خانگی استفاده کردید ولی جواب نگرفتید می‌توانید به پزشک مراجعه کنید. اگر این کوفتگی و خون مردگی مدت طولانی است و هنوز خوب نشده است و روز به روز بد تر می‌شود، بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

این ورزش ها عضلاتتان را به چالش می‌کشند

ساده ترین راه ممکن برای رشد عضلات بدن

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید